Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Admini na demku sami zobaczycie jacy admini byli 

Czas:Teraz

Powód: Admini z cod 401 zaniedbują swoje obowiązki po 1 resp jest do 1:15 admini nic sobie z tego nie robili ze gracze kampią na respie po 1:15 po drugie gracze rashują robią sobie co chcą zgłaszam to na [email protected] zaden nie zeszedł sprawdzic a gracze jeden za drugim rashowali... na dodatek Azur że zgłaszałem przwinienia na [email protected] dał mi bana pod pretekstem "Ogarnij sie z tym pisaniem na [email protected]" to od czego ku*wa jest te [email protected] do zgłaszanie przewinień widocznie wywnioskowałem z tego ze ci admini nic nie potrafią zrobic tylko zbanowac za błache sprawy oczywiscie niektórzy 

Wczoraj jakis admin napisał cele panowie/panie a admin azur dodał obojniaki to chyba już jest obraza ze strony admina WGL proszę przejrzeć logi wszystko zobaczycie

STEAMID/IP: Maice bo to są admini... 

Dowody (ss/demo):http://f1a.hltv.org.pl/srv55773/HLTV-1901131502-cs_italy2.dem.zip tutaj zobaczycie sami jacy byli admini mam nadzieję ze wyciągniecie konsekfencie z tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzałem na bieżąco czy gracz którego zgłaszałeś raszuje. Nie raszował. Linie raszu się kłaniają kolego. Z resztą jak miałem Ci nie dać bana, jak za każdym razem, dosłownie za każdym razem gdy zgłaszałeś na [email protected] rzucałeś ku****i na prawo i lewo? Zawsze był tekst "ten i ten gracz RASZUJE KURWA" Zawsze było kurwa, nie pasuje to zmień serwerownię bo zachowujesz się jak rozwydrzony gówniarz, któremu matka mleka z cycka nie dała i płacze. A skargi za bany 5 MINUTOWE są z automatu odrzucane. Żegnam,najlepiej będzie jak się przeniesiesz na inną sieć. 

A, i dopisanie obojniaki. Haahahaah. Od kiedy obojniak to obraza? Nie napisałem tego do konkretnej osoby, tylk to napisałem dla śmiechu. Chyba, że jesteś obojniakiem i Cię to dotknęło to sory nie wiedziałem, bo jakoś tylko Tobie to przeszkadzało. 

Edytowane przez Azur.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I taki gracz chciał zostać adminem... tak jak wspomniał Azur strefy rashu się kłaniają.. najpierw je ogarnij a potem spamuj na [email protected], że ktoś rashuje a nie pieprzysz głupoty. + naucz też się gdzie jest resp na danej mapie bo chyba nawet taka wiedza jest dla Ciebie za bardzo skomplikowana. Skarga od czapy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat ta skarga mnie nie dotyczy, ale spotkałem się z identycznym płaczem LG, i spamem na [email protected] Notorycznie coś pisze, mówi co mam robić.  Nie zna stref raszu i regulaminu po części, a się udziela i śmie startować na admina. Szkoda @Azur. , że nie dałeś mu na dłużej, bo bany dostawał kilka razy za spam itp. Załączam zdjęcie. Pozdro!

xd.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiele razy spamujesz na [email protected] że ktoś łamie regulamin A tak nie jest sam wiele razy się z tym spotkałem. @Azur. następnym razem sobie odpuść teksty typu obojniaki itp bo wiele osób może odebrać to jako obraze i jeśli się to powtórzy to będzie minus do tabeli bo za dużo sobie pozwalasz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Problem został rozwiązany!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.