Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)
Mam pewien problem i mam nadzieję, że ktoś z was podrzuci mi jakiś pomysł jak go rozwiązać :D 
Grajac dzisiaj na serwerze, przy zmianie mapy wywalilo mnie z serwera, dokladnie nie wiem jaki wyswietlil sie wtedy komunikat bo w sumie to olalam, ale problem trwa nadal bo nie moge dostac sie na serwer, kazdy inny dziala bez problemu. Probowalam juz przywracanie systemu, reset routera, wejscie przez NS, nic nie pomaga. Po probie laczenia z serwerem wyskakuje komunikat "Failed to contact game server", a w konsoli, co ciekawe "
You have been banned from this server" chociaz zadnego bana na stronie nie widzę. Ktoś miał podobnie albo wie co jeszcze moge zrobic? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z serwera wywaliło mnie przy zmianie mapy i od tej pory bez zmian. Dalej to samo niestety. Miałam wykupionego vipa także do tej pory nie było żadnych problemów z wejściem na serwer :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

miałem ten sam problem ostanio i dopiero po ponad 5h mogłem wbić, z tego co pisali na innych forach to podobnie restar serwera może Ci pomóc 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie pocieszyłes :D Konczy się moje wolne i miałam plan dzisiaj trochę pograć :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzaj co jakiś czas czy możesz wbić bo nie którzy mogli np wbić już po godzinie ale też inni czekali aż 24h, nie wiem od czego to zależy ale tak jak pisałem niektórzy [email protected] robili restar serwera i wszystko wracało do normy. Wystarczy że wpiszesz sobie ten błąd co Ci wyskakuje w Google i sporo jest na ten temat 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli grasz na ns`e to odinstaluj csk`a i ponownie zainstaluj. A jeżeli na steamie to usuń serwer z historji  otworz konsole wklej ip z serwa connect i ogień. Powinno zadziałać ja bynajmniej tak miałem i działało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gram na steamie, ale próbowałam też na ns'ie. Odinstalowalam, zainstalowałam od nowa nic nie pomaga, wejście przez konsole kończy się tak samo. Może jeszcze jakieś pomysły? Bo dalej nic się nie zmienilo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak masz zainstalowanego csa wejdź na serwer niech wywali błąd, potem wejdź w common-->Half-Life-->cstrike_downloads usuń wszystko z folderu. Niech wszystko się pobierze od nowa. Jeżeli to nie pomoże to zapraszam na priv. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Problem został rozwiązany!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.