Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z CS: eXiGe#
Admin banujący: [Soul]jaboy
Serwer: [CS:GO]4Maps
Data zdarzenia: 05-01-2019 / ~22:05
Link do bana z amxbans: http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=57244
Wycinek bana z konsoli: https://www39.zippyshare.com/v/g9zl8BRf/file.html

Opis sytuacji: Mapa de_nuke (śnieżna).

Nie dziwie się że admin mógł mieć podejrzenie, bo czasem mam formę, ale generalnie jej nie mam i jestem lamusem, ALE ŻEBY NAWET SS-ów NIE ZROBIĆ?! Odrazu perma po złości za czitowanie?! bo przegrałeś?!?!

Jaboy ty lamusie i bezmózgowcu. Gdybyś miał choć odrobinę oleju w głowie (o rozsądku nie wspominam bo brak) i korzystał choć w 1% poprawnie z tego admina... to byłby curva sukces!

Śmiem przeczuwać, że dostałeś w prezencie na święta tego admina, a nie za zasługi i jedynie co zostałeś nauczony, to klikać w klawiaturę żeby pozbywać się niewygodnych tobie graczy z serwera.

Za takie zachowanie admin powinien stracić możliwość administrowania na serwerze na 1 dzień - żeby się nauczył jak poprawnie banować i zachowywać (nauczyć opanowywać emocje kiedy się przegrywa).

Reasumując: Miałem dobrą rundę - 5 killów/5 hsów, ale oczywiście musi się znaleźć SUPER ADMIN który nie ogarnia tematu, no i nagle... ban :/

Chyba zacznę nagrywać każdą moją grę, żeby pokazywać (adminom i innym niedowiarkom), że można grać fair.

BARDZO PROSZĘ (kogoś ogarniętego) O SZYBKIE UB.

Z GÓRY DZIĘKUJĘ!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Bombels@Nunko

Chciałbym wiedzieć co grozi takiemu adminowi, jak banuje bez zastanowienia i po złości?

Chronicie każdego admina nawet jak się pomylił, a gracza który został niewinnie zbanowany, olewacie i pozbywacie się jak śmiecia?

Chciałbym wiedzieć czy jest tu jakaś sprawiedliwość i czy admin który dał du*y (lub jak w tej sytuacji - specjalnie zbanował bo przegrał) dostaje jakąkolwiek karę za "nadużywanie funkcji admina"?

Edytowane przez Flash88

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, Bombels napisał:

@[Soul]jaboy 24h na rozpisanie demka.

Mówiłem że ten jaboy zbanował Mnie pod wpływem agresji (zbanował w ramach odwetu za to że go zabiłem, super zachowanie jak na admina przystało).

Ciekawe czy on dostanie jakąkolwiek karę za takie impulsywne i bezmyślne zachowanie.

Zapewne standardowo ujdzie mu na sucho, bo przeczuwam że, nie on pierwszy i nie ostatni tak zrobił.

To pokazuje jakich adminów posiada ten server i jak bardzo wymaga to "naprawy".

24h minęły. Czekam na UB!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik został odbanowany!
Wracaj do gry!
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.