Jump to content

Dana White zabiera głos na temat potencjalnej walki Ferguson vs. Holloway


virek
 Share

Recommended Posts

white_13.jpg.81deb73ccd6105261d57c19c5f12d3ab.jpg

Zaraz po brutalnym uświadomieniu Brianowi Ortedze w walce wieczoru gali UFC 231 w Toronto, że to za wysokie dlań progi, dominator kategorii piórkowej Max Holloway znalazł się na celowniku idącego jak burza przez kategorię lekką Tony’ego Fergusona.

El Cucuy zaproponował Błogosławionemu swoje oktagonowe usługi na wypadek, gdyby Khabib Nurmagomedov nie był nimi zainteresowany.

Jak natomiast zapatruje się na potencjalną walkę rzeźników wag piórkowej i lekkiej głównodowodzący UFC Dana White? O to zapytano go podczas konferencji prasowej po UFC 231.

Cytat

Uwielbiam to. za********e. W punkt, Tony!

– stwierdził White, dodając następnie chytrze.

Cytat

Czy Tyron Woodley też się zgłosił? Napisał coś? Nie?

Sternik amerykańskiego giganta nawiązał oczywiście do niedoszłej walki Tyrona Woodleya z Colbym Covingtonem, która miała stanowić danie główne styczniowej gali UFC 233 w Anaheim. Jeszcze przed galą w Toronto White mocno wysmagał medialnie Woodleya, zarzucając mu, że nigdy nie jest gotowy do walki.

Jeśli natomiast chodzi o Maxa Hollowaya, amerykański promotor nie ukrywa, że chciałby, aby Hawajczyk przeniósł się do 155 funtów, oceniając, że walka z dowolnym rywalem z czołowej piątki zapowiadałaby się rewelacyjnie.

Pomysł przejścia do kategorii lekkiej podoba się też Błogosławionemu, który zapowiada co prawda, że jest gotowy na każdego rywala, ale jednak najchętniej w debiucie poszedłby w bój z mistrzem Khabibem Nurmagomedovem.

źródło: lowking.pl

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Posted Images

Również czekam na to starcie ale póki co daleko do jakich kol wiek pewnych informacji, jak zawsze spekulacje a po wygranej Khabiba z Conorem, Khabib obrał inną drogę niż obiecywał przed walką. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.