Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialbym sie od was dowiedziec u jakiego operatora najlepiej wybrac abonament wedlug was. Czemu sadzicie ze akurat ten a nie inny. 

Mozecie rowniez napisac jakiego operatora nie polecacie oraz dlaczego. :)

Z gory dzieki, za pomoc +

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam już kilka lat w T-Mobile i sobie chwalę nie ma żadnych problemów odnośnie pakietów czy coś w podobie. Mają dość duże upusty dla stałych klientów ja dwa miesiące temu brałem Samsunga s8 w abonamencie za 85 zł i za telefon zapłaciłem tylko 9zl do tego mam duży pakiet Internetu ale nie pamiętam ile gb dokładnie bo nigdy mi nie brakło A siedzę 3/4 dnia na necie.

Nie polecam Orange bardzo kiepska sieć jeśli chodzi o ofertę jak również konsultanci telefoniczni wprowadzają klientów w błąd i próbują oszukać, żeby wcisnąć większy abonament.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki, rozpatrze :)

Moze ktos inny o reszcie operatorach sie wypowie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście polecam Play'a, miałem w Orange i były problemy, polecam również zorientować się w jakiej sieci najlepszy zasięg byś miał bo to też dość istotne ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 世界末日

Jeżeli nie chcesz wydawać pieniędzy na doładowania co miesiąc i nie dzwonisz dużo to polecam kartę Lycamobile , nie musisz doładowywać , dopóki Ci się pieniądze na koncie nie skończą . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam Play, dlatego że nie ma problemu z zasięgiem tak jak miałem w Orange :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na początku zrób rozeznanie w obszarze w którym mieszkasz jaki nadajnik jest najbliżej Ciebie oraz czy odpowiednio łapie zasięg oraz sieć. Jeżeli właśnie w tym miejscu najczęściej przebywasz to można się kierować właśnie tym operatorem. Następnie w zależności z jakich innych urządzeń w domu korzystasz możesz dobrać do tego pakiet i przy okazji zaoszczędzić. W zależności kto co potrzebuje. Jeżeli trzeba pokieruję bardziej szczegółowo na PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Titania napisał:

Na początku zrób rozeznanie w obszarze w którym mieszkasz jaki nadajnik jest najbliżej Ciebie oraz czy odpowiednio łapie zasięg oraz sieć. Jeżeli właśnie w tym miejscu najczęściej przebywasz to można się kierować właśnie tym operatorem. Następnie w zależności z jakich innych urządzeń w domu korzystasz możesz dobrać do tego pakiet i przy okazji zaoszczędzić. W zależności kto co potrzebuje. Jeżeli trzeba pokieruję bardziej szczegółowo na PW.

Dzieki Titania ale juz wybralem swojego operatora.

Jezeli bede czegos potrzebowal chetnie skieruje sie do cb :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Problem został rozwiązany!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.