Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z cs 1.6: dizemati

Admin Banujący:  Bulaa23

Data zdarzenia: 09.01.2019 

Opis sytuacji: ogołnie wczoraj miałem życzenie na jb gdy mnie zabił napisał ale parówa xd coś tego typu bez żadnego ostrzeżenia dostałem automatycznie bana na 6 godzin za obraze. Po nocy wszedłem na serwer grałęm cały dzień

wchodzi Admin Bulaa23 i mówi AAA i wyskakuje komunikat You are permanently banned Banned Nickname : dizemati Za powód AB. Jeśli miałbym szanse przeprosić dostać upomnienie było bi miło niż banować za błachostke :P

Link Do bana: http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=58470

Wycinek bana z konsoli: You have been banned from this Server by Admin Bulaa23. 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : dizemati 
[AMXBans] Reason : ' AB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To tak zaczynając od początku miałeś życzenie wybrałeś pojedynek w którym ze mną przegrałeś i napisałeś ale parówa nie będę oceniał czy to na żarty bo 1 raz cię zobaczyłem na serwerze i dostałeś bana na 5 nie na 6h to po pierwsze a po drugie za przekleństwo byś dostał upomnienie lecz mnie obraziłeś wieć mogłem nawet na więcej dać.30min pózniej wbijasz na serwer po czym sprawdziłem jeszcze w bansie ile czasu ci zostało ponieważ mogłem ci dać przez przypadek na 5min okazało się że tak jak myślałem dostałeś na 5h więc na następny dzień jak cię zobaczyłem od razu dałem ci perma za ab.A to że wszedłeś bo ci serwer na to pozwolił to nie jest żadne usprawiedliwienie ponieważ dostając bana wiedziałeś że nie możesz grać wiec pewności nie ma czy to wina serwera czy pominołeś po prostu bana tyle z mojej strony. :) 

edit.Mogłeś równie dobrze wejść na forum i sprawdzić kolego a to że napisałeś xd w cale cię nie usprawiedliwia.

Edytowane przez Bulaa23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem prawo sprawdzić czy  nie pomyliłeś się z banem dlatego wchodziłem na serwer nie możesz mnie osądzać za błąd lub nie wiedzę twoją na temat banów :D jeżeli widziałeś mnie po raz 1 mogłeś sobie darować napisałem parówo xd czyli wiadomo że nie było to negatywnie do ciebie skierowane.

Edytowane przez Chanuki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z czego co widzę, to nie ma mowy o żadnym AB według bansa. Dostajesz UB;)

Ban z wczoraj

Wykonano: 08. sty 2019 - 18:02:30
Długość Bana: 300 Minut(y)
Wygasa: 08. sty 2019 - 23:02:30 (już wygasł)

Ban z dzisiaj

Wykonano: 09. sty 2019 - 16:28:03
Długość Bana: Na zawsze
Wygasa: Nie określono

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik został odbanowany!
Wracaj do gry!
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.