Jump to content
Aktualnie tabelka serwerów jest przebudowywana i na ten czas została wyłączona. Prosimy o korzystanie z adresów IP podanych w opisach działu.
Sign in to follow this  
Mistrz Wszystkich Krów

Zamrażanie / VIP / aa / rush

Recommended Posts

1. Zamrażanie ( klasa Lodowy samuraj ) - Zamrożenie to jest zbyt OP, nie ma co się oszukiwać. Jak na 1/8 praktycznie każdy pierwszy bądź jeden z pierwszych strzałów wchodzi to jest masakra. I nie mówię tutaj aby zmniejszyć mu szanse na zamrożenie bo to jego atut, lecz odblokować możliwość strzelania podczas zamrożenia. Jak dobrze wiemy jest to COD, a tutaj wymiana ognia 1v1 z M4 np trwa około sekundy może dwóch, więc jaki sens ma, kiedy klasa z przekłamanym 1/8 na zamrożenie zamraża Cię na środku drogi na 3(CHYBA) sekundy i nie masz nawet szans żeby się wybronić. Dodam że jest to zwykła klasa PREMIUM a 3 sekundy na takim trybie gry to ogromna ilość czasu.

2. Proponuję dodać na serwer Darmowego VIPa dla graczy Steam. Jak wiemy nie ma ich dużo na serwerze, a uważam że zachęciłoby to ludzi to zakupu oryginalnej wersji gry co zarazem przełożyłoby się na mniejszą ilość odpalonych graczy w pewnym stopniu.

3. Proponuje zmienić ustawienie sv_airaccelerate z 10 na 100. Przydałoby się to na serwerze typu COD MOD, jeśli nie od razu to chociaż NA PRÓBĘ na okres Tnp tygodnia.

4. Jak wiemy COD MOD to bardzo dynamiczna gra, dlatego gdy wszedłem tutaj pierwszy raz na serwer zdziwił mnie fakt, że CT nie może rushować do 1:45. Rozumiem, że 15 sekund wydaje się być krótkim okresem czasu. Przy tak dynamincznej grze kiedy TT jest na Twoim respie 5 sekund po starcie gdzie CT ma się podziać? Czekać w kącie ? Proponuję zdjąć ten zakaz gdyż nie jest to Only DD2 czy inny tego typu serwer gdzie "Maciusie"  nie mają czasu na kupienie broni.

Na ten moment tyle z mojej strony. Zapraszam do dyskusji.

Jestem na NIE ze wszystkim, nie sluchajcie go 

1. Byl o tym temat nie pamietam jak sie zakonczyl ale widze na serwerze ze nic sie nie zmienilo, a jesli chodzi o moje zdanie to wystarczy chwile popatrzec na jakąś lodziarke i widac ze cos jest nie tak z tym 1/8, a pomysl by moznabylo strzelac podczas zamrożenia jest na prawde spoko

2. Dobry pomysł, tymbardziej ze sam mam steam, ale pisalem do kowala co o tym sadzi i napisal ze nie ma takiej opcji

3. Sam dodalem taka propozycje i zakonczyla sie ona slowami "Obgadam to z donaciakiem i sie zobaczy", da się przyzwyczaić do 10 aa , ale jest to i tak denerwujące gdy trzeba zrobic szybki manewr w powietrzu

4. Tutaj też jestem za ale co z tego, aczkolwiek po takim czasie mi to nie przeszkadza

Z  niektorymi propozycjami jestem na tak a z niektorymi na nie

1Moim zdaniem głupi pomysł z odblokowaniem strzelania gdy zamrozi bo co to da ze zamrozi jak go da sie zabic bez sensu lepszym rozwiązaniem by było dodać kilka perkow gdzie klasa nie moze nas zamrozic 

2Dobry pomysł, bo sam mam steama,ale wątpie ze takie cos wejdzie na serwer.

3Ta propozycja jak najbardziej dobra mysle ze wejdzie w zycie ten pomysł

4Propozycja kompletnie do kitu niech zostanie tak jak jest nie ma co kombinowac

Co do tego zamrażania jestem na tak by coś zmienić gdyż spędzam sporo czasu na serwerze i widzę jak gracze denerwuje te zamrażania. Strzelanie przy zamrożenie jest jak najbardziej fajna propozycja  lecz też myślę, że byłoby można wrzucić tą klasę jako mega premium i dać np 1/10  na zamrożenie. Co do reszty  nie będę się wypowiadał  gdyż uważam by te zmiany  nie były konieczne. 

Edited by cymon132

Premium

więc tak...

1. Pasowałoby troszeczkę znerfić zamrożenie bo jeżeli ktoś nie zabije lodowego, który nas zamroził to ma na dobrą sprawę 100% szans na zabicie nas.. aczkolwiek ja proponuję skrócić czas zamrożenia.

2. odpada

3. nie mam zdania, przyzwyczaiłem się do gry na 10

4. odpada, gra polega na robieniu celi a nie bieganiu na respa żeby kosić kille.

W dniu 1.01.2019 o 18:48, Mistrz Wszystkich Krów napisał:

1. Zamrażanie ( klasa Lodowy samuraj ) - Zamrożenie to jest zbyt OP, nie ma co się oszukiwać. Jak na 1/8 praktycznie każdy pierwszy bądź jeden z pierwszych strzałów wchodzi to jest masakra. I nie mówię tutaj aby zmniejszyć mu szanse na zamrożenie bo to jego atut, lecz odblokować możliwość strzelania podczas zamrożenia. Jak dobrze wiemy jest to COD, a tutaj wymiana ognia 1v1 z M4 np trwa około sekundy może dwóch, więc jaki sens ma, kiedy klasa z przekłamanym 1/8 na zamrożenie zamraża Cię na środku drogi na 3(CHYBA) sekundy i nie masz nawet szans żeby się wybronić. Dodam że jest to zwykła klasa PREMIUM a 3 sekundy na takim trybie gry to ogromna ilość czasu.

2. Proponuję dodać na serwer Darmowego VIPa dla graczy Steam. Jak wiemy nie ma ich dużo na serwerze, a uważam że zachęciłoby to ludzi to zakupu oryginalnej wersji gry co zarazem przełożyłoby się na mniejszą ilość odpalonych graczy w pewnym stopniu.

3. Proponuje zmienić ustawienie sv_airaccelerate z 10 na 100. Przydałoby się to na serwerze typu COD MOD, jeśli nie od razu to chociaż NA PRÓBĘ na okres Tnp tygodnia.

4. Jak wiemy COD MOD to bardzo dynamiczna gra, dlatego gdy wszedłem tutaj pierwszy raz na serwer zdziwił mnie fakt, że CT nie może rushować do 1:45. Rozumiem, że 15 sekund wydaje się być krótkim okresem czasu. Przy tak dynamincznej grze kiedy TT jest na Twoim respie 5 sekund po starcie gdzie CT ma się podziać? Czekać w kącie ? Proponuję zdjąć ten zakaz gdyż nie jest to Only DD2 czy inny tego typu serwer gdzie "Maciusie"  nie mają czasu na kupienie broni.

Na ten moment tyle z mojej strony. Zapraszam do dyskusji.

1. Był temat na tą klasę, ale są po to klasy premium, aby więcej bić, w nie których przypadkach, a więc i tak ta propozycja nie będzie przyjęta. (chciałbym dodać, że mam 1/8, z klasy i atut lodowiec 1/21 i któraś, z tych dwóch zawsze wejdzie, a więc dlatego ktoś tak często czasem zamrażam, a tak samo mieć klase morderca i mieć atut lodowiec i naboje jest to samo)

2. Darmowy VIP dla steam jak na DD2 Only nie? A mogło by być niby nie dużo steam, ale jak zauważyłem zaczęli je kupować gracze na nowy rok.. Po dłuższej takiej grze, VIP stracił by wartość i możliwość na nim zarobku.. A więc nie będzie (Wystarczy, że VIP jest w nocy)

3. Tak Co do trzeciego się zgodzę.

4. Strefa i rash? Hmm.. I dlatego, zawsze lecę do TT, a to, że na dd2only czy innych mapach dobiegam, w 6-7 sekund jak to czasem płacz był, że nawet klasy nie wybrali, a co ja zrobię, że taki szybki jestem nie.. CO DO 4 PROPOZYCJI JESTEM JAK NAJBARDZIEJ NA TAK NIE BĘDZIE PŁACZU I BANÓW BEZ SENSOWNYCH O CZASIE 1:46 RASH ŚMIECH NA SALI JAK OSTATNIO TAK DOSTAŁ NA SERWERZE.

1. Nie

2. Nie

3. Tak

4. Jak najbardziej na TAK

Edited by Wasilij Zajcew

Wasilij pytałem cb czy w lodowym te zamrożenie odczuwasz na 1/8 szansy a ty że zazwyczaj 1/2 to czemu tego nie dodasz? Przecież ty kozak jak serio byłoby 1/8 to byś sb nie radził?? Hmmm z tego co widziałem to moglbys miec juz nie maly problem z zabiciem kogokolwiek 

8 minut temu, TRIq napisał:

Wasilij pytałem cb czy w lodowym te zamrożenie odczuwasz na 1/8 szansy a ty że zazwyczaj 1/2 to czemu tego nie dodasz? Przecież ty kozak jak serio byłoby 1/8 to byś sb nie radził?? Hmmm z tego co widziałem to moglbys miec juz nie maly problem z zabiciem kogokolwiek 

Hmm... No tak są mapy co jak wyżej wspomniałem, ale Ty jak widzę nie uważnie czytasz ... Tyle w temacie..

Dodatkowo napisałem o Atut lodowiec na Samuraju, ale no spoko :fool:

@TRIq - Czy grać lodowym czy inną klasą, to i zacznie się płacz i tak? A więc co? Kupię Mistrza, to zacznie się płacz, że granat 1/2 i widzi nie widzialnych za OP, a wezmę twardziela, a to zostanę nie śmiertelny, bo tak się składa, że mam więcej trafień w głowę niż 12k fragów, ah.. wezmę Glawiatora 1/2 zabicie w głowę do tego Famas? Serio? Przy moim przeliczniku już bym miał 401 poziom pff.. Nie płacz na klasy, a zacznij coś strzelać, a nie..

PS. Bo jakiej bym nie wziął i tak będzie gra, tak samo, z Rakietnikiem jak było?

Edited by Wasilij Zajcew

Pytalem cb na serwie ktoregos razu jak nie miales atutu lodowiec i mowiles ze zazwyczaj wchodzi 1/2

@up nie pamietam abys gral inna klasa niz ten samuraj masz duzo hs bo jak kogos zamrozisz to stoi w miejscu

a wtedy w glowe raczej latwo trafic ale chwalic sie mozna nie ma co

O fajnie ze wspomniales

Naboje zamrazajace czasami tez wypadna 1/8 i nie jest to te same 1/8 co na klasie lodowy, jak ktos w ogole sie tym interesuje moze sobie pograc chwile lodowym a chwile na nabojach i wszystko widac ze 1/8 na lodowym to parodia 

Edited by TRIq

Proszę o zmianę czasu rashu o dosłownie 5sekund, z 1:45 na 1:50, a wtedy nie będzie banów w ogóle. @[email protected]@Adrian. i tak dalej proszę o konkrety, a chociaż na 7dni na próbę dziękuję..

EDIT: Ale jakoś nic nie reagujecie, ale no spoko

Edited by Wasilij Zajcew
By [email protected],

Nie musicie nas oznaczać w każdym poście my widzimy co się dzieje w dziale więc te oznaczenia są zbędne.

Godzinę temu, TWERKZ napisał:

1:45 niech zostanie, wszyscy rushować będą, powinno 1:40 być najlepiej, grać się nie będzie dało bo taki No-life wasil cały dzień gra i rushować będzie pozderki.

Jak wyżej napisane nich zostanie jak jest i koniec kropka, a ja jakoś nie raszuje jak inni i jakoś dobrze się gra :D

Kwestia lodowego jakoś ja gram lodowym też mam ten 200 poziom plus, a nie tak jak wasyl +330 poziom i też mogę powiedzieć, że idzie raz zamrożenie na mapę, a raz mogę przez całą mapę zamrażać, a jakoś nikt nie płaczę, a jeśli gram, z wasylem na serwerze fraguję podobnie, a więc nie ma tutaj płaczu o klasę "Lodowy samuraj", a między innymi o poziom gracza. Wasyl ma praktycznie wszystko co można było zdobyć rangi, full klan, potężny poziom postaci, a wy się dziwicie czemu padacie jak przeciętny poziom gracza na tym serwerze nie przekracza +180-190 poziom. Więc nie ma tu mowy o jakichkolwiek zmianach w klasach.

Różnica 100-130,40 poziomów robi swoje plus full klan, bo reszta nic nie ma, plus rangi również reszta nic nie ma, a więc można wywnioskować, że Wasyl nie gra na 330 poziomie, jakimś +490-510, a do tego zdobyć "księgę wiedzy +35 do stat", a więc następne +140 poziomów, a wasyl tylko to sobie wykorzystuje, a jak teraz zobaczyłem Lodowca atut, to już nic nie mówię.

Edited by C1a5tek [b]

Author of the topic Posted

Czy ja przeglądam inny temat niż napisałem? Czy pisząc ten temat rzuciłem kimkolwiek ? Nie, napisałem ten temat bo widzę jak wygląda sytuacja na serwerze z udziałem tej klasy. Zamrożenie na te ( CHYBA ) 3 sekundy jest ok ale co to za gra kiedy ktoś ładuje jedną kulę 1/8 i dostajesz zamrożenie 5 rund z rzędu, nie możesz nic z tym zrobić, bo poza staniem w miejscu nie możesz nawet strzelać. Poza narcyzmem nie widzę tutaj żadnego powodu abyście tak spinali poślady w tym temacie. 

Punkt miał na celu osłabienie efektu zamrożenia na zasadzie umożliwienia strzelania osobom zamrożonym... Bo jest to jak napisałem COD MOD i tutaj nawet pół sekundy zatrzymania w miejscu jest jak linka na szyi a co dopiero te 3-5 i nie możesz nawet strzelić.

Przestańcie sobie smarować nawzajem.

1 minutę temu, Mistrz Wszystkich Krów napisał:

Czy ja przeglądam inny temat niż napisałem? Czy pisząc ten temat rzuciłem kimkolwiek ? Nie, napisałem ten temat bo widzę jak wygląda sytuacja na serwerze z udziałem tej klasy. Zamrożenie na te ( CHYBA ) 3 sekundy jest ok ale co to za gra kiedy ktoś ładuje jedną kulę 1/8 i dostajesz zamrożenie 5 rund z rzędu, nie możesz nic z tym zrobić, bo poza staniem w miejscu nie możesz nawet strzelać. Poza narcyzmem nie widzę tutaj żadnego powodu abyście tak spinali poślady w tym temacie. 

Punkt miał na celu osłabienie efektu zamrożenia na zasadzie umożliwienia strzelania osobom zamrożonym... Bo jest to jak napisałem COD MOD i tutaj nawet pół sekundy zatrzymania w miejscu jest jak linka na szyi a co dopiero te 3-5 i nie możesz nawet strzelić.

Przestańcie sobie smarować nawzajem.

Każda klasa ma minusy i plusy zrozum nic nie dał płacz na nią :)

Author of the topic Posted

@C1a5tek  przeczytałeś co na górze napisałem czy wyglądało raczej tak:

***********************************************************************************************************************************************ktoś ładuje jedną kulę 1/8 i dostajesz zamrożenie 5 rund z rzędu*************************************************************************************************************************************************************************?

Klasa może mieć plusy ale trzeba wymyślać te plusy z umiarem i dobrym smakiem. Nie dbam o to kto tym gra i jak tym gra, chodzi o zasadę. A jak chcecie szukać atencji swoimi dokonaniami to nagrajcie jakiś film na youtube'a a nie wylewacie swoje żale na temat który jest pierwotnie inny.

Donator

Co do propozycji 3 mogę przedyskutować z donkiem ale nic nie obiecuję. A resztę odrzucam:

1. Zamrażanie zostaje jak jest bo co to za moc klasy jeśli cię zamrozi a ty możesz dalej strzelać.

2. To na pewno nie wejdzie wystarczy, że w nocy jest darmowy VIP.

4. Rush również zostaje jak jest nie będziemy nic kombinować.

Donator
Propozycja została odrzucona!
Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.