Jump to content
Aktualnie tabelka serwerów jest przebudowywana i na ten czas została wyłączona. Prosimy o korzystanie z adresów IP podanych w opisach działu.
Sign in to follow this  
Kacperek.

Gratulację Mategoros. Banuj za nic, a ujdzie Ci to płazem. :)

Recommended Posts

Twój nick: Kacperek.

Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Mategros?

Opis sytuacji: Spotkałem admina, który dał mi wczoraj bana najpierw za 30minut, po banie próbowałem dołączyć na serwer, ale okazało się, że zostałem zbanowany na 24h bez powodu. Admin twierdzi, że obrażałem przez mikrofon. Tylko problem tkwi w tym, że nie próbowałem wchodzić podczas bana na serwer, więc nie rozumiem rozpowszechnianego fermentu sianego przez danego admina. Dzisiaj mu grzecznie zaproponowałem wyjaśnienie sytuacji, ponieważ chciałem wyjaśnić to i nie pisać skragi. Po czym zaczął się do mnie, że tak powiem "pultać", to odpisałem mu, że został zmutowany i czekam na niego aż będzie trochę bardziej wystopowany, że tak powiem. Dostałem odpowiedz zwrotną, że takie wiadomości są zbędna to odpisałem, że zbędną jest jego obecność na serwerze. Zostałem ponownie zbanowany pomimo tego, że chciałem się dogadać? Tak, tak, Wszyscy murem za Mategrosem. Ale postawcie się w mojej sytuacji, zostaję zbanowany za nic to chcę to wyjaśnić. A w odpowiedzi dostaję następnego bana.

IP/ID gracza:A ja znam?

Data i czas zdarzenia: Przed chwilą.

Dowód (ss/demko): Wycinek z konsoli podać?

Pozdrawiam Serdecznie oraz nadal czekam na Ciebie Mategros na ts3, napisz prywatną wiadomość, a podam Ci ip i chciałbym wyjaśnić wszystkie niesnaski, ponieważ nie chcę konfliktów tam gdzie ich nie ma. :)

EDIT; W przypływie emocji napisałem 2x Grzecznie chcąc podkreślić kulturę moich wypowiedzi w stosunku do danego Admina. ;)

Edited by Kacperek.

Guest 世界末日

Wczorajszy ban , dostałeś na 30 minut za to (poniżej ) , a zanim Cię kickło , to obrażałeś przez mikrofon . Gracz @kaszel był przy tym wczoraj i może potwierdzić . Więc został Ci przedłużony ban do  1 dnia . 

IMG_20181229_171635.thumb.jpg.4ca489ef096c06ff34f535f4e5f29dcb.jpg.2ec2e34547e4a3cdb98e76d8ff000a06.jpg

Dzisiejszy ban dostałeś kolejnego bana , ponieważ dopiero weszłem na serwer . A ty już do mnie  piszesz i masz problem o wczorajszego bana . Jak się nie zgadzałeś wczoraj to mogłeś pisać skargę jak ci pisałem na PW , ale nie , ty wolałeś wejść na serwer i się kłócić . Pisałeś mi na [email protected] , że mnie zmutowales i żebym na TS szedł . Po trzym jak Ci napisałem , że to co napisałeś na [email protected] jest jako zbędna wiadomość , więc ty nie mogłeś powstrzymać swoich emocji i puścileś do mnie taka wiązanke  (poniżej ss) . [email protected] używamy tylko do zgłaszania jakiś problemów , graczy którzy łamią regulamin , i cziterów . 

IMG_20181230_195821.thumb.jpg.39a95136e6377b4f3bb60eaa2b0b9849.jpg

@darken

Author of the topic Posted

To niezła wiązanka, tylko że ja o niej już napisałem. A to, ze ja sobie poproszę kogoś kto był na serwerze i powiem, że tak nie bylo. To nadal będzie głos przeciw głosu. Nie wszedłem na serwer, aby toczyć z Tobą burzę,  a jedynie pograc. Trafiłeś się to chciałem wyjaśnić sobie sytuację, której nie było. Nadal czekam na ts3. Nie mam zamiaru więcej się wypowiadać do tego tematu. Nie będę się kłócil, ani tym bardziej tłumaczyl, ponieważ nie jestem niczemu winny. A ta moja "wiązanka" to ja wolę nie wiedzieć co będzie gdy ktoś Ci powie, że słabo grasz. Rozpłaczesz się? Żegnam.

"Uderz w stól, a nożyce się odezwą", tak to było? :)

@Kacperek. jesteś osobą, która lubi dużo komentować, a i również jesteś bardzo dobrze oznajomiony z wulgaryzmami i lubisz kilka rzucić, jak coś Ci nie odpowiada. Odnośnie wczorajszego bana, to przedłużenie bana było jak najbardziej słuszne, gdyż po otrzymaniu bana na 30 minut, powiedziałeś coś w stylu jesteś *** Mategros, nie chcę wpisywać tego słowa, gdyż nie jestem pewny czy to było po*****y, lecz wiem, że to był wulgaryzm, a więc obraziłeś admina. A co do dzisiejszej akcji to mogłeś sobie odpuścić zaczepkę do Mategrosa, nie chciał iść na tsa, zamiast się z nim wykłócać, to mogłeś na forum napisać do niego na spokojnie i by było po sprawie.  Z poważaniem :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.