Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Taki mały dylemat czy osoby odpowiedzialne za Skiny(badz osoby które znają ) mogłyby mi/nam wytłumaczyć proces niszczenia się Skinów broni/noży . Informacje jakie  Posiadam są niestety nie potwierdzone w 100% a dokładnie dotyczą ze  "Skin ma 1% na zniszczenie przy kazdym razie jak Ginę"

Jeśli To się to tak odbywa To czy Nie lepiej by było zrobić  tak ze x% ulega zniszczeniu np: Posiadając  Skina  i na przykład po po kilku deda Wytrzymałość Skina spadło do 80%  i po przez Sklep za monety aby dało się go naprawić do 100% ,  Nie powiem Skiny są fajnym pomysłem i ze wzgledu ze ich koszt jest stosunkowa drogi i bardzo czesto się rozwalają  to mało kto z nich korzysta , Serwer 401 by Ciekawiej wyglądał  jak kazdy gracz miał możliwość jakąś nad kupnem i utrzymaniem skinu w swoim posiadaniu  , jak i czasem kolorystyka broni daje + 10 do własnych morali ze broń ciekawiej wygląda .

Jak również chciałbym się zapytać czy kiedykolwiek  będą wgrywane jakieś nowe modele broni bo zauważyłem ze korzystamy ze standardowych Modeli   , Ciekawiej by się grało jak  by Nóż wyglądał jak Szpadel (saperka)  M4A1 z Kolimatorem ( Modele bardziej takie XXI- Wieku).

Miło by było jak  byście poruszyli w tym temacie właśnie te Kwestie  ,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Propozycja została odrzucona!

Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.