Jump to content
  • Sign Up
  • Suggestions and comments
  • Recommended Posts

Ja proponuje zmienić u kapitana jedną rzecz mianowicie zabrać mu AWP Z DMG ZALEŻNE OD INT i dodać SCOUTA 1/1 bądź  1/2 :)

I jeszcze jedno pytanie, jaki tu jest przelicznik statystyki?  Mam 150 dodane w pż dodatkowo a dodaje mi moze 20/30 ;p 

Edited by bs3123

Poprawiono błąd z rakietami i Prochami Al-Kaida

2 minuty temu, bs3123 napisał:

Ja proponuje zmienić u kapitana jedną rzecz mianowicie zabrać mu AWP Z DMG ZALEŻNE OD INT i dodać SCOUTA 1/1 bądź  1/2 :)

Zbyt OP, nie zapominaj że scout nie ma rozrzutu, więc dawanie tam 1/1 to przesada, a 1/2 to za mało :P Złotym środkiem może być ustawienie AWP 1/1, jednak musiałbym to dokładnie sprawdzić

3 minuty temu, d0naciak napisał:

Poprawiono błąd z rakietami i Prochami Al-Kaida

Zbyt OP, nie zapominaj że scout nie ma rozrzutu, więc dawanie tam 1/1 to przesada, a 1/2 to za mało :P Złotym środkiem może być ustawienie AWP 1/1, jednak musiałbym to dokładnie sprawdzić

To może, zamiast m4 i AWP, dać 1/1 scouta ? :) + pistola jakiegoś i z pistola można zrobić DMG ZALEŻNE OD INT :P 

Mozna dodac do regulaminu ze zakaz jest wchodzenia na txt gdy grany jest fy_snow, dd2 long (pewnie sa jeszcze inne mapy, jak znajde to dopisze) oraz u rambo zmnic tp po 3sec od rozpoczecia rundy bo bloka zadnego nie ma a jak sekunda nie minie a juz tym na respie jest to trochs kiepsko 

/dodac rozgrzewke na początku mapy bo pierwsza runda sie marnuje gdy wszyscy dopiero wbijaja na serwer

Edited by WEEDSJUSZ.

Normalne statystyki

Proponuję aby statystyki dawały więcej, czyli:

1 PKT zdrowia w statystykach = 1 PKT zdrowia postaci

3 PKT szybkości w statystykach = 1% więcej biegu

2 PKT wytrzymałości w statystykach = 1 PKT kamizelki

Reszta statystyk dobra jest.

By 'iWaN.,

1PKT = 1HP to nie przejdzie , nowy gracz wchodzący na serwer wyjdzie z niego po 5 minutach

Tak jak na serwerach 1.6 mozna dodac ze jakis tyci % od najwiekszego poziomu na serwerze dodaje lvl osoba zaczynajacy na klasie z 1lv patrzac na dalszy etap gry ;d

/perk zestaw elektryka, chlop ma 350lv amadeuszem i nw ile daje sb w inte ale bijac po 140 z jednej przy tym przeliczniku hp lata z kosa i zabija z piorunow :)

Edited by WEEDSJUSZ.

• Dodano Free LVL
    • Poprawiono bonusowe monety w klanie
    • Znerfiono Elektryka do 3 piorunów
    • Zmniejszono szansę na podpalenie oraz czas podpalenia u Taliba
    • Dodano cooldown do Rambo na początek rundy
    • Kapitanowi dodano podwójne obrażenia z AWP
    • Do perku Rozbłysk dodano falę, która pokazuje w jakim promieniu doszło do oślepienia
    • Znerfiono Tajemnicę Elektryka
    • Usunięto przynajmniej tymczasowo Prochy Al-Kaida
    • Co do perków Pakiet Zdrowia i Wyposażenie Weterana - dostaje wiadomości, że perk nie dodaje tyle zdrowia ile jest w opisie - punkty te dodawane są do statystyki Zdrowie, a nie do ilości naszego HP w grze, a statystyka nie przekłada się 1:1 na zdrowie w grze o czym przecież wiecie :P 

Jest jakiś bug nie wiem o co chodzi cały czas dostaje jakieś perki nie kupując ich w sklepie wyrzuce pojawia się nowy nie wiem o co chodzi i tak cały czas 

20190421113857_1.thumb.jpg.32ad0da7e1a654f19033b4eaf5929876.jpg

Właśnie wleciał reset ^^

• Zwiększyłem expa
    • Dodano klasę Truciciel oraz Deagler
    • Dodano perki Nanokamizelka, Pancerna Zbroja, Seryjny pocisk oraz Bogacz
    • Na dniach myślę, że znajdę trochę więcej czasu, to doda się też więcej chociaż perków :D 

Rakietnik nadal jest troche za dobry bijac po 95 z rakiet przy wiekszej ilosci int tak samo jak i perk w ktorym dostajemy rakiety a w dodatku ma ich az 4. (nie wiem czy jest zablokowany perk ale jak nie to prosze o zablokowanie zestawu rakietnika na rakietniku :D )

W 2 akcie jest misje gdzie trzeba zdobyc prochy alkaidy lecz zostaly chyba usuniete z serwera

Niech inni sie tez wypowiedza nt bo sa rozne odczucia. Moim zdaniem przydaloby sie zmniejszych troche przelicznik u Amadeusza jednak gdy ma te 200 inty bije sporo

te seryjne pociski buguja sie i bija po 600 ze strzala

Edited by WEEDSJUSZ.
    By 'iWaN.,

no te rakiet to mają moc nieziemską , można by dać nerfa troszku

18 godzin temu, Yedy napisał:

Propozycja

Klasa [Medyk]

Dodać do medyka podnoszenie sojuszników na początek 2 wskrzeszenia potem co 75 lvl +1 podniesienie i zmienić mu broń na AUG.

Pomyślę nad tym

17 godzin temu, WEEDSJUSZ. napisał:

Rakietnik nadal jest troche za dobry bijac po 95 z rakiet przy wiekszej ilosci int tak samo jak i perk w ktorym dostajemy rakiety a w dodatku ma ich az 4. (nie wiem czy jest zablokowany perk ale jak nie to prosze o zablokowanie zestawu rakietnika na rakietniku :D )

W 2 akcie jest misje gdzie trzeba zdobyc prochy alkaidy lecz zostaly chyba usuniete z serwera

Niech inni sie tez wypowiedza nt bo sa rozne odczucia. Moim zdaniem przydaloby sie zmniejszych troche przelicznik u Amadeusza jednak gdy ma te 200 inty bije sporo

te seryjne pociski buguja sie i bija po 600 ze strzala

Znerfiono Rakietnika i Zestaw Rakietnika, poprawiono misje. Co do seryjnych pocisków sprawdzę potem dokładnie.

16 godzin temu, Ulany Pimpuś napisał:

Nanokamizelka nie działa :(

Sprawdzę wieczorem

12 godzin temu, WEEDSJUSZ. napisał:

Nie wiem co to moze byc ale czasem gdy wejdzie 1 strzal w hs to zabiera od razu 700dmg pomimo ze klasa nic takiego nie daje oraz perku ;p

Bug z Truciciela, poprawiono

W dniu 21.04.2019 o 11:43, MarianoFPK napisał:

Jest jakiś bug nie wiem o co chodzi cały czas dostaje jakieś perki nie kupując ich w sklepie wyrzuce pojawia się nowy nie wiem o co chodzi i tak cały czas 

20190421113857_1.thumb.jpg.32ad0da7e1a654f19033b4eaf5929876.jpg

Poprawiono.

Postaram się dzisiaj dodać Wam rozgrzewkę, a na dniach jak dobrze pójdzie wlecą wojny do klanów.

Posted (edited)

Jeżeli da rade to zwiększyć liczbę spawnow na mapie c4 bo na tej można tylko 5 vs 5

Niby drobnostka ale nie pokazuje gdy ktos kupi od nas perk na rynku

/Dodac do !nominate takie mapy jak de_dust2 de_mirage i cala reszte

/W 1 akcie misji, ostatnia misja zabic 10 snajperow. Po zrobieniu jej nagrode otrzymujemy ale misje sie nie zalicza i dalej mozna ja zrobic (Edit. To samo w akcie 2 ost misja. 50 z m4a4 (wczesniej pisalem zeby zmienić m4a4 na dowolny pistol. Troszke szkoda expa gdy specjalnie trzeba zmienić klase aby wykonac ta misje))

/Dodac perk dzieki ktoremu widac niewidzialnych 

Edited by WEEDSJUSZ.

Niestety nie znalazłem w sieci żadnego działającego pluginu na zwiększanie spawnów na mapie, spróbuję napisać coś samemu.

Co do nerfów i poprawek to będę to powoli robił, powoli ze względu na optymalizacje całego silnika.

W między czasie dodałem Wam wojny do klanów! Klany mogą wypowiadać sobie wojny i przez 5 minut ścigać się na fragi. Zwycięski klan zgarnia sporą sumkę monet, przegrany nie zostaje natomiast z niczym bo otrzymuje on nagrodę pocieszenia :P Niestety jest to dopiero prototyp który już nawet narobił trochę szumu, dlatego w razie problemów proszę wypisujcie na bieżąco tutaj błędy :P