Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ~C1a5t3k
Imię: Błażej.
Znajomość AMX (1-10): 7.
Sprawny i działający mikrofon: Tak.
Link do swojego GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/~C1a5t3k /147.135.199.78:27015/
Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Próbowałem, za pierwszym razem, ale nie wyszło. Poprawiłem się co widać na serwerze. jestem często aktywnym gracze co też widać po GT. Chciałbym wspomóc administrację odciążyć ich od obowiązków.
Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:442943388 - https://steamcommunity.com/profiles
Staż w Counter-Strike 1.6: No tak około 8 lat już będzie.
Czy posiadałeś już admina?: Tak posiadałem już admina na innych sieciach, ale już pod upadłych.
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Jak w poprzednim podaniu nic ciekawego szukałem  po paru cod'moda, na którym można by sobie w porządku i fajnie pograć.

Edytowane przez C1a5tek [b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co tu dużo mówić.. Aktywny i kulturalny gracz, nie ma z nim problemów. Posiada steama co będzie dużym ułatwieniem do kontaktowania się z adminem. Zgłasza na [email protected] i pomaga innym graczom na serwerze.

Jak najbardziej na tak <3 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Katelyn napisał:

Co tu dużo mówić.. Aktywny i kulturalny gracz, nie ma z nim problemów. Posiada steama co będzie dużym ułatwieniem do kontaktowania się z adminem. Zgłasza na [email protected] i pomaga innym graczom na serwerze.

Jak najbardziej na tak <3 

Jestem na tak. Jak koledzy/koleżanki wyżej nie ma co mówić dużo, od ostatniego się zmienił jak widać na lepsze. Aktywny, kulturalny  oraz co najważniejsze posiada STEAM. Nie ma żadnych skarga na niego. Uprzejmy, pomocny, upomina graczy łamiących regulamin. Nie ma co dużo mówić wszystko jest w podaniu, a od mnie tylko można powiedzieć, że jest ogarnięty i taki ktoś pomoże wówczas administracji serwera.

@OnyX - I co, z tego, że miałem bana? Myślisz, że co?

Edytowane przez Wasilij Zajcew

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+ ogarnięty

+ zgłasza na [email protected]

+ zwraca uwagę graczom, którzy łamią regulamin

+ pomaga nowym graczom

+ AMX

+ bardzo aktywny

na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Wasilij Zajcew napisał:

Jestem na tak. Jak koledzy/koleżanki wyżej nie ma co mówić dużo, od ostatniego się zmienił jak widać na lepsze. Aktywny, kulturalny  oraz co najważniejsze posiada STEAM. Nie ma żadnych skarga na niego. Uprzejmy, pomocny, upomina graczy łamiących regulamin. Nie ma co dużo mówić wszystko jest w podaniu, a od mnie tylko można powiedzieć, że jest ogarnięty i taki ktoś pomoże wówczas administracji serwera.

Skąd Ty @Wasilij Zajcew możesz wiedzieć czy się zmienił od ostatniego czasu skoro masz bana i nie grasz?

+ bardzo aktywny, widzę go ciągle

+ bardzo dużo pomaga, widać po zgłoszeniach na [email protected], lecz też pomaga graczom na say

+ ostatnio znaczna poprawa co do kultury

+ ogólnie mówiąc, w porządku gościu 

Jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

-Jest bardzo aktywnym graczem na serwerze, jednym z najbardziej aktywnych, a to duży plus. 

-zgłasza graczy lamiących regulamin na [email protected], kolejny duży plus, 

-Nie jest graczem, który szkodzi serwerowi, a jest wręcz przeciwnie. 

Jestem na tak, reszta plusów jest napisana w jego podaniu. Powodzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co tu duzo mowic gracz od ostatniego podania bardzo sie zmienil kulturalny aktywny duzym plusem jest steam bo duzo adminow nie ma(powinni miec tydzien za zakupienie bo degrad :D) reszta jest na gorze wsomie nie ma co pisac tego samego 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, ode mnie nie dostaniesz na tak, zachowania prowokatorskie z Twojej i Wasilija strony, korumpowania na serwerze nie będzie, przeciągacie jak zostajecie we dwójkę i jeszcze udajecie jakby nigdy nic. + 6 banów na koncie.

Edytowane przez TWERKZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Twoje podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.