Jump to content

Filmik Promujący Sieć

XmenS
 Share

Recommended Posts

• Support

W napisie głównym popraw nazwę sieci na naszą :D
Ja bym dodał IP serwerów - człowiek sobie zatrzyma i będzie mógł IP spisać - czasami przydatne ;P

Poza tym spoko, + za ambicje i pomysł :D

1 godzinę temu, .GoOsia. napisał:

Nazwa dalej jest zła bo ma być 1shot2kill a nie 1shoot2kill. Nie ma też wszystkich serwerów i mogłeś napisać jakie to są cody że 201, 401 i cs go mody.

Ogólnie spoko gdyby nie te szczegóły.

Poprawię więc niedługo poprawka :)

Pomysł zajebioza tak jak oprawa tylko filmik wymaga jednak poprawek, chodzi tu o te detale tak jak 1shot zamiast 1shoot i te serwer to zamiast zwykłych SSów to coś więcej bo szczerze to reklama mimo iż wygląda zajebiście to mówi tylko jakie mody mamy na sieci, a o serwerach nic szczególnego.

17 godzin temu, XmenS napisał:

Wprowadziłem poprawki co do nazwy (wybaczcie ale robiłem to o 2 w nocy i już błąd mi się wkradł) do tego dodałem IP serwerów . A oto filmik 

To niezle XDD i teraz pomysleć że każdy mysli sb ze to ty robiłeś a to gotowe intro tylko zdj i tekst dodany :) boze

16 godzin temu, Abr napisał:

Hehe, tak myślałem że z gotowca :) SVP rzadzi ^^  

SVP nie rządzi XD Cinema 4D albo After Effect :P to dopiero programy :D

18 godzin temu, d0naciak napisał:

Pomysł zajebioza tak jak oprawa tylko filmik wymaga jednak poprawek, chodzi tu o te detale tak jak 1shot zamiast 1shoot i te serwer to zamiast zwykłych SSów to coś więcej bo szczerze to reklama mimo iż wygląda zajebiście to mówi tylko jakie mody mamy na sieci, a o serwerach nic szczególnego.

Myślę że na początek może być , jak bd mógł już pracować na Cinema4D to wtedy zrobimy coś lepszego :) może jakiś 4-5 minutowy filmik :) Jestem otwarty na pomysły :) . 

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.