Jump to content
Aktualnie tabelka serwerów jest przebudowywana i na ten czas została wyłączona. Prosimy o korzystanie z adresów IP podanych w opisach działu.
Sign in to follow this  
Fifa

Pomaganie po stronie CT

Recommended Posts

Witam!

Piszę to ponieważ ostatnio coraz częsciej trafiam na sytuacje w której jest jeden admin i nie może pomóc innym podczas gdy  jest w CT i jeżeli gracz będzie często trafiał na taką sytuację to w końcu odechce mu się grać i może opuscic na stałe nasz serwer. Odnosnie ostatniej propozycji od gracza flOw to może być jeden z powodów tak niskiej ilosci graczy na serwerze.Proszę o wprowadzenie pomocy po stronie CT

Myślę że to zły pomysł. Było tak kiedyś i admini byli posądzani o kampy bez wejścia. Takie coś będzie sprzyjać samowolce i budowaniu kamp na które nie da się wejść. Tak jak jest teraz może jest nie do końca dobrze, ale pozwala na pewną selekcję wśród adminów. Stary układ uważam za zły i nie równy w stosunku do innych graczy. Co najwyżej można zrobić tak, że admin pomagając po stronie CT zostanie odrodzony a na kampe musi wejść sam, bez wlatywanie do niej na nocilpie. Np. Zostaje zespawnowany po zakończeniu pomagania, dostaje to 50 sec goda i musi wejść sam, a zombie, które są już w kampie może odrodzić na takiej samej zasadzie jak jest to teraz, czyli bb_aimmenu. Wiadomo, że TT będzie się pchać i uniemożliwiać spokojne wejscie, ale to już będzie zależeć od admina czy chce się na to narażać czy nie. 

Z drugiej strony myślę, że można stare funkcje przywrócić części administracji, do której ma się 100% zaufania i na pewno nowi admini nie mogli by na to zasługiwać. W takim przypadku mogę się zgodzić 

@Inteligent w takiej sytuacji obowiązuje stary regulamin adminów, dodatkowo admin to nie kelner. 

Pamiętam jak było kiedyś, że admini po stronie CT tylko czekali, aż ktoś wezwie pomoc, żeby potem na spokojnie sobie wlecieć. Oprócz tego co pisałem wyżej, można dodać takie coś pod warunkiem, że admin przed pomaganiem sam wejdzie na swoją kampę. Jeśli nie wejdzie (mimo tego że wejście jest, czy to hs, czy coś trudniejszego) to albo degrad z automatu, albo przynajmniej -1pkt. Sam wiem, że kiedyś było to bardzo nadużywane i jeśli teraz ma coś takiego wrócić to musi być to bardzo pilnowane, tak żeby żaden admin nie ryzykował utratą posady 

@Jestem Misiu @SuperSeriaKa PAM PAM bardzo trudny temat. Kiedyś nie rozumiałem obecnej sytuacji, ale teraz wprowadzanie tego znowu uważam za głupotę i będę się zapierał rękami i nogami, tym bardziej, że część obecnych adminów to hsiarze, którzy najprawdopodobniej nagle zaczną budować jakieś magiczne kampy 

I ogólnie uważam, że prędzej graczom odechce się grać, gdy zobaczą admina, który sobie wlatuje do kampy na noclipie, niż gdy ten nie będzie w stanie im pomóc 

Edited by GroobY

Zgadzam się, lecz to był przywilej pomagania (wlatywanie na kampy) wiele razy już mówiłem o tym, nie wiem wy czytać nie umiecie?? Takie coś jest zbędne i przez to były codziennie problemy, jest 10adminów selektywnie wybranych, 24/7 praktycznie któryś jest. A mało ludzi gra, bo nie każdy w okresie świątecznym musi odpalić kompa i base buildera. A reklama jest słaba jak dotychczas, bo w ostatnich czasach długo czekaliśmy na reset. Jeszcze jedno.

Skoro wyleciał by admin na kampę mógł by równie dobrze przesunąć klocek, jak mu udowodni że go ruszał? 

@SuperSeriaKa PAM PAM

Mogłbyś dać adminom możliwość przenoszenia i resetowania rundy bo często jest tak że jest jakiś bag, że jest straszne opóźnienie na serwie lub np zostaje 1ct i on z serwa wychodzi i wtedy są tylko zm i trzeba czekać aż się skończy runda lub zmieniać mapę

A przerzócać adm mógłby albo każdego albo tylko siebie aby móc pomagać ale tylko wtedy kiedy jest w ct mógłby tego użyć.

Edited by Śmieszek

@SuperSeriaKa PAM PAM udowodni, na hltv wszystko widać (no prawie :D)

Możliwość resetowania rundy może być przydatna, bo zdarzają się takie sytuacje jak napisał @Śmieszek. Ewentualnie głosowanie na restart rundy, ale mogą być z tym problemy i zbyt długo to trwać. 

Przerzucanie się do TT, tylko po to, żeby pomóc i możliwość użycia tego tylko po stronie CT? Dla mnie spoko, bilet w jedną stronę. 

Dokładnie jest to bilet w jedną stronę. Dlaczego a dlatego że gdy pomożesz sobie, komuś i komuś, to już dawno będzie runda więc nie wejdziesz na kampę. 

Resetowanie rundy nie jest do użytku adminów, trudno jest potrzebne w celach modernizacyjnych.  Ale to jest też dobry pomysł na + @Jestem Misiu

Podejmie dycyzje jak wróci, ja mogę powiedzieć wam tylko tyle że od nowego resortu będą pewnie duże zmiany. 

Na nie.

Wiadomo jak to się będzie kończyć :).

10 godzin temu, Śmieszek napisał:

@SuperSeriaKa PAM PAM

Mogłbyś dać adminom możliwość przenoszenia

A przerzócać adm mógłby albo każdego albo tylko siebie aby móc pomagać ale tylko wtedy kiedy jest w ct mógłby tego użyć.

Ta, jeszcze tego brakowało xD. Już widzę jak siebie przerzucasz z TT do CT

5 godzin temu, Śmieszek napisał:

@cieniowatY czytaj ze zrozumieniem.

Adm może się przerzucić tylko z ct do tt jak to powiedział $$ bilet w jedną stronę

jak zaczniecie dawac duza liczbe osob do tt to moze sie okazac ze po rundzie nie bedzie tt albo team balans zadzaiala i duzo osob bedzie kolejny raz w tt co za tym idzie placz i skargi

By SuperSeriaKa PAM PAM,

Dzisiaj wrzuciłem gracza do Tt i zaraz był problem z tym że ktoś inny jest 2razy. Wiem R3v0p dzięki za info

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.