Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
  • Podobna zawartość

• Przez Karolcia ;***
      Witam serdecznie w kolejnym
      "Pod ostrzałem".
      W dniu dzisiejszym pod moim 
      celownikiem znalazła się nasza redaktorka czyli...
      @  Natalia.

Zapytałam kilka osób z naszej sieci
      co sądzą na jej temat.
      Oto ich odpowiedzi:

Użytkownik nr. 1
      Nawet fajny botek xD

Użytkownik nr. 2
      Natalia to redaktorka na wysokim poziomie, robi bardzo dobrą robotę, do wszystkiego się przykłada, fajnie się również z nią rozmawia!
      Bardzo dobra w Lefta oczywiście! Dobra koleżanka forumowa

Użytkownik nr. 3
      Nie znam jej za bardzo, więc nie powiem nic.

Użytkownik nr. 4
      Ooo! Natalka! Co o niej sądzę? Natalia to miła osóbka, zawsze bardzo poważnie podchodzi do swoich obowiązków.
      Bardzo ją lubię.
      Trochę lami jeszcze w L4D2, ale już my ją wszystkiego nauczymy hehe.
      Tak jak ja jest smakoszem dobrej whisky

Użytkownik nr. 5
      Natty to kochana osoba, ma w sobie bardzo dużo empatii i zrozumienia.
      Czasem bywa tak, że mam ochotę pozabijać każdego, kto ma do niej problem. Jest miła, wyrozumiała i słodka  
      Buziaki skarbie, bądź z nami jak najdłużej!

Użytkownik nr. 6
      Natty znam trochę z czatboxa wydaje mi się że jest bardzo komunikatywną i sympatyczną osobą.

Użytkownik nr. 7
      A więc moim zdaniem jako redaktor robi kawał dobrej roboty. Prace które dodaje zawsze są estetyczne i ciekawe.
      Jeżeli chodzi o jej zachowanie na forum to wydaję mi się, że jest przyjazną osobą z którą można miło pogadać.

Użytkownik nr. 8
      Nie znam

Użytkownik nr. 9
      Osobiście nie znam, ale po forum mogę  stwierdzić że bardzo miła i sympatyczna osoba która bardzo dobrze spisuje się na swoim stanowisku i zawsze chętnie pomaga gdy ktoś ma problem.

Użytkownik nr. 10
      Miałam okazje popisać z nią na czatboxie, bardzo miła i rozmowna dziewczyna.
      Widać, że bardzo się stara i próbuje zrobić wszystko tak, aby było dopięte na ostatni guzik.

Użytkownik nr. 11
      Bardzo mi przykro, ale nie mogę się wypowiedzieć o tej pani gdyż nie miałem z nią żadnej styczności i nie wiem nic o niej przepraszam.

Użytkownik nr. 12
      Myślę że Natalia to miła i uczciwa dziewczyna czytałem tą własną twórczość  o tym święta Bożego Narodzenia to tyle napisała, że mi się czytać nie chciało myślę że ona jak najbardziej się nadaje na redaktora bo większości by napisali z 2-3 linijki i to był by koniec, a tak po za tym to ciekawe jak ta Natalia wygląda.

Zapraszam na kolejne "Pod ostrzałem". 
      Pilnuj się, bo następnym razem na celowniku możesz być Ty!
      Mam Cię na oku! 
    • Przez PrOo | SerQQQ.!!!
      Witam. Siedzę i tak sobie myślę, że jak oddadzą mi laptopa z gwarancji to czy nie kupić sobie podkładki bo grzał się nieźle. Jest to opłacalne czy nie? Jeśli tak to znalazłem coś takiego: https://www.mediaexpert.pl/podstawki-chlodzace/podstawka-chlodzaca-genesis-do-laptopa-15-6-17-3-cali-oxid-250,id-1107171
      Ktoś zna się na tym i mógłby pomóc?
    • Przez Natalia.
      Witajcie w kolejnej edycji "Pod Ostrzałem"!
      Pod celownik tym razem trafił: @PrOo | SerQQQ.!!!
      Zapytałam 12 osób co o Nim sądzą.
      O to co mi odpowiedzieli:

Użytkownik nr 1:

Dzban, tyle mam do powiedzenia.   A na poważnie to były redaktor naszej sieci, pomocny w dodatku.
      Miły, ale to zależy od jego humorku.    Pozdrawiam.  

Użytkownik nr 2:

Hej. Ogólnie to mało go znam ale zdarzyło się pograć z nim w paintballa i pogadać chwilę na shoutboxie. Wydaje się być w porządku i dobry z niego chłopina. Z tego co zauważyłem jest miły, kulturalny, zabawny i ogólnie pozytywny. W cs'ie też sobie radzi.  

Użytkownik nr 3:

Nie znam go zbytnio, ale z tego co udało mi się zauważyć wydaję się być bardzo przyjazną i pozytywną osobą z poczuciem humoru.  

Użytkownik nr 4:

W zasadzie ciężko mi o nim cokolwiek powiedzieć, kompletnie niczym nie odznacza się na forum czy serwerach, bardzo słabo wygląda jako opiekun - to chyba tyle.

Użytkownik nr 5:

Hmm dobra mordka z niego, troszeczkę bot na pb ale się nauczy.   Przede wszystkim to dobry i surowy z niego opiekun, wykonuje wszystko bardzo dobrze. Lubi się pośmiać, pożartować w grze czy też na forum, nie bierze sobie wszystkiego na poważnie. Troszkę się znamy i jeszcze nie miałem do niego problemu ani on do mnie , co tu dużo  mówić zarąbista mordka z niego.

Użytkownik nr 6:

Serek to fajny i skromny chłopaczek, który lubi nowe wyzwania. Jest solidny w tym co robi oraz godny miana przyjaciela. Mam nadzieję, że nie zmieni się oraz swojej osoby oraz nadal będzie kierować się tymi wartościami którymi się kieruje.

Użytkownik nr 7:

Miły, sympatyczny, znam go z czatboxa wydaje mi się że jest pozytywnym człowiekiem. 

Użytkownik nr 8:

Stary znajomy. Kiedyś miałem z nim dobry kontakt, a na chwilę obecną wcale się nie odzywa.  
      Dobrze mi się z nim grało, zawsze można było pożartować i się pośmiać.
      Za czasów gdy pełnił rolę moderatora dobrze wypełniał swoje obowiązki. 
      Jeżeli chodzi o to jak się sprawuję w roli opiekuna to nie mam pojęcia.

Użytkownik nr 9:

Nie znam go zbyt dobrze, ale na sb zawsze miły i kulturalny, zawsze się wita^^ mógłby tylko przestać palić, bo śmierdziuszek, haha! 😊😋😋

Użytkownik nr 10:

Oo Kacperek! Gdy robiłam pierwsze kroki na sieci był dla mnie oparciem. Mogłam pytać go o wszystko i zawsze chętnie udzielał mi porad i pomocy. Bardzo fajny chłopak, miły i wesoły. Nawet ostatnio mi pomógł, chodź zupełnie nie musiał. Pomocna i super duszyczka!  

Użytkownik nr 11:

Nie miałam przyjemności zamienić z tym Panem więcej niż 2 słowa, ale sprawia wrażenie sympatycznej i niekonfliktowej osoby.  

Użytkownik nr 12:

Osobiście nie znam, kilka razy może pisaliśmy na czatbox'sie. Wydaję mi się, że spoko ziomek z Niego.  

Zapraszam na kolejne "Pod ostrzałem".
      Szykuj się, bo następny na celowniku możesz być Ty!

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.