Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate
Koio

Rozwiązany odwołanie koio

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z CS: ✔️koio
Admin banujący:  ★ ツ ★
Serwer: CS GO ONLY DD2
Data zdarzenia: 12.01.2019
Opis sytuacji: Powiedziałem prawdę na temat administracji która nawet nie ma czasu wejść na specta obejrzeć podejrzanego gracza. Dalej nie chce mi sie rozpisywać bo "noname" wie o co chodzi 
Link do bana z sourcebans'a (http://d0naciak.pl/sourcebans/): http://d0naciak.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:119309774&advType=steamid&Submit
Wycinek bana z konsoli: Connected to 80.72.33.181:27015
Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://www.1shot2kill.pl/ aby poznać szczegóły.
Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://www.1shot2kill.pl/ aby poznać szczegóły. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gracz dostał bana za obrażanie administracji. Sprawdzałem gracza na spect i stwierdziłem że jest on czysty więc wróciłem s powrotem do gry ale gracz koio dalej płakał aż w końcu  przeszedł do ct lub go przeniosło. Następnie wszedł gracz odpalony więc wszedłem na specta ale na niewidocznego i słyszałem co koio mówi na administracjie, ogólnie wyzwiska w stronę administracji i że nie widzę czitera a jak już wczesniej pisałem byłem na cichym spctie.  Więc koio dostał bana za obraze a dałem powód kultura więc proszę o zmianę powodu a  nasttępnie gracz odpalony bana za czitowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, SzybkiAnglik napisał:

Gracz dostał bana za obrażanie administracji. Sprawdzałem gracza na spect i stwierdziłem że jest on czysty więc wróciłem s powrotem do gry ale gracz koio dalej płakał aż w końcu  przeszedł do ct lub go przeniosło. Następnie wszedł gracz odpalony więc wszedłem na specta ale na niewidocznego i słyszałem co koio mówi na administracjie, ogólnie wyzwiska w stronę administracji i że nie widzę czitera a jak już wczesniej pisałem byłem na cichym spctie.  Więc koio dostał bana za obraze a dałem powód kultura więc proszę o zmianę powodu a  nasttępnie gracz odpalony bana za czitowanie.

mówisz że byłeś na cichym speccie :P 

Poproszę o sprawdzenie logów serwera ile razy byłeś proszony na [email protected] o sprawdzenie gracza himura ? / Jeśli wiesz co to Wallhack powienieneś wiedziec że istnieje również radarhack :)  którego oto ten gracz uzywał

Co do ala obrazy administracji? - Prawda boli?? (co masz na myśli obraza)  Jakoś chris umiał dać muta na 30 minut :) " zaznaczam że był ze mną ciągle w druzynie"   

Własnie poprzez te słowa "Następnie wszedł gracz odpalony więc wszedłem na specta ale na niewidocznego" zrujnowałeś sobie moją opinie na temat twojego ADMINA #DD2  :) Bo taka sytuacja nie miała nawet miejsca  :) cały czas byłeś w druzynie przeciwnej :) Hejo, czy sie myle?!

Pozdrowienia dla administracji i wszystkich godnych posiadania adminów :) (nie kumpli, koleżanek, sralek "cheaterów")

Edytowane przez Koio
:] poprawka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam teraz się przyznałeś że dostałeś muta a więc nie potrafiłeś się zachować. Co do logów można sprawdzić bo tak jak mówiłem sprawdzałem też himure

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, SzybkiAnglik napisał:

Sam teraz się przyznałeś że dostałeś muta a więc nie potrafiłeś się zachować. Co do logów można sprawdzić bo tak jak mówiłem sprawdzałem też himure

Owszem "obraziłem" Cię dobrymi słowami, czekam na demko z czasu gdy Cię "obrażam" :)

Edytowane przez Koio
:] poprawka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, LemoN napisał:

@SzybkiAnglik poproszę demko ze wskazanym czasem jak obraża.

bez przesady żebym teraz szukałł demka na go tv.to nie jest perm a ban za obrazę na dzień czasu.

@Koio obrażałeś ogólnie administracje

Edytowane przez SzybkiAnglik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, SzybkiAnglik napisał:

bez przesady żebym teraz szukałł demka na go tv.to nie jest perm a ban za obrazę na dzień czasu.

@Koio obrażałeś ogólnie administracje

@SzybkiAnglik za waszą niekompetentność i nieznajomość cheatów do CS GO ;) takich jak własnie napisałem wczesniej radarhacku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam się przyznajesz ze cos zrobiles a oczekujesz dowodów ... Ban skrócony na 3h. Koniec tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Problem został rozwiązany!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.