Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Aye ^,^

Czas: 23:38-40

Powód: Brak powodu tak w ogóle :D nie wierze w ludzi...

STEAMID/IP: podam swój  0 : 197928217 '

Dowody (ss/demo): a proszę tutaj ssik :)  https://zapodaj.net/6199d3c8c0279.jpg.html

Może się wypowiem tutaj trochę <3

Wchodzę sobie na serwer w bardzo dobrym humorze i tam zarzucam tekstami śmiesznymi lecz nikogo nie obrażającymi :) tak sobie się śmieję bo lekko wypiłem, ale chyba to nic złego gra jest dla każdego :3 poczym tam zagadałem do Ruska mordeczki tak dla jajców i tam sie pośmialiśmy i tam padły teksty z oby dwóch stron " Ty chujcu na co on ty pizdeczko" tak wiecie przybliżam demko do oglądnięcia też jest <3 nikogo nie obraziłem ani zamiaru nie miałem :) nic złego nie zrobiłem tylko wprowadziłem w grę symaptyczny nastrój i śmieszny <3 byłem jednym słowem grzeczny, ale widać nie spodobało się to komuś i wyłapałem bana na 1 dzień bez  żadnego ostrzeżenia ani niczego " zero kicka, zero ostrzeżeń, zero banów na 5 minut" ktoś widać bardzo korzysta z władzy <3 prosiłbym dobierać Administratorów tak aby nie niszczyli gry dobrym i fajnym graczom, bo serwer znowu straci graczy :) Nie tak dawno zakupiłem rzeczy za 50 zł wchodzę po pracy pograć i po 10 minutach ban za 1 dzień bo się pośmiałem i z ziomeczkiem beke sobie z siebie zrobiliśmy czy to coś złego ? chyba nie ? Jeżeli nie obrażałem nikogo w okól ani nic złego nie robiłem to czemu ban aż na 1 dzień ? bez powodu ? chyba coś tu jest nie halo... 

Czemu ten Admin który mnie zbanował nawet nie zareagował na zgłoszenie ode mnie i od wielu innych graczy ? którzy zgłaszali nieczystego gracza ? nawet nie pokwapił się wejść na spect <3 ani nawet odpowiedzieć :) powodzenia z takimi Administratorami zero rekacji, ale jak chce pokazać jaka władzę posiada to niech idzie na inną sięc. Przypominam dostałem bana na 1 dzień " bez ostrzeżenia, bez żadnego bana 2 czy 3 raz wszedłem na serwer po długim czasie i myślałem, że akurat tutaj się rozluznię, ale nie bo przeciez któs ci musi dać bana na 1 dzien bez powodu i za nic <3

Tak apropos : obczaiłem bana i wychodzi na to iż zostałem zbanowany przez Administratora Katelyn który nie reaguje na [email protected] ani na nic, ale banować potrafi nie zgodnie z regulaminem podaję link do bana: http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php

Chciałbym aby to rozstrzygneli

@LemoN @[email protected]

Edytowane przez ^ Orange ^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Weszłam pod koniec mapy, więc przy całej sytuacji nie byłam, a tym bardziej nie widziałam jeśli ty coś pisaleś na [email protected] Napisała do mnie pewna osoba na steamie żebym weszła na serwer, bo jakiś gracz wyzywa innych. Po wejściu na serwer na [email protected] również ktoś napisał. Usłyszałam kilka przekleństw i chamskich tekstów z twojej strony. Można troche wypić i sobie pożartować, ale bez przesady. Tym bardziej jeśli innym graczom to przeszkadza. Ale przyznam ze z banem na 1 dzień może trochę przesadziłam...

Cytat

Przypominam dostałem bana na 1 dzień " bez ostrzeżenia, bez żadnego bana 2 czy 3 raz wszedłem na serwer po długim czasie i myślałem, że akurat tutaj się rozluznię, ale nie bo przeciez któs ci musi dać bana na 1 dzien bez powodu i za nic <3

I na przyszłość wchodząc na serwer akceptujesz regulamin i żadnego ostrzeżenia mieć nie musisz.

Cytat

Katelyn który nie reaguje na [email protected] ani na nic, ale banować potrafi nie zgodnie z regulaminem

Co do tego tak jak już mowiłam na serwerze mnie nie było :) I co do regulaminu Obrażanie graczy/admina - ban od 1h do 24H.

Edytowane przez Katelyn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Katelyn napisał:

Co do tego tak jak już mowiłam na serwerze mnie nie było :) I co do regulaminu Obrażanie graczy/admina - ban od 1h do 24H.

od 1h do 24h gdy ich obrazalem, a tak nie bylo i nikt nic nie mowil ze komus przeszkadza, ze zartuje sobie proszę demko obejrzeć ponieważ zostałem niesłusznie zbanowany i prosze o ukaranie Administratora... 

Godzinę temu, Katelyn napisał:

I na przyszłość wchodząc na serwer akceptujesz regulamin i żadnego ostrzeżenia mieć nie musisz.

Jak żadnego ostrzeżenia nie musi być ? hahha powinnaś mnie upomnieć, dać kicka, dać bana na 5 minut czy coś, a nie jeb ban na 1 dzień z powodem "Ochłoń" no sory... nawet cie nie było wtedy na serwerze i od razu takie wnioski wyciągasz i takie bany dajesz ? Pozdrawiam taką osobę która nawet nic nie wiedziała co się dzieje, a od razu banuje na 1 dzień .

Proszę o obejrzenie demka z tamtej mapy godzinę podałem itd moim zdaniem nie obrażałem graczy ani nikogo, lecz jedyne co mogło tam być z obrazami to było z ziomeczkiem "Rusek" nick na serwerze i proszę się go dopytać jak było " nawzajem dla żartów się obrażaliśmy i to było chwilowe, bo może max 2 słowa z 2 stron poszły i każdy się śmiał, a nie płakał, że komus to przeszkadza...

Chciałbym aby konsekwencje zostały wyciągnięte, bo nie po to kupuję klasy premium + exp + vipa żeby wbić na serwer i od razu bana na 1 dzień wyłapać no proszę was, jak my banowaliśmy na tyle bez żadnego ostrzeżenia i bez jakiegoś racjonalnego powodu to od razu skarga słuszna była...

By Adaś ツ,

Były opiekun robi syf na serwerze obrażając graczy. Bana nie zdejmuje, Katelyn zrobiła dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To powiem tak admin nie musi cię upominać, fakt ban zbyt długi wystarczyło by maksymalnie na 1h a że to pierwsze przewinienie @Katelyn więc będzie upomnienie słowne. A co do twoich żartów i obrażania żartobliwie jak Ty to powiedziałeś, to nikt się nie będzie zastanawiał nad tym czy to są żarty czy nie, admin mógł to odebrać jako obraze a to że wypiłes nie zwalnia cię z niczego możecie sobie wejść na ts i w taki sposób sobie żartować a nie na serwerze.

@Katelyn na następny raz rozważ długość bana jaka dac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Problem został rozwiązany!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.