Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate
aXenBiceps™

Ho ho ho! Święty mikołaj rozdaje prezenty!

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi Święty Białobrody Mikołaju , tego roku byłam bardzo grzeczna ,nikomu nie dokuczałam tylko troszkę Raxenowi (oczywiście pozytywnie) on się nie pogniewał, pomogłam uratować jeża gdy wpadł w miejsce z którego nie mógł wyjść, wnosiłam torby staruszką po schodach. Byłam uprzejma dla ludzi   tak bardzo jak tylko potrafiłam i uśmiechałam się do nich.Byłam grzecznym Adminem na którego nie było skarg ( jedna nie słuszna) Chciałam Cię prosić o  darmowego 7 dniowego vipa na forum. Chciałam jeszcze dodać że mimo mam 24 lata wciąż w Ciebie wierzę:) Pozdrawiam Anielka.

Edytowane przez NeverGoAway.♡♡
By aXenBiceps™,

VIP dodany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drogi Święty Mikołaju [@aXenBiceps™] , tego roku byłem nie grzeczny, jedną z rzeczy które były nie dobre to wstawienie prowokacyjnego zdjęcia.

Za swoje zbrodnie przepraszam i postaram się najlepiej jak mogę aby nigdy już więcej nie zachowywać się źle.

Tym samym obiecuję poprawę.

W ten świąteczny czas chciałbym poprosić Świętego Mikołaja o zdjęcie 2 warnów które otrzymałem za swoje przewinienia.

Edytowane przez Noise Of Fire
By aXenBiceps™,

Ostrzeżenia nadane w tym tygodniu nie są objęte promocją mikołaja :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drogi Święty Mikołaju, z powodu że nie dostałem dziś jeszcze nic ciekawego proszę Cię o Vipka :D:frog_santa:

By aXenBiceps™,

VIP dodany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drogi święty Mikołaju, aktualnie jestem w sierocińcu i  tu się nie otrzymuje prezentów na co Mikołajki, mógłbyś być taki miły i dać mi VIP'a na 7 dni. Jest to moje marzenie i by był szczęśliwy gdybyś to uczynił.

Pozdrawiam Oskar

By selfie,

VIP dodany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drogi Mikołaju, dostałem degrada mam nadzieje że to nie zmieni decyzji o danie mi prezentu chciałbym w zapomienie od ciebie dostać VIPA. Ten dzień może się zmieni i dostane w końcu jakiś ciekawy prezent z poważaniem grzeczne Dziecko Polej :D 

By selfie,

VIP dodany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drogi Święty Mikołaju!

W tym roku z pewnością mogę stwierdzić, że byłem grzeczny. Starałem się unikać złych rzeczy, więc za tę pracowitą robotę proszę Cię o usługę VIP! Jeżeli podarujesz mnie tę usługę to z pewnością na mojej twarzy pojawi się uśmiech :D

Pozdrawiam,

Holister

By selfie,

VIP dodany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drogi Święty Mikołaju graliśmy razem w CS'a, byłem przez cały rok grzeczny i dzielnie służyłem sieci, więc proszę o vipa bo zmiana nicku co pół roku za free to zdzierstwo X-D

By selfie,

VIP dodany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drogi Święty Mikołaju,

starałam się w tym roku być bardzo miła i pomagać wszystkim graczom na #2, dlatego proszę o vipka :> 

By aXenBiceps™,

VIP dodany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drogi Swiety Mikolaju,
W tym roku bylem bardzo grzeczny i z niecierpliwoscia czekalem na ten czas zeby do Ciebie napisac. Staram sie jak najlepiej wykonywac swoje obowiazki jak opiekun serwera oraz pomagac jak najwiekszej liczbie graczy dlatego sadze ze zasluguje na VIpa. :)

By aXenBiceps™,

VIP dodany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój Drogi Ukochany Mikusiu .

Jak Co roku Pisze do Ciebie List aby Ci nie było smutno w twoje  urodziny i Wiedz ze Zawsze myślę o Tobie bo tak jak Ty chce być Dobrym Człowiek i pomagać  Ludziom .Proszę Cie byś Dał mi Sił by wytrzymać z debilami by ich nie skrzywdzić i ładnych oczojebny Żółciutki kolorek by the  VIP .

By aXenBiceps™,

VIP dodany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drogi Święty Mikołaju ( @aXenBiceps™ )
W tym roku byłem tak grzeczny że dostałem czapeczkę o 1s2killa, nabiłem range [email protected], kulturalny się być starałem innym pomagałem , proszę o Vipa. Pozdrawiam $uper$eriaKa

By selfie,

Dodane :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mikołaju byłem w tym roku i grzeczny i nie grzeczny,

więc kopsnij mi vip który będzie wieczny,
ale że rozdajesz tylko na 1 tydzień je***y,

to i tak kopsnij a będę nim zajarany,
wykasuj moje wszystkie ostrzeżenia jeżeli mam,

bym mógł czuć radość z gry gdy na 1s2k gram :D

Pozdro 1shot2kill i tobie Mikołaju,

A za rym kopsnij mi na miesiąc darmowego haju :P

By aXenBiceps™,

Ostrzeżenia usunięte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.