Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Mixio

Nick gracza/admina: Bula23.

Opis sytuacji: Wyraziłem swoją opinię na temat gry Strażnika napisałem "Ma w ch*j fk zabijal za pozycje buntu gdy nie bylo buntownika" i za to dostalem bana na 5h z powodem ochłoń. Jeśli to ban za kulture powinienem dostać jakieś ostrzeżenie którego nie było ponadto ban na 5h za słowo "ch*j" to zdecydowanie za dużo.

Data i czas zdarzenia: 08. sty 2019 - 16:41:49

Dowody(ss/demko): https://www116.zippyshare.com/v/nrLSmnlY/file.html    -  okolo 31 minuty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to tak nie wiem co zrobiłeś czy mój komputer jest jakiś upośledzony ale nie mogę pobrać twojego demka napraw je :))

A jeśli chodzi o bana to hmmm kultura wymaga nie dawałem upomnienia bo nie jesteś u nas 1 raz.Dostałeś go +za kulture +obraza napisałeś ma ch*j fk to dostałeś 5h proste :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałem "ma w ch*j fk" nie obraziłem gracza nie próbuj przeinaczać faktów na swoją korzyść. Innych jakoś upominasz bindem, masz do mnie jakieś bule moze dlatego ze raz napisalem ze bez linki w ct jestes slaby i się teraz wyżyć próbujesz a może za dużo buntów ci robię? Akurat ty nie potrzebujesz demka bo dobrze wiesz jak było. Jeśli demko nie działa daję link do pobrania bezpośrednio ze strony z demkami hltv http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1901081610-jail_castle_d1.dem.zip .

Edit.

Bulaa23 to ty się tutaj ośmieszasz następnym razem precyzyjniej dawaj powody bana czy jest on za kulturę czy obrazę.

Wiem z regulaminu że za obrazę jest ban od 30 min do tygodnia jednak za kulturę nie ma nic, wydaje mi się że powinno być najpierw upomnienie.

Dam wklejkę z demka jednak to tylko wklejka opiekun niech sam obejrzy aby mieć pewność.

[SVIP] *DEAD* mama :  xd

[Mafia Mixia] [SVIP] *DEAD* Mixio :  ma w ch*j fk

[Cienkie Bolki] *DEAD* Starszy Sasiad :  no ta

[Mafia Mixia] [SVIP] *DEAD* Mixio :  buntownik zginal a on zabijal za pozycje buntu

[Cienkie Bolki] *DEAD* Starszy Sasiad :  dobra ide na cod moda bo jutro kon

Edytowane przez MixioJB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chcesz z siebie robić komika to nie tutaj na twoje zaczepki nie będę odpowiadał czekam na wyjaśnienie sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.01.2019 o 18:30, MixioJB napisał:

[Mafia Mixia] [SVIP] *DEAD* Mixio :  ma w ch*j fk

Tu akurat autor ma rację, ale Twoje zachowanie na serwerze pozostawia sporo do życzenia. Tak, czy siak dostałbyś bana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Problem został rozwiązany!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.