Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje naprawić komendę !ws i doprowadzić ją do starego stanu.

Od pewnego czasu jest ona w bardzo złym stanie, gracz sam musi szukać broni do której chce skin i na dodatek są tam skiny do wszystkich broni co utrudnia szukanie skórki do broni.

BooMbel

20181212225049_1.jpg

20181212225055_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wynika z tego, że twórca pluginu na skiny którego nazywasz (lepszym) musi jeszcze dopracować i uaktualnić plugin, a trwałoby to zbyt długo, więc właściciel i opiekunowie stwierdzili że lepiej teraz dać działający plugin niż surowe skiny (brak).

Mam nadzieję że wiesz o co chodzi, oraz wszyscy również mamy nadzieję że szybko zostanie to naprawione.

PS

zauważ jednak że czasami niektóre skiny np. do gut knife'a wyglądają spoko na kałachu (przykład)

NIE JESTEM AKTUALNIE ADMINEM, więc niektóre informacje nie są mi znane, lecz "skleiłem" te, które widziałem bądź słyszałem w całość.

Możliwe że opiekun Ci odpisze, ale właśnie MY TEŻ wolimy ten starszy plugin.

Jeśli ktoś zna wyrazy bliskoznaczne do "pluginy" proszę o napisanie, ponieważ w sumie to robi mi się trochę niedobrze używając w jednym zdaniu 4 razy tego samego rzeczownika :P

Link do postu związanego z aktualizacją cs'a i problemami związanymi ze skinami:  1s2k.pl/temat związany ze skinami cośtamcośtam (link)

Edytowane przez vixsemty
Dodano hiperłącze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Problem został rozwiązany!

Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.