Jump to content

Stanowisko największego nooba serwerowni :P

Kret Kretes
 Share

Recommended Posts

Witam!

Na dole zdjęcia stanowiska. Mam jeszcze ledy ale to dam wieczorem w komentarzu bo teraz jest za jasno

A teraz specyfikacje stanowiska:
Niesamowicie wolną wydajność gwarantuje mi laptop Toshiba kupiony dla mnie przez ciocię w Ameryce na urodziny posiadający początkowo win 8 zmnienione na aktualnie 10 64bit

Oczywiście posiadam również słaby bios który nie wiem jak zaktualizować o numerze 6.50 i niesamowicie wolną wydajność płynącą z Intel(R) Core I5

Gwarancję na to że cs 1.6 pójdzie mi na najniższych a przynajmniej się odpali jest 8GB ramu!

Ruszajmy więc do parametrów graficznych!

Kwadratowe textury terro i ct gwarantuje mi Intel(R) HD Graphic 4000

Oczywiście mam dwa monitory: laptopowy i ukradziony od kompa mamy Samsung "SyncMaster 193p"

A teraz czas na sprzęt na którym gram czyli myszka itp.

Myszka jest to Genesis G77 z możliwością zmiany DPI do 2000 z 2 klawiszami programowalnymi

Klawiatura to ponownie Genesis RX66 która jest dla mnie fajną klawiaturą z ładnym podświetleniem :D

Po zniszczeniu wejścia na Jack'a w laptopie musiałem kupić kartę dźwiękową zewnętrzną nie pamiętam nazwy ale dla poszukiwaczy możecie znaleść ją na morele.net jest ona za ok.40zł

Oczywiście nie może zabraknąć podkładki którą jest LogiLink z komputronika za ok. 15zł (niedługo wymieniana na Genesis Lava Maxi za 60zł)

I ostatnie słuchawki dzięki którym nie usłyszę nawet strzału z AWP która wypali obok mnie to Steelseries Syberia300

I to właściwie tyle pisanie tego zajeło mi 10min życia więc mam nadzieje że to docienicie xD 

Na dole kolaż z moim stanowiskiem
PS: laptop niedługo będzie wymieniony na ten komputer [Link] https://www.morele.net/morele-sky-g3000-707109/

pizap.com14759167314281.jpg

//Kolory tylko dla administracji //TeTe-_-

• Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest futuba

Po co chcesz sobie kupić podkładkę za 60 zł jak xtra large z A4Techa jest za 20 zł kek

Czym będziesz sie zajmował na nowym komputerze ?

30 minut temu, futuba napisał:

Po co chcesz sobie kupić podkładkę za 60 zł jak xtra large z A4Techa jest za 20 zł kek

Czym będziesz sie zajmował na nowym komputerze ?

Głównie grami a podkładkę taką ponieważ jestem fanem genesisa XD

• 10 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.