Jump to content
Sign in to follow this  
♕ FrAgUsIeK

[Skarga] KL1MAT - trochę bez kultury

Recommended Posts

Twój nick:  fragusiek

Nick gracza/admina na którego składasz skargę: KL1MAT (jakoś tak tutaj jego steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198409273165/ )

Dokładny czas zdarzenia: Hm.. Będzie to około chyba 01:30 nie wiem dokładnie

IP/STEAM_ID: STEAM_0:1:224503718 (klimata)

Opis sytuacji: Dobra, więc może zacznę od samego początku jak to się wszystko zaczęło itd.. Ekhem, więc tak! Około godziny pierwszej trzydzieści może później postanowiłem sobie wbić na serwer FFA aby sobie pograć/odstresować się.. Jak to ja (( :D )) pogadałem sobie trochę na serwerze (( oczywiście pełna kulturką )), gadałem słowa typu "Jak ten gościu to chyba na B", "Jak ten gościu chyba chowa" coś w tym stylu i pogadałem sobie trochę z graczami o serwerze itd.. Ale co się stało, że piszę ową skargę? - Otóż następująca osoba KL1MAT nie wiem czemu i z jakiego powodu zaczęła atakować moją osobę abym się zamknął (( oczywiście zamknął pisze w bardziej "czystej" formie bo wiadomo jak to można odmienić na przekleństwo )), trwało to chyba od każdej mapy na której się spotykaliśmy na "Voice Chat" albo w drużynie.. Gdy owa osoba zaczęła mnie atakować to się broniłem (( nie używając przekleństw jak i wulgaryzmów do drugiej osoby co ona sama do mnie robiła )), na spokojnie bez nerwów teksty typu "Jak ty napruty chyba jesteś przez kabelek" - teksty tego typu, które w żaden sposób nie prowokowały danego użytkownika ale chciałem jakoś załagodzić sytuację i wyjaśnić to sobie.. A co do wyjaśniania, na mapie z tego co pamiętam inferno_winter (nie mam pojęcia jak ona się naprawdę nazywa) zaproponowałem dla KL1MATA pewną hm.. "propozycję".. Otóż wysłałem do niego zaproszenie do "znajomych" na steam aby powiedział mi to na TS3 i byśmy akurat sobie to wyjaśnili bo po co gadać w grze i psuć innym rozgrywkę naszymi tekstami, no po co? - Zaproszenie zostało anulowana, a sama osoba jakoś nie miała chęci do wyjaśnienia sobie tego w "cztery oczy" (( TS3 )).. 

Jak coś mogę się postarać napisać do znajomych, którzy grali aktualnie na serwerze aby wypowiedzieli się na temat tego gracza, albo po prostu napiszę na steam aby wyjaśnili jak to było po ich stronie, decyzja zależy od was czy mają tutaj napisać post czy raczej na steam, a ja wtedy daje to tutaj na forum w formie zdjęcia.. Wiem, że tak w sylwestra aż żal pisać taką skargę, ale no niestety trzeba..

Prosił bym aby osoby, które mają się wypowiadać robiły to w sposób następujący:

- grałeś? Wypowiadaj się

- nów cała prawdę jak było niczego nie przekręcaj itd.

- zachowają kulturę do innych graczy, którzy będą się wypowiadali w temacie skargi 

Mój opis sytuacji nie jest zmyślony jest w 100% taki sam jak było to na serwerze! Zaświadczam, że tekst nie został jako zmanipulowany oraz "podmieniony" aby osoba na którą piszę skargę była oceniania w bardzo złej sytuacji..

Tak więc z poważaniem FrAgUsIeK i życzę udanego sylwestra w gronie super osób..

PS: Aby było do zgona! :D

Dowód (demko/ss): Niestety nie posiadam bo nawet nie wiedziałem, że będę pisał skargę na owego użytkownika.

Widzę, że w temacie dot. skarg jest wymagany dowód ale nie wiem jak nawet miałbym go mieć jak demka, które są robione przez HLTV nie nagrywają dźwięku! Prosił bym jednak o przeczytanie całości skargi oraz powiadomienie gracza na PW aby się w niej wypowiedział oraz aby nie została ona zamknięta od buta.. Bardzo was proszę droga Administracjo serwera FFA :) 

https://steamcommunity.com/profiles/76561198409273165/

Fragusiek dobrze ze nie czytalem tej twojej skargi do konca bo w polowie czytania juz stwierdzilem ze jestes zalosny i rzygac mi sie chcialo. Czlowieku tylko wbiles na serwer i zaczeles gadac co to za serwer wiecznie plakales i narzekales jak jakas dziewczynka chyba ze nia jestes to sory... To ci powiedzialem `` skacz pierdolic jak sie nie pdooba to wypad `` . Poznniejsze slowa to byly slowa ktorymi ty nakrecales mnie  i pi********s na moj temat... Wszytko elo

Nie było mnie  w danej sytuacji na serwerze lecz mogę tylko powiedzieć że wchodzisz na serwer wypytujesz się itp itd. Możesz to zrobić na forum zapytać tu wszyscy chętnie Ci odpowiedzą na dane pytania. W grze jak cały czas gadales przez Micro to czasem jest to denerwujące lecz nie zwalnia Klimata z tego że jeżeli mu przeszkadzałes w grze mógł mute dać 😊😁 Ciebie jeszcze chyba nie widziałem na serwerze albo inaczej nie kojarzę twojego nicku 😁 Klimat tutaj to jest stary wyjadacz na tym serwie każdy go zna i  w większości nikomu nie przeszkadza.. Klimat ma swoje poczucie humoru prawdopodobnie  w zartach może coś Ci powiedział a ty z sekundy na sekundę uraziles się swoją dumą 😊  

Dla Mnie skarga do zamknięcie brak dowodów... No chyba że jakiś świadek koronny będzie 😋😊

spinki są między graczami ale nie na tyle chamskie żeby sobie wypominac to na forum takie rzeczy się zdarzają a w takiej sytuacji trzeba jednym uchem wpuścić drugim wypuścić... 

A przy okazji że odpisałem to życzę wam spokójnego i szczęśliwego nowego roku dla wszystkich graczy, adminów, administratorów forum,  niech ten przyszły będzie jeszcze lepszy od tego obecnego 😊

Tak więc, przejrzałem demko które jest od 1.30 Niestety nie słyszałem nic tam nieodpowiedniego za co oskarżonego gracza mógłbym upomnieć,ukarać.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.