Jump to content
  • Sign Up
  • Suggestions and comments
  • Recommended Posts

6 godzin temu, tidzij napisał:

Dodanie spadochronu do vipa lub do poszczególnych klas :P  

przy zmienianiu skina na poruczniku usuwa broń 

Na klasy przyjdzie czas, wydaje mi się że na tak szybkim Codzie lepsza jest umiejętność jak np. brak obrażeń od upadków którą posiada chociażby VIP

Poprawiono już wszystkie zmiany skinów

Zmiany przy okazji resetu!

Poprawiono słabo widoczne menu stat oraz wyboru klasy przy odrodzeniu

Zmieniono darmowe usługi

Dodano wiele promocji do Sklepu SMS

Przebudowano zakup expa w Sklepie

Dodano RankMe!

Do klanów dodano statystykę Członkowie - należy ją rozwijać, aby zwiększać max. ilość członków w klanie

serwer sie zbugował i to mocno  kilka klas dostaje darmowe ukryte zdolności ,, Miny sapera '' tak na start bez potrzeby innej tymi klasami są szpieg , Tabil , rambo , elektryk.
    Wchodzą na serwer biorą klase a po chwili pod nogami pojawiają się miny nawet jak ktoś nie ma tego perka to i tak jak użyją zbindowanego przycisku pojawiają sie miny.

Kilka perków się zbugowało:
    ,, Skafander Obrońcy daje 80% dedukcji zamiast 18%                   (Grałem na typa co miał 165 HP miał skafander obrońcy  strzliłem mu 4 szczały w łeb i zadałem mu 86 DMG z AKcza)
    ,,Eliminator u kamikadze 

Ludzie tez narzekają ka kilka klas bo są one strasznie OP i zbugowane.
    Niezniszczalny , Elekrtyk za skanowanie przez ściany z respa na respa i zabijani na szczała.

W dniu 24.03.2019 o 14:05, ღ♥ Ak-12 DEFY ♥ღ napisał:

serwer sie zbugował i to mocno  kilka klas dostaje darmowe ukryte zdolności ,, Miny sapera '' tak na start bez potrzeby innej tymi klasami są szpieg , Tabil , rambo , elektryk.
    Wchodzą na serwer biorą klase a po chwili pod nogami pojawiają się miny nawet jak ktoś nie ma tego perka to i tak jak użyją zbindowanego przycisku pojawiają sie miny.

Kilka perków się zbugowało:
    ,, Skafander Obrońcy daje 80% dedukcji zamiast 18%                   (Grałem na typa co miał 165 HP miał skafander obrońcy  strzliłem mu 4 szczały w łeb i zadałem mu 86 DMG z AKcza)
    ,,Eliminator u kamikadze 

Ludzie tez narzekają ka kilka klas bo są one strasznie OP i zbugowane.
    Niezniszczalny , Elekrtyk za skanowanie przez ściany z respa na respa i zabijani na szczała.

Poprawiono miny sapera, skafander obrońcy i pioruny.

22 godziny temu, tidzij napisał:

Gdy mamy powyżej 100 lvl na szpiegu i damy wszystko w inte granat zabija każdego na hita 

Zmniejszyłem mnożnik, wybaczcie :P 

21 godzin temu, Haber napisał:

niezniszczalny z perkiem lustrzane odbicie to jest jakis zart tak samo szpieg i jego granaty

Pomyślimy może nad jakimś balansem, jednak no po prostu taki jest urok klas premium.

14 minut temu, Haber napisał:

jesli jest taki tankowaty to chociaz nie powinien miec m4

Może  masz rację, lecz  bez sensu byłoby kupowanie takiej klasy skoro by była nie opłacalna ;) Polecam Ci zrobić to samo jeżeli będziesz miał wolną gotówkę co nie jest moją sprawą ;) Można by zmienić mu M4A1-S na  zwykłe M4 lub AK-47

14 minut temu, ● Mów ● Mi ● Jabol ● napisał:

Może  masz rację, lecz  bez sensu byłoby kupowanie takiej klasy skoro by była nie opłacalna ;) Polecam Ci zrobić to samo jeżeli będziesz miał wolną gotówkę co nie jest moją sprawą ;) Można by zmienić mu M4A1-S na  zwykłe M4 lub AK-47

bardziej myslalem o jakims smg ,skoro ja ci musze wpakowac kilkanascie kulek zeby cie zabic to fair by bylo bys musial sie troche nasilic strzelajac :P

Edited by Haber

Nie zapominajcie Panowie że Ak zabije na strzała w głowe a przy eliminatorze to już nie wspomne  wtedy ta klasa jest najbardziej nie zbalansowana   podobnie jak z M4.  Niezniszczalny powinnien mieć jakiegoś SMG zwłaszcza że ta klasa ma nie skończoną amunicje co i tak już jest problemem. Wyobraźcie sobie kolesia z Niezniszczalnego z Akaczem i Perkiem Eliminatora który se kucnie i zacznie nawalać FULL AUTO w danego gracza albo dane miejsce jak dla mnie to już jest Solidna przesada ta klasa jest już mocno tankowata i nie podoba mi sie to strasznie wiekszość klasa ma s tym problemy.

Kilka klas powinno dostać Buffy oraz Nerfy jak mają grać na tą klasa bo cała TOPka serwera to są sami Niezniszczalni (Ciapek,Dompan,Jabol itp)

Nie mam nic do was chłopaki ale dla mnie ta klasa powinna dostać Solidnego Nerfa.

655bd90e7265067c30dc97f75a82466d59371f1dr1-320-362_00.gif

12 godzin temu, ღ♥ Ak-12 DEFY ♥ღ napisał:

Nie zapominajcie Panowie że Ak zabije na strzała w głowe a przy eliminatorze to już nie wspomne  wtedy ta klasa jest najbardziej nie zbalansowana   podobnie jak z M4.  Niezniszczalny powinnien mieć jakiegoś SMG zwłaszcza że ta klasa ma nie skończoną amunicje co i tak już jest problemem. Wyobraźcie sobie kolesia z Niezniszczalnego z Akaczem i Perkiem Eliminatora który se kucnie i zacznie nawalać FULL AUTO w danego gracza albo dane miejsce jak dla mnie to już jest Solidna przesada ta klasa jest już mocno tankowata i nie podoba mi sie to strasznie wiekszość klasa ma s tym problemy.

Kilka klas powinno dostać Buffy oraz Nerfy jak mają grać na tą klasa bo cała TOPka serwera to są sami Niezniszczalni (Ciapek,Dompan,Jabol itp)

Nie mam nic do was chłopaki ale dla mnie ta klasa powinna dostać Solidnego Nerfa.

655bd90e7265067c30dc97f75a82466d59371f1dr1-320-362_00.gif

Czytam twoje argumenty i wiesz co? Masz rację dajcie P90 czy coś. 

1 godzinę temu, d0naciak napisał:

Zmiana broni na SMG będzie zbyt ciężkim nerfem w mojej opinii, może np. jakiegoś famasa mu dać? Nie wiem, nie mam na ten moment konkretnego na to wszystko pomysłu.

Daj mu AUG lub tą broń podobną w terro nie wiem jak się nazywała :D  

13 godzin temu, ● Mów ● Mi ● Jabol ● napisał:

Daj mu AUG lub tą broń podobną w terro nie wiem jak się nazywała :D  

aug jest mocniejszy niz m4 niewiem czy wiesz xD

14 godzin temu, d0naciak napisał:

Zmiana broni na SMG będzie zbyt ciężkim nerfem w mojej opinii, może np. jakiegoś famasa mu dać? Nie wiem, nie mam na ten moment konkretnego na to wszystko pomysłu.

famas praktycznie nic nie zmieni, czy ty w ogole grales przeciwko tej postaci? jak ktos ma w miare wyexpiona ta postac to jest doslownie niezniszczalny, a jak sobie wykupi lustrzana zbroje to ta postac nawet strzelac nie musi a wszyscy zgina do okola bo trzeba w niego wpakowac kilkanascie kulek zeby zginal

nie wspominajac ze na serwerze nie gra duzo osob przy dobrych wiatrach zrobi sie 4vs4 albo 5vs5,a granie na ta postac to nie jest przyjemnosc

11 godzin temu, Haber napisał:

aug jest mocniejszy niz m4 niewiem czy wiesz xD

famas praktycznie nic nie zmieni, czy ty w ogole grales przeciwko tej postaci? jak ktos ma w miare wyexpiona ta postac to jest doslownie niezniszczalny, a jak sobie wykupi lustrzana zbroje to ta postac nawet strzelac nie musi a wszyscy zgina do okola bo trzeba w niego wpakowac kilkanascie kulek zeby zginal

nie wspominajac ze na serwerze nie gra duzo osob przy dobrych wiatrach zrobi sie 4vs4 albo 5vs5,a granie na ta postac to nie jest przyjemnosc

Dlatego zmieniłem klasę ;)

W dniu 31.03.2019 o 07:48, d0naciak napisał:

To zmień na famasa czy coś bo nawet jakbyś dał SMG czy jakoś tak to i tak będą narzekać wystarczy nauczyć się grać i celować w głowę ;) Bo nawet jakbym biegał z P90 byście narzekali.

• Dodano nową klasę premium - Kapitan
    • Lekki nerf dla Niezniszczalnego
    • Miny mają teraz zmniejszoną widoczność
    • Dodano nowe perki - Tykająca bomba, Ręce Lalkarza, Wyposażenie Kapitana
    • Poprawiono Tajemnice Elektryka
    • Znerfiono perk Zamrażające Naboje
    • Nowe RSki
    • Reszta poprawek jutro rano, przypominam że już pod koniec tego tygodnia wlatuje reset, a z nim mam nadzieję większe zmiany, wszystko zależy od czasu ;) 

9 godzin temu, d0naciak napisał:
    • Dodano nową klasę premium - Kapitan
    • Lekki nerf dla Niezniszczalnego
    • Miny mają teraz zmniejszoną widoczność
    • Dodano nowe perki - Tykająca bomba, Ręce Lalkarza, Wyposażenie Kapitana
    • Poprawiono Tajemnice Elektryka
    • Znerfiono perk Zamrażające Naboje
    • Nowe RSki
    • Reszta poprawek jutro rano, przypominam że już pod koniec tego tygodnia wlatuje reset, a z nim mam nadzieję większe zmiany, wszystko zależy od czasu ;) 

możesz wypisać szczegóły tych nerfow/poprawek i nowych perkow/klas? :D

7 godzin temu, Haber napisał:

możesz wypisać szczegóły tych nerfow/poprawek i nowych perkow/klas? :D

Wszystko jest opisane na serwerze, wystarczy wejść i wpisać /perki bądź /klasy. Podałbym, jednak po co skoro te informacje są na samym serwie? :D 

Znerfiono nieco pioruny u Elektryka i w Tajemnicy Elektryka

Dodano klasę Kapitan do Sklepu SMS

Poprawiono Naboje El Pistolero

Usunięto samookaleczanie się z rakiet - jak rakieta wybuchnie obok Ciebie, to już nie otrzymasz od niej obrażeń :P 

Do lustrzanej zbroi dodałem info na środku ekranu a nie na czacie - tutaj jest to bardziej widoczne

Przypominam że już jutro nowy sezon! Idealny moment, aby zacząć grę na serwerze ^^ 

Poprawiono mnożnik inteligencji u Kapitana

Dodano perk Buty Szpiega

Zwiększono szansę na zdobycie perku Prochy Al-Kaida - wcześniej bardzo rzadko był ten perk do zgarnięcia :P 

Dla propozycji co do nowych klas czy perków stworzyłem osobny temat, zapraszam do wypowiedzi ^^