Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko chciałbym poznać waszą opinie na temat jakiegos internetu ktory jest godny polecenia oraz takiego co nie polecacie(najlepiej jak byscie uzadadnili odpowiedz)bo wziełem internet z orange i bardzo zaluje tego totalny syf nie internet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.01.2019 o 07:44, G!rlś napisał:

T-mobile 20pingu stale 20zł płacisz :D na miesiąc ja korzystam z Cyfrowy polsat też dobrze sie sprawuje ale jak dużo osób siądzie na yt lub czymś to odrazu 200pingu :D

Dobrze się sprawuje? te internety mają limit transferu danych, po jego przekroczeniu prędkość spada do 20kb/s, w czasach gdy gry zajmują 50gb+ taki internet nie ma prawa bytu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.01.2019 o 19:18, NEQU napisał:

Dobrze się sprawuje? te internety mają limit transferu danych, po jego przekroczeniu prędkość spada do 20kb/s, w czasach gdy gry zajmują 50gb+ taki internet nie ma prawa bytu.

Ja mam z t-mobile, ping około 40-50 jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby skończył mi się limit a gram codziennie w cs'a i jestem z niego zadowolony. Czasem są skoki pingu ale to wystarczy zresetować modem i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, [email protected] napisał:

Ja mam z t-mobile, ping około 40-50 jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby skończył mi się limit a gram codziennie w cs'a i jestem z niego zadowolony. Czasem są skoki pingu ale to wystarczy zresetować modem i jest ok.

No dokładnie grać w csa, a wystarczy przez tydzień oglądać netflixa/pobrać gierke zajmującą ok 100gb i do końca miesiąca lecisz na takim limicie że przeglądarki nie odpalisz bo ping do 2k skoczy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma czegoś takiego jak slaby internet i jak dobry internet, wszystko zależy od twojego miejsca zamieszkania, pewnie mieszkasz na wsi i dlatego orange dla ciebie jest slaby, ale już w mieście to orange jest jednym z najlepszych dostawców internetowych. Takie pytanie nie ma sensu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi