Jump to content

Wyimaginowany okres pewnego znanego Administratora

Senbonzakura
 Share

Recommended Posts

Witam, halo.
30 dni blokady chatbox'a za wyjaśnienie typowi sieci, która upadła, że "ZŁOTO, A NAWET PLATYNA" nie było odniesieniem do niego?
Nawet nie chce mi się smarować wszystkiego. Logi z czatboxa proszę sobie wyciągnąć, a tutaj pare screenów dla wyjaśnienia.

+ Groźba do użytkownika i pokazywanie swojej "władzy".

I Donek, jak będziesz to czytał, nie opieraj się na argumencie, że dużo robi i ma nawał pracy, jak ma czas na bezpodstawne banicje chatboxowe i przesiadki po nocach pokazując jaki on nie jest. xD

@d0naciak Proszę Cię o rozpatrzenie tego.

Świadkowie @nevaeh ♡ @Stalker @DIVI. Reszty nie wymieniam, bo są od strony przeciwnej.

*5 SCREEN GROŹBA AU*

Selfie1.png

Selfie2.png

Selfie3.png

Selfie4.png

Selfie5.png

@EDIT
@BlancioR ツ Ty tutaj lepiej się nie wypowiadaj, bo sam zacząłeś, kiedy spokojnie Ci odpowiadałem nagle fajerwerki zaczęły latać, bluzgi i groźby przemocą. Bardzo wiarygodny jesteś, jak to, że dostaliśmy taką samą karę, a z mojej strony był brak przewinienia w tamtym momencie. Nie pogrążaj się więcej KULSOM, bo od kiedy Czosnka nie ma to głupoty Ci w głowie.

@EDIT2

Na Tym screenie właśnie pokazałeś, że to ja mam racje z Tym co napisałem.

Polecam zapoznać się ze słowem "zniesławienie", bo kiedyś się przewrócisz.BLANT.thumb.png.1301e7d57a382fe14bb3aa610bd349d6.png

@selfie Nie wiem skąd wywnioskowałeś, że "To my bracia "prowokacja"" jest skierowana do Poleja?
Jak powiedział @d0naciak do mnie "Szukasz drugiego dna", w Tym momencie robisz to samo co niby ja.
Nie odzywałem się do nikogo, nie prowadziłem tych słów do nikogo oprócz Stalkera. Jest w cudzysłowie, więc to miało być sarkastyczne.
Nie dopowiadaj sobie czegoś, czego nie ma, bo kolesiostwo Ci się już odbija. 

Och, opierasz się, że nazywam kogoś kozłem, jeśli tak się zachowuje?
Przepraszam moje maniery.

Jesteś manipulatorem w Tym momencie, bo widzisz coś, czego nie ma.
Tak samo z Tym degradem. Jakbyś sprawdzał wszystkie logi to by było okej, bo byłem w bansie praktycznie cały czas, a w nocno-wieczornych godzinach jest dużo ss'ów albo niezamkniętych spraw. Poza Tym, tamta skórka na zalogowaniu nie pokazywała nic, a nic i każdy to wie. Z Tobą pisałem 20 minut przed wejściem na serwer i nawet mi nie powiedziałeś, że mam bana. 

PS. "TO JEST ZŁOTO. NIE, NAWET PLATYNA" Tak się określa coś DOBREGO w internecie. I nie mów mi, że tego nie znasz, bo siedzisz co nieco i rżniesz teraz głupa. Manipulacja Ci wychodzi, ale nie ze mną panie Bartoszu. 

I mam nadzieje, że to przeczytasz, bo jak ja jestem prowokatorem, to Ty jesteś Manipulantem.
W dodatku: TO CO TY UZNASZ ZA PROWOKACJĘ, a PROWOKACJA, to dwie różne sprawy drogi "koleżko".

Za dużo Władzy i odpierdziela człowiekowi. Na UBT dało się z Tobą wytrzymać, nawet piątke zbić, ale od kiedy dostałeś J@ brak słów. XD

Edited by Senbonzakura

Widzę, że minusują osoby, którym było nie pomyśli do wypowiedzi Arisa. Generalnie, nie widzę tu nigdzie prowokacji ŻADNEJ, @Adaa. coś tam wspomniała, a @selfie podłapał temat i tylko tego się trzymał. Nie było żadnych wyzwisk na czacie, obrazy, ani wrzucania sobie między użytkownikami. Normalna rozmowa w nocnych godzinach, gdzie, bądź co bądź większości załącza się nocny tryb demo, czyli po prostu śmieszki heheszki. 

Drugą sprawą jest to, że niektórzy biorą forum nazbyt poważnie, jakby mieli kij od mopa w miejscu słońca zachodzącego na sawannie. Więc czują się wielce urażeni słowami. Tudzież nie trawią Arisa. 

Od siebie, jako wywołany świadek: Nie widzę, żadnego PROWO, które miałoby skutkować 30 dniowym banem. 

Elo.
P.S. Jak selfie chce uciszać ludzi, to powinien przeciąć pępowinę połowie osób na forum, bo generalnie część myślących osób, ma swoje zdanie na wielorakie tematy.  Więc mamy system radziecki. Nie zgadzasz się z czerwonym? JEB do gułagu.  

JEŚLI CHCECIE PRAWDZIWE PROWO TO MACIE TUTAJ

PRZYJMUJECIE KUR... gościa, który ma nazwę jednego z największych zbrodniarzy świata. Więc zastanówcie się, komu tu bardziej odjaniepawla.  A banujecie za coś, co ma.. no właśnie.. ma cokolwiek? Do czegokolwiek?  Tego typu sytuacja, prowadzi do jednego. Generalnie do lizusostwa i koleżeństwa :*

@platyna1992 Po pierwsze proszę : ,,,,,

Te parę przecinków, przyda Ci się, by inni mogli zrozumieć to co napisałeś.  Nie ma tu wzajemnej adoracji. To, że nie umiesz się pośmiać w nocy, nie oznacza, że od razu jest Sodoma i Gomora. 

Nick i prowokacja? Oczywiście. Moim zdaniem Heinrich Himmler( https://pl.wikipedia.org/wiki/Heinrich_Himmler, poczytaj, zrozumiesz, że tego typu nicki to jest straszne podejście) to generalnie powinien po śmierci zawisnąć na swoich jajach.  Prowokacją tu jest zaś, to iż przyjmuje się taką osobę na stanowisko reprezentacyjne i serwera, i sieci. A usuwa się osobę niewygodną tylko dla paru osób. Patrz wyżej - system radziecki. 

@Maciej., kolejny z kółka adoracyjnego. 

prowokacja 1. «podstępne działanie mające na celu nakłonienie kogoś do określonego postępowania, zwykle szkodliwego dla niego i osób z nim związanych» Według słownika SJP

Owszem, stosuje ten tekst, bo wg mnie to jest śmieszne co napisałeś wtedy. Czuję wewnętrzną bekę. Z @pat0, to sobie obaj toczymy bekę z tego już nie po raz pierwszy. Tobie również podaruję parę " .........................", bo również mało czytelne jest to co napisałeś. 

Generalnie fajnie jest się zapoznać ze słowami ironia, szyderstwo wedle SJP, bo częstokroć nie wiecie co piszecie. 

W tym momencie, to jak widzę, nie jest to tylko skarga Arisa, ale i na mnie wpływają jakieś porąbane akcje, więc muszę się bronić.  Lubię sobie pojechać słowem pisanym, co już niektórzy widzieli w moich tekstach, ale gdy się robi smutna "ustawka" wobec mnie, a osób z którymi może z 2-3 zdania wymieniłem na forum, to już lekka przeginka.  Żadnego z was nie znam(specjalnie z małej bukwy, bo szacunku u mnie nie zaskrobaliście),a ciśniecie na mnie jakby Himmler odkręcił gaz. 

Edited by Guest

Z mojej perspektywy wygląda to ze @Senbonzakura szuka zaczepek na czatboxie. Oglądajac to z boku wyglada to bardzo brzydko i działa na niekorzyść sieci. Jego zaczpeki nie są bezpośrednie. Stara sie poruszać dany tematu w sposób by wyprowadzić innych z równowagi. Pijesz tylko i wyłącznie do pewnych osób i masz ze sobą swojego kolege który zachowuje sie identycznie. Używacie sarkazmów, podtekstów oraz innych sposobów wypowiedzic zeby sprowokować ludzi. Wygląda to jakbyście mieli konkurs na to kto większy zament wprowadzi na czatboxie.

Nawet prowokujesz samego @selfie pisząc "Wyimaginowany okres pewnego znanego Administratora" 

@Stalker Siejesz taki sam zament jak i @Senbonzakura. Twoje komentarze typu żebyśmy sobie nawzajem zrobili dobrze sa nie na miejsu i są kolejną prowokacją.

Co ma nick do prowokacji? Czlowieku myślisz Ty logicznie? To jak Ty masz taki nick (Stalker) też może mnie prowokowac bo np. bylem stalkowany ale to nie oznacza że zrobileś coś złego i mnie prowokujesz? Szukasz argumentów które nic nie wznoszą ale gratulacje ze sie starasz. 

Z tego co wiem każdy może ocenic daną wypowiedz reakcją jaką mu się podoba. :)

Z mojej strony to tyle.

@Stalker 

Potrafie sie pośmiać i pożartowac na wiele różnych tematów. Nie mam z tym problemu, ale dzieki za troske. Śmianie sie a prowokowanie i lekceważenie innych użytkowników forum to dwie różne sprawy. Celewo siejecie zament i myślicie że, jesteście nietykalni a jak ktoś was ukarze to zaraz placz bo dostalem bana na czatboxa.
A co do nicku to jest kwestia gustu. Użytkownik nie nazywa sie tak na forum tylko w grze. Pozatym z tego co wiem jeżeli na serwerze gdzie gra, użytkownicy będą sie skarżyć to admin zmieni ten nick i nie ma problemu. Jedyny problem widzisz Ty. Tonący brzytwy sie chwyta. :)

Jako osoba, która ceni sobie spokój i lubi mila oraz przyjacielska atmosferę niestety tutaj muszę się wypowiedzieć, ponieważ problem niestety dotyczy też mnie. W pewnej sytuacji użyłem słów „hamuj bajerę” do pewnego użytkownika na tym forum (z którym aktualnie jestem w dobrych stosunkach). Od kilku dni osoby takie jak np. @Stalker szyderczo, ironicznie i systematycznie to wypominają.Chęć wyśmiania innych i uprzykrzenie komuś czasu na tym forum jest widoczne gołym okiem.To, że nie kierują słów bezpośrednio nie sprawi, że ludzie tego nie widzą. Sprytne ich zagrania, mające na celu sprowokowanie innych są widoczne gołym okiem nie od dziś. Zachowanie takie jak osób wyżej wspomnianych nie powinno mieć miejsca, istna prowokacja, radość z niezgody i szczycenie się mianem „Braćmi prowokacji” jest czymś nie zrozumiałym. Proszę o sprawiedliwe rozstrzygnięcie tej skargi, administracja zachowała się odpowiednio. Nie reagowałem, ponieważ tak jak wspomniałem, unikam niezgody i konfliktów, ale każdy ma swoje granice. Mogą udawać teraz i szukać najbardziej wyszukanych argumentów przeciwko wypowiedzią ludzi, którzy wiedzą, widzą ten problem,ale jednak prowokacja to prowokacja. Tyle z mojej strony i tak jak wspomniałem, proszę o sprawiedliwe i konsekwentne rozpatrzenie tej skargi.

Wszystko zaczęło się od tego screen'a. Polej został zaczepiony przez Aris, bo przecież kilka dni temu dał Ci warny za prowokacje + ban na czatbox.

3idMkNO.png

Następnie piszesz do niego "Koźle" od jego nazwiska, przypadek? :icon_surprised:

aQImN7m.png

Piszesz zajmij się prowokatorem? Sam pierwszy napisałeś w jego stronę i wiedziałeś, że Ci odpisze na pierwszego screen'a. Mogłem Ciebie już tutaj udupić, ale jedziemy dalej. (Polej dostał bana na czatbox na 24h)

SB4HHCn.png

Następnie zwróciłem wam uwagę i nagle obrońca Stalker się pojawia :D Skoro ja uznam coś za prowokację, to mam raczej prawo dać bana/warna. 

8x8db6X.png

Potem Stalker grozi mi śmiercią w jakimś swoim opowiadanku, a Aris obraza użytkowników jakimiś "zborkami" + Aris pisze jakieś głupie aluzje względem regulaminu surfa XD

mz5Bdye.png

Kolejna prowokacja od Stalkera w moją stronę, najpierw pisze do mnie "niewiasto" teraz pisze, że mam "okres" XD

mKFCadz.png

Platyna zwrócił im słuszną uwagę według mnie i został wyśmiany przez Arisa, bo z niego śmieszek level hard :D  Do tego prowokuję platynę pisząc część jego nicku wielkimi literami.

9SomFNm.png

W ciągu 14 dni Aris dostał 2x razy ode mnie blokadę na czatbox za prowokacje i głupie teksty w stronę czatowiczów. Dziś dostał 3-ciego bana na niby 30 dni, bo tak napisałem. Dodam jeszcze, że dziś zdjąłem mu blokadę, którą dostał od Poleja. Nudzi mnie czytanie Twoich zaczepek w stronę każdej osoby, a potem udajesz świętego, bo przecież śmieszki albo troll. XD

i jeszcze perełka na koniec XD Dostałeś degrada, bo wbiłeś na serwer i napisałeś do Opiekuna na u@ co tam sprzedawczyku? Po chwili uciekłeś z serwera, a miałeś bana w bansie  wtedy jeszcze donaciak sprawdzał i logowałeś się do bansa więc XD Pewnie nie widziałeś nic, bo swoich błędów nie widzisz, ale innym wytykasz i to bardzo ;-)

PAYja7e.png

@d0naciak @LemoN - Jeśli uznacie blokadę, za słuszną, to jak macie ochotę, warnujcie jak chcecie :D + pomyślcie czy nie warto czasem dać dla Stalkera blokady na kilka dni, bo coś za pewnie się czuje kolega :>

@EDIT pat0 dostaje blokade na 3 dni, za screena numer 5.

No to w takim razie i ja się wypowiem, skoro zostałam oznaczona i byłam świadkiem. Szczerzę mówiąc zachowywaliście się tragicznie. Świadomie piszecie rzeczy, które mogą sprawić, że człowiek poczuje się w pewien sposób dotknięty, a gdy przychodzi co do czego, to umywacie ręce i szukacie wszelkich podstaw regulaminu, którymi możecie się obronić. Jestem tutaj bardzo często i widzę jaką radość sprawia wam doprowadzanie do sytuacji, gdzie ktoś może poczuć się nie komfortowo. Tłumaczycie się tym, że przecież to dla żartów wspominacie o tym, bo macie z tego "bekę". No to skończcie patrzeć na swoje nosy i znajdźcie powód dla "beki" tam, gdzie nie będzie to dotyczyło ludzi skoro nie umiecie logicznie pomyśleć, i zdać sobie sprawę, ze kogoś może to dotknąć. Forum jest portalem społecznościowym i trzeba umieć się dostosować do ludzi. Jeżeli wyśmianie innych lub patrzenie na ich czyny, które możecie wyśmiać jest dla was atrakcja, to ja nie mam pytań. Jeżeli coś wam się nie podoba, to nie patrzcie a nie desperacko i za wszelka cenę próbujecie to zniszczyć. Boli was widok lub fakt szczęścia innych osób? Zawalczcie o nie sami.
Skarga niesłuszna według mnie. Administrator zachował się jak najbardziej adekwatnie do sytuacji.

@Zimny

@Roni @LemoN

2 godziny temu, Krystek napisał:

Nie pozostaje mi nic innego do napisania jak pogratulować @selfie bardzo słusznej i odpowiedniej reakcji. Toksyczne osoby to ogromny problem w prosperowaniu sieci i potrafią wyrządzić więcej szkód jak cziterzy na serwerach. Prowokacje, umyślne podburzanie innych lub docinanie publiczne nie powinno mieć miejsca, jak jest coś do wyjaśnienia to idźcie na PW. Szeryf @selfie niemal nieomylny, bardzo dobry administrator w porę zareagował, a mając w zanadrzu ile było już kar i upomnień to sam fakt odwołania się (według mnie i tak od łagodnej kary) jest dość śmieszny. Nie powinno się głaskać po głowach a zdecydowanie oraz stanowczo podejmować kroki co zostało uczynione. 

Drogi Arisie, przypominam sobię pewną naszą rozmowę na TS. Czy dalej podtrzymujesz te słowa dotyczące swojej osoby? 

Btw, Redaktor to dosyć reprezentatywna funkcja na sieci, czy aby na pewno w odpowiednich rękach? 

Pozdrawiam wszystkich oneshottokill'owców :)

Co dziwne zgodzę się z Krystkiem.Dlaczego? Na siłę robicie dym po co? Jeśli chcecie się "pośmiać" to na ts'a/pw/steam/fb , @Senbonzakura walisz prowo niczym Dylu do Erwina i się dziwisz hej,za co blokada ?Myślałem,że jesteś trochę inną osobą... btw. @selfie po "1szej wojnie 1shotowej" widać,że jest doświadczenie w tego typu sprawach,brawo Ty. 

Krótko mówiąc.

@selfie dostaje pochwałę.

14 godzin temu, selfie napisał:

Jeśli uznacie blokadę, za słuszną, to jak macie ochotę, warnujcie jak chcecie :D + pomyślcie czy nie warto czasem dać dla Stalkera blokady na kilka dni, bo coś za pewnie się czuje kolega :>

Widzę, że jesteś obeznany w tej sytuacji o niebo lepiej niż inni więc na spokojnie działaj i dopełnij swojej wypowiedzi.

Dodatkowo @selfie przemyśl i zadecyduj czy czasem ranga redaktora Arisa jest zasłużona względem jak widać słabej reputacji.

14 godzin temu, selfie napisał:

SB4HHCn.png

No cóż, nauki nie idą w las i selfie zaczyna patrzeć nieco dalej niż to co jest strike w regulaminie i widzi coraz więcej między wierszami. BRAWO!!!

PS:

I jeszcze na koniec małe dopełnienie dyskusji względem nicków.

Obie osoby mają racje.

@platyna1992 proszę napisać do admina Himmlera, żeby ten nick zmienił, bo faktycznie nie jest to nick hmm... ładny? tym bardziej jako osoby reprezentującej naszą sieć.

@Stalker jako, że sam się uczepiłeś nicku to ty także zmienisz nick na ładniejszy. Masz na to 24h, a przypilnuje Cię przy tym Twój kochany jak widzę administrator @selfie

Stalking - uporczywe nagabywanie, naprzykrzanie się, prześladowanie innej osoby i naruszanie jej prywatności 

Chyba wszyscy uznamy jako definicję tego słowa jako negatywną opinie nicku.

Temat w tej już chwili uważam za zamknięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.