Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

Sam od ponad roku używam HyperX FPS Alloy z przełącznikami Cherry MX Blue (przełączniki te są dedykowane teoretycznie do pisania, ale w grze również bardzo dobrze spełniają swoją rolę. Jeżeli wolisz to możesz wziąć Cherry MX Brown, które są stricte pod gry) i jestem naprawdę mega zadowolony. Kupowałem tą klawiaturę, gdy jej cena lekko przekraczała 400zł i nie żałuję żadnej wydanej złotówki. Klawiatura ta posiada czerwone podświetlenie, którego "moc" można regulować, jaki i sam tryb podświetlania. Bardzo wygodna w użytku lecz niestety głośna (w końcu to mechanik). Na Twoim miejscu ani chwili bym się nie zastanawiał, szczególnie, że teraz można ją dorwać za 300 zł :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z @Kub1nho.

Ale ja polecam wersję z RGB na przełącznikach Kailh Silver Speed, jest dużo cichsza niż na CherryMX Blue.

Aktualnie dostaniesz ją za około 450 zł, a oprogramowanie do niej zostało naprawione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.01.2019 o 16:12, Kub1nho napisał:

Sam od ponad roku używam HyperX FPS Alloy z przełącznikami Cherry MX Blue (przełączniki te są dedykowane teoretycznie do pisania, ale w grze również bardzo dobrze spełniają swoją rolę. Jeżeli wolisz to możesz wziąć Cherry MX Brown, które są stricte pod gry) i jestem naprawdę mega zadowolony. Kupowałem tą klawiaturę, gdy jej cena lekko przekraczała 400zł i nie żałuję żadnej wydanej złotówki. Klawiatura ta posiada czerwone podświetlenie, którego "moc" można regulować, jaki i sam tryb podświetlania. Bardzo wygodna w użytku lecz niestety głośna (w końcu to mechanik). Na Twoim miejscu ani chwili bym się nie zastanawiał, szczególnie, że teraz można ją dorwać za 300 zł :D

Zgadzam się znim sam posiadałem taką klawaiture bardzo dobrze sie sprawowała ale ją sprzedałem bo przerzuciłem sie na laptop 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi