Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

Gracze wraz z wykupioną usługą VIP posiadają bardzo ułatwioną rozgrywkę.Za każde zabójstwo w ciało dostają dodatkowo 3hp,a za głowę 5hp niezależnie od punktów zdrowia(o ile się nie mylę).Dobrym pomysłem byłoby "zredukowanie" tego dodawania zdrowia wyłącznie  do momentu  gdy ma się mniej niż 100hp,ponieważ jest to troche irytujące przeciwnik (tutaj sytuacja)przeciwnik posiada około 110hp i gracza nie można zabić na raz z awp w klatkę piersiową (najczęściej trafiane miejsce na ciele z tej broni) oraz na raz w głowę z AK-47.Redukcja tego "plusa" u vipów poprawiłaby balans gry. 

Mam nadzieję że moja prośba zostanie rozpatrzona, pozdrawiam. 

grzechu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie kupują usługę VIP i czegoś za to wymagają.

Takie dodawania HP jest praktycznie na każdym serwerze z taką usługą i nie jestem za zmianą tego, serwer w pewnej części utrzymuje się za to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@NeQ; granaty, kevlar wraz z hełmem(nawet w pistolkach gdzie z glocka trzeba 3razy w głowe co jest śmieszne),dodatkowe kredyty, menu broni od 5 rundy, double jump,oraz to dodawanie hp. za zabójstwo. 

Mam nadzieje że niczego nie pominąłem. 

Edytowane przez grzechuu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko zrozum to że każdy ma vipa po godzinie 22 do 12 rano. Dlatego jeżeli ktoś kupuje usługę na ileś dni bądź na zawsze ma trochę więcej niż zwykły gracz. Jeszcze nie spotkałem się osobami które by narzekały na to. Zauważyłem, że dużo ludzi zaczyna kupować usługi vip ponieważ jest tanio i naprawdę się opłaca. Prawie każdy serwer posiada taką samą usługę. 
Jestem za tym aby pozostawić bez zmian usługę vip.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Propozycja została odrzucona!
Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.