Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam problem z Monitorem, grałem sobie w csgo aż tu nagle się wyłączył, ale wyłączył się z informacją iż się wylacza(nie padł) po resecie komputera dziala do momentu w którym mamy przejść do ekranu głównego, po czym znowu się wyłącza z komunikatem o wyłączeniu. 

Edytowane przez NopeK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli dobrze rozumiem to wywala Ci monitor tylko w CS:GO? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem że wywala Ci monitor od czasu gdy grałeś w CS:GO.

Myślę że to wina Karty graficznej, jeśli masz możliwość wyczyść łącze przy PC jak i Monitorze, odłącz kable przedmuchaj je i spróbuj włączyć na nowo. Jeśli zaś to nie pomoże zapraszam na pw. 

Jeśli możesz opisz dokładniej problem, postaraj się nagrać wideo, chociażby z telefonu byśmy mogli wiedzieć dokładnie o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powodów może być wiele, najlepiej tak jak up napisał nagraj filmik i wstaw tutaj. Wątpię, że to może być wina grafiki. Może system sypnął? Bo skoro komputer "coś" wyświetla to może być własnie wina systemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Komputer też odczul błąd i zaproponował przywracanie systemu. Spróbuję przywrócic system i dam znac

Edit nie udało się przywrócić systemu. 

Edytowane przez NopeK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrób czystą instalke windowsa i to powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli nie pomoże reinstalacja systemu Windows, spróbuj monitor podpiąć pod inny komputer, jeśli błąd będzie ten sam to raczej coś z monitorem. Jeśli zaś będzie dobrze na innym pc to raczej będzie to wszystko szło od Karty graficznej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Karam Boty napisał:

Jeśli nie pomoże reinstalacja systemu Windows, spróbuj monitor podpiąć pod inny komputer, jeśli błąd będzie ten sam to raczej coś z monitorem. Jeśli zaś będzie dobrze na innym pc to raczej będzie to wszystko szło od Karty graficznej.

Skoro wywala mu system to nie może to być wina monitora czy też karty graficznej, a przy błędzie grafiki to tylko czarny ekran wyskakuje wiec tez odpada.
# Jeżeli nie pomoże ponowne zainstalowanie systemu to wtedy można podejrzewać hard drive'a i w sumie dobrze gdybyś zrobił bad sector scana.

Edytowane przez Wayne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem to samo co ty, wina była po stronie karty graficznej :/. Jeżeli masz możliwość to spróbuj odpalić windowsa w trybie awaryjnym. A jeżeli masz integre to podepnij monitor pod nią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problemem mojej karty bylo przegrzanie więc spróbowałem poprostu ją naprawić domowymi sposobami (poszukaj sb o tym na yt) i grało z 2 miesiące. Potem kaszana znowu. Więc wymieniłem karte i gitara, na twoim miejscu spróbowałbym od jakiegoś kumpla pożyczyć kartę żeby mieć 100% pewność. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że to możliwe bo po rozebraniu komputera (30-40s) i karta ciepła jakby pracowała pół dnia. Muszę sprawdzić czy wiatraki pracują, wrócę do domu dam znać. A tak btw masz może link do jakiegoś filmu? 

Tzn co zrobiłeś? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie znalazłem linku :/ ja to robiłem w piekarniku ale widze ze nie polecają tej metody teraz (robiłem to z 5 lat temu) a tak po za tym też miałem problem kiedyś z monitorem bo też się nie uruchamiał lecz byłem pewnien że to monitor ponieważ komputer  normalnie działał (potem był podłączony na stałe do tv) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mialem również taki problem ,możliwe ze brakuje sterowników do karty graficznej lub monitor nie obsługuje takiej rozdzielczości 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli sterowników nie było możliwe że po jakimś czasie wyskoczyl ten błąd? Bo zbyt się nie znam, a przy zmianie karty graf. Kazali mi zainstalować jednak działało więc chyba same się zainstalowaly? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz co ciezko mi to ocenic ,ja tu sie poslużyłem tylko moim przykladem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem to samo, okazało się że karta graficzna padła i niestety do wymiany :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi