Jump to content
Sign in to follow this  
Roman 55

Olewanie przez zarządzających serwerem

Recommended Posts

Witajcie  .Zacznę tak  mam tego wszystkiego dość  już mi się ulewa czubkiem głowy .Jak wiecie  mam swoje lata  i pewnie nie mam tyle cierpliwości co wy ale ile można? Pomijam że wejść na serwer graniczy z cudem a ja najczęściej gram 3 -4 mapy ,bo na więcej nie mam czasu a tu niestety trzeba często czekać 3 mapy aby wejść . Przedłużyłem  vipa o następny miesiąc ale pocieszyłem się nim tylko 1 dzień .Mówię adminom proszę o pomoc ale jak się ma tylu ludzi na serwie to nikt takim graczem jak ja się nie przejmuje  i nadal nie mam tego vipa .Gram tu 2,5 roku i trochę szkoda odchodzić ale chyba nie mam wyjścia  bo z koniem się kopał nie będę .Powiem wam tak grałem przed tym na serwie 3 lata i zaczęło się dziać podobnie więc odszedłem. Było coraz gorzej  i za 3 miesiące serwer padł . Dodam jeszcze ze poprzednio też długo vipa nie miałem i musiałem  udowodnić  kilku ludziom że dokonałem wpłaty  więc wysyłałem jak głupek  do nich kod aktywacyjny aż wreszcie po kilku dniach ktoś ruszył du**ę i załatwił sprawę .Wybaczcie ale mam naprawdę dość takiego traktowania. Gram w csa 19  lat i myślę że nie zasłużyłem  na takie traktowanie.

Admin

Witam, takie sprawy jak problemy z vipem załatwia się u Opiekuna Serwera bądź u osób z rangą "Administrator". Zawsze kiedykolwiek kupujesz usługę musisz udowodnić, że to Ty kupiłeś i nie jesteś oszustem. Skoro Ci coś nie działa, to składasz reklamację i wysyłasz nam dowód wpłaty. Admini czy by zareagowali czy nie to i tak  kazali Ci odezwać się na forum, więc zapraszam na PW w kwestii VIP'a.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.