Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ja proponuje zmienić u kapitana jedną rzecz mianowicie zabrać mu AWP Z DMG ZALEŻNE OD INT i dodać SCOUTA 1/1 bądź  1/2 :)

I jeszcze jedno pytanie, jaki tu jest przelicznik statystyki?  Mam 150 dodane w pż dodatkowo a dodaje mi moze 20/30 ;p 

Edited by bs3123 (see edit history)

Poprawiono błąd z rakietami i Prochami Al-Kaida

2 minuty temu, bs3123 napisał:

Ja proponuje zmienić u kapitana jedną rzecz mianowicie zabrać mu AWP Z DMG ZALEŻNE OD INT i dodać SCOUTA 1/1 bądź  1/2 :)

Zbyt OP, nie zapominaj że scout nie ma rozrzutu, więc dawanie tam 1/1 to przesada, a 1/2 to za mało :P Złotym środkiem może być ustawienie AWP 1/1, jednak musiałbym to dokładnie sprawdzić

3 minuty temu, d0naciak napisał:

Poprawiono błąd z rakietami i Prochami Al-Kaida

Zbyt OP, nie zapominaj że scout nie ma rozrzutu, więc dawanie tam 1/1 to przesada, a 1/2 to za mało :P Złotym środkiem może być ustawienie AWP 1/1, jednak musiałbym to dokładnie sprawdzić

To może, zamiast m4 i AWP, dać 1/1 scouta ? :) + pistola jakiegoś i z pistola można zrobić DMG ZALEŻNE OD INT :P 

Dodanie nowej nutki na zakończenie rundy : 1:28-1:33

Buff Talib

Szansa na podpalenie przeciwnika z 1/10 na 1/9 , mały dmg z podpalenia , to w dodatku mały % na podalenie przeciwnika.

Zwiększyłem ceny w klanach oraz limit statystyk - możecie jeszcze boostować klany, jednak teraz będzie nieco drożej ^^ 

Dodano perki Buty Komandosa, Pakiet Zdrowia, Wyposażenie Weterana

Mozna dodac do regulaminu ze zakaz jest wchodzenia na txt gdy grany jest fy_snow, dd2 long (pewnie sa jeszcze inne mapy, jak znajde to dopisze) oraz u rambo zmnic tp po 3sec od rozpoczecia rundy bo bloka zadnego nie ma a jak sekunda nie minie a juz tym na respie jest to trochs kiepsko 

/dodac rozgrzewke na początku mapy bo pierwsza runda sie marnuje gdy wszyscy dopiero wbijaja na serwer

Edited by WEEDSJUSZ. (see edit history)

Normalne statystyki

Proponuję aby statystyki dawały więcej, czyli:

1 PKT zdrowia w statystykach = 1 PKT zdrowia postaci

3 PKT szybkości w statystykach = 1% więcej biegu

2 PKT wytrzymałości w statystykach = 1 PKT kamizelki

Reszta statystyk dobra jest.

By 'iWaN.,

1PKT = 1HP to nie przejdzie , nowy gracz wchodzący na serwer wyjdzie z niego po 5 minutach

Racja, nie przemyślałem tego to może:

2 PKT życia = 1HP

@ 'iWaN.sr za to, no ale żeby odrazu waring xd

Edited by Yedy (see edit history)
By 'iWaN.,

chłopaki nie piszemy post pod postem , edytujcie

Tak jak na serwerach 1.6 mozna dodac ze jakis tyci % od najwiekszego poziomu na serwerze dodaje lvl osoba zaczynajacy na klasie z 1lv patrzac na dalszy etap gry ;d

/perk zestaw elektryka, chlop ma 350lv amadeuszem i nw ile daje sb w inte ale bijac po 140 z jednej przy tym przeliczniku hp lata z kosa i zabija z piorunow :)

Edited by WEEDSJUSZ. (see edit history)

• Dodano Free LVL
  • Poprawiono bonusowe monety w klanie
  • Znerfiono Elektryka do 3 piorunów
  • Zmniejszono szansę na podpalenie oraz czas podpalenia u Taliba
  • Dodano cooldown do Rambo na początek rundy
  • Kapitanowi dodano podwójne obrażenia z AWP
  • Do perku Rozbłysk dodano falę, która pokazuje w jakim promieniu doszło do oślepienia
  • Znerfiono Tajemnicę Elektryka
  • Usunięto przynajmniej tymczasowo Prochy Al-Kaida
  • Co do perków Pakiet Zdrowia i Wyposażenie Weterana - dostaje wiadomości, że perk nie dodaje tyle zdrowia ile jest w opisie - punkty te dodawane są do statystyki Zdrowie, a nie do ilości naszego HP w grze, a statystyka nie przekłada się 1:1 na zdrowie w grze o czym przecież wiecie :P 

Jest jakiś bug nie wiem o co chodzi cały czas dostaje jakieś perki nie kupując ich w sklepie wyrzuce pojawia się nowy nie wiem o co chodzi i tak cały czas 

20190421113857_1.thumb.jpg.32ad0da7e1a654f19033b4eaf5929876.jpg