Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: SmokeEh

Nick gracza/admina:Bulaa23

Opis sytuacji:Mapa się zmieniła poszedłem do ct najpierw były 2 osoby każdy się buntował od poniedziałku do czwartku w czwartek poszedłem do tt ponieważ mi się coś popsuło mikro/ słuchawka przestała działać poszedłem do TT aby naprawić a tu nagle ban z powodem ucieczka z ct jaka to ucieczka nie przeczodzę na zabawę nie zostawiam ct bez osób oraz inni chętnie by poszli. Dodam do tego że to nie 1 błąd w tak krótkim czasie oto tego oto osobnik proszę o ukaranie oraz zobaczenia demka Dziękuje oraz proszę o UB ponieważ nie popełniłem ani jednego błędu tak jak ostatnio dostałem na 1h i musiałem odczekać. Pozdrawiam jak i rozumiem Bulaa23 może nie ogarniać jak i bym prosił mu wytłumaczyć informacje o banach za co się je dostałe bo raczej chyba tego nie potrafi.

IP/SID: niżej

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: Bulaa23
[AMXBans] You can complain about your ban @ 1shot2kill.pl
[AMXBans] Reason: 'Ucieczka z ct'
[AMXBans] Duration: '30 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:212591917'
[AMXBans] Your IP: '213.216.101.10'
[AMXBans] ===============================================

Data i czas zdarzenia:17:00 12.01.2019

Dowody(ss/demko):Demko nie umiem dodać wyskakuje błąd/ Mapa jeszcze się nie zmieniła ale jest to mapa  jail_Anka_v1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gościu jak się wchodzi do ct to się w nim zostaje a zostawiłeś 2 ziomkow na 20 osob którzy nie ogarniali nawet z tobą a nie pisałeś że coś ci się popsuło ani na say'u ani na [email protected] i do tego skarga na bana o 30 min serio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak innych traktujesz inaczej zobaczymy przy kolejnej sytuacji jak ktoś zrobi to samo. Do zamknięcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Problem został rozwiązany!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.