Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate
daav

Ciekawostki o użytkownikach jak znaleźli się na 1s2k. #24

Rekomendowane odpowiedzi

imageproxy_php.png.43c0e97ca20245ac96b242e6ee5d9cf7.png.4982da1ae0433cdff29563e7e7b69206.png.4e7c54c-0614e3346f75955e66e44b.png.d5bb0f4fdc8dcdad4074a8f0396043ea.png.d7caaf1d8074f0dce110e87f770733ee.png

"NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GŁUPIE PYTANIA..

SĄ TYLKO GŁUPIE ODPOWIEDZI" - Draqlika

@Czarna.

[P] Jak dołączyłaś do naszej sieci, 1s2k.pl?

[O] Przybyłam w pakiecie z DD2#2 :) 

@SzybkiAnglik

[P] Jak dołączyłeś do naszej sieci, 1s2k.pl?

[O] W głupi sposób bo kolega zaprosił mnie do gry na serwer publiczny gdzie po chwili dostałem bana bez podstaw za cheaty. Poleciało odwołanie na forum i tak zostałem. Jak mam czas to gram:)

@CientyXD:D

[O] To tak dołączyłem do tej siedzi ponieważ chciałem zostać adminem na moim ukochanym serwerze jailbreak.

No i z awansem na admina dołączyłem to tej dużej zorganizowanej rodzinki na 1shot2kill.pl z grubsza to wszystko.

@*Telepatic*

[O] To było tak, że gdy grałem na serwerze bb wtedy jakiś admin na środku ekranu napisał zapraszamy na forum po paru godzinach zdecydowałem się wejść na to forum gdy już się zarejestrowałem nie wiedziałem co gdzie jest więc od razu z niego wyszedłem następnego dnia zdecydowałem się jeszcze raz na to forum wejść wtedy w zakresie 10-15 minut ogarnąłem co gdzie jest.

@Chesterfiled

[O] Dzięki innemu serwerowi i wyświetlało mi się 401 to zagrałem spodobało mi się i tak to się zaczęło.

@Ghost69

[O] Wyglądało to tak, że szukałem sobie serwera żeby pograć i znalazłem serwer only DD2 CS:GO, im dłużej grałem na serwerze tym bardziej mi się podobał, więc postanowiłem złożyć podanie o admina i tym sposobem znalazłem się na sieci :) 

@LoL2014 

[O] Przeniosłem się z cs-****, a na cs-**** dołączyłem ponieważ spodobał mi się cod 401.

@^.^ | SeebiX

[O] Szukałem serwerów bez większych modów takich jak cod czy deathrun, trafiłem na serwer CS:GO Mod [4Maps] a o sieci dowiedziałem się gdy na steamie pojawił się znajomy z nazwą sieci w nicku steam :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznam że większość pytanych użytkowników nawet nie znałam, ale w sumie miło ich poznać w taki sposób. :D Dobra robota choć mam nadzieje, że następnym razem uda się przepytać więcej ludzi. ;) Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi