Jump to content

Skarga na Cienias

Wasilij Zajcew
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Wasilij Zajcew ~5.83
Nick gracza / admina na którego składasz skargę: Gracz Cienias
Dokładny czas zdarzenia: 11-12-18r 
IP / STEA_ID gracza (cała linijka z amx_ip): Cienias - STEAM_0:1:47615010
Opis sytuacji: Gracz Cienias wyrzucił jednego, z swojego klanu po czym dodał AIMERA, a na niego już skarga poleciała, w uzyskiwaniu korzyści jakimi są monety. Zaproponował mu wejście do kalnu po przez granie i oddawanie monet
Dowód (rozpisane demko/ss): https://www13.zippyshare.com/v/IuwU4GVN/file.html

Zdarzenie ma miejsce od 13 rundy mapy. Zdarzenie ma nadal miejsce na mapie dust i tak będzie dopóki ktoś go nie zbanuje. Jest to moim zdaniem żałosne by dodawać takich graczy co biją na AIM po "150 graczy na mape zyskiem kilku set monet"

Dodam ostatni punkt dodany. Tak samo jakoś, z tego zawsze jest korzyść prawda? Więc i to też powinno być uwzględnione.

5.0  NOWY PUNKT!  Zakaz dodawania graczy do klanu poprzez kupowanie usług na serwerze - VIP/Klasy premium/Exp/Monety/Pominięcia Misji. (Ban 7 dni - PERM)

Proszę o przenieśenie Skargi na 401cod 

Proszę o przerzucenie skargi jak można na COD401, a nie COD201 @selfie@Zimny@Roni@LemoN@Adrian.

Edited by Wasilij Zajcew

Jak na moje Cienias wykorzystał sytuację.Gracz "(:Zbieram bany:)" wpłacał monety dobrowolnie więc nie mogę się do tego przyczepić.

Jedyne co mi nie pasuje to wyrzucenie kogoś z drużyny.Jeżeli osoba wyrzucona zgłosi się na forum podejmiemy odpowiednie kroki.

Graczem "(:Zbieram bany:)" zajmie się ubt z tego co widziałem ban będzie pewny.

Nowy punkt regulaminu dotyczy zakupu usług,a gracz wyżej wymieniony sam je uzbierał.

Myślę że wszystko jest jasne.

Skargę odrzucam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.