Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: KiMiSuN

Nick gracza/admina: Messem

Opis sytuacji: 5 graczy się zbuntowało zostali zabici reszta miała bezruch do odwołania i Messem ducka zrobił został zabity z powodu bezruchu do odwołania gracz się ożywił jego uzasadnieniem było że powinien dostać karniaka gdy został jeszcze raz zabity  powiedziałem mu że prowadzący decyduję czy karniak-uje czy zabija i z tego powodu przerzucił mnie z CT do TT 

IP/SID:  2 STEAM_0:1:4003985  37  1:02:31   58    0

Data i czas zdarzenia: 14.01.2019 Między 16:20/26  

Dowody(ss/demko): HLTV-1901141550-jail_anka_v1 20 minuta 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznaję się, że dałem Cię do TT dlatego, że mogłeś mnie karniakować, a nie zabijać bo nawet się nie buntowałem ani nic tylko zrobiłem ducka przypadkiem więc mogłeś mnie nie zabijać dlatego się ozywiłem i ci powiedziałem to mnie zabiłeś kolejny raz i cię przerzuciłem do TT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, MesseM napisał:

Przyznaję się, że dałem Cię do TT dlatego, że mogłeś mnie karniakować, a nie zabijać bo nawet się nie buntowałem ani nic tylko zrobiłem ducka przypadkiem więc mogłeś mnie nie zabijać dlatego się ozywiłem i ci powiedziałem to mnie zabiłeś kolejny raz i cię przerzuciłem do TT.

Mógł Cię karaniakować, ale nie musiał. Na demku ewidentnie widać, że poruszyłeś się (nieważne w jakim stopniu) na bezruchy do odwołania.

Skarga słuszna - @MesseM dostajesz niestety ostrzeżenie do tabeli adminów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.