Jump to content
Sign in to follow this  
SLY WOMAN

odwołanie

Recommended Posts

Nick z CS:  SLY WOMAN

Admin banujący: 

Serwer:  dd2 #2

Data zdarzenia: 

Opis sytuacji:  Wchodzę dziś na serwer i widze w konsoli bana. Podczas gry nie widziałam, żeby ktoś mnie zbanował. Wchodze na forum i widze posta, że ktoś mnie zgłosił i rozpisał demko. Tylko pytanie czemu mnie nikt nie poinformował, ban został mi dany podczas gdy byłam offline ???? Żadnej informacji nic. I te rozpisane demko, nie dowodzące nic. Te akcje i trzesienie celownika nie jest wytworzone programem tylko ręcznie bez cheatów xD Mogę udowodnić filmikami na kamerze skierowanym na mojego lapka nie ma problemu i wytłumaczyć to w merytoryczny sposób, bo odwoływałam sie na ponad 10 demek na kilku różnych serwerach.

A jak chcecie sie odnieść do tego demka to prosze mi rozpisać te demko prawidłowo xD trzesiawka xD co to wgl jest? xD

Demko bezpodstawne:

Demko jest z HLTV, więc nie moge być zbanowana. Na demkach HLTV występują Tick Rate (zmienna definiująca z jaką częstotliwością serwer będzie wymieniał dane o rozgrywce z twoją grą), +lagi +recoila nie mozna ocenic po hltv. Prosze nagrać na mnie demko u siebie i to demko juz jest wiarygodne.

Wycinek bana z konsoli: 

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
[AMXBans] Zbanowany Nick : SLY WOMAN
[AMXBans] Powod : ' Czitowanie '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 239713830 '
[AMXBans] Twoje IP : ' '
[AMXBans] ===============================================

Edited by SLY WOMAN

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.