Jump to content

Łamanie regulaminu


Pucini
 Share

Recommended Posts

Częstotliwość łamania regulaminu  przez graczy, podczas nieobecności adminów z kazdym tygodniem się nasila szczególnie gdy są zasady lekkiego typu nie przekraczających 1h-3h  w szczególność :

 

3.3 Rash na serwerze jest po 15 sek od rozpoczęcia rundy. (ban za rash 5min - 3h)

3.11 Zakaz wchodzenia na tekstury mapy, czyli miejsca w których można pływać lub widać tekstury mapy.*[Bardziej obszerne wytłumaczenie niżej] (ban 5min - 1h)

3.19 Zakaz używania umiejętności perków i klas przed rozpoczęciem rundy. (ban 5min - 3h)

3.10 Zakaz skanowania płotu na mapie de_eldorado przed 15 sekundami. Zakaz teleportowania się nad płotem! (ban 5min - 1h)

3.34 NOWY PUNKT! Zakaz stawiania replik w przejściach bez możliwości ich ominiecia (ban 5 minut-1h)

 

Prosiłbym o Zwiększenie czasu Kary zwiększającą sie stopniowo nawet do 3h-24h (Gdy gracz zostanie któryś raz złapany na tym samym przewinieniu) szczególnie dla tych graczy którzy nieustannie łamią ten regulamin i maja tak naprawdę w nosie  ze dostaną bana (30 min) -1h-3h   , bo moim zdaniem  taka kara 1-3h powinna być stosowana dla graczy którzy zagapili się nie patrząc na zegar badz nie znają dokładnie stref rashu.  Oczywiście  Ktoś wspomni o adminach tak mamy ich na Cod 401 ale ich aktywność spada  jak i większość graczy zna każdego admina jak jest na serwerze a robienie demka co chwile jest monotonne by gracz dostał kare  1h-3h ....

Link to comment
Share on other sites

Aktywność spada? Nie sądzę, gdybyś miał dostęp do tabeli, sam byś wiedział jak dużo mamy przegranych minut tygodniowo (przynajmniej w moim odczuciu jest to dużo) a co do kar... Kary 24h byłyby zdecydowanie za długie (nawet dla mnie co kocham banować z najdłuższym możliwym banem jaki poiwinien być) 3h jest ok. Nie miałem jeszcze nigdy takiego przypadku, gdzie dałem bana na 3h a gracz po powrocie nadal Rushował. Albo już nie wracał na serwer (XDDD) albo zaczął się stosować do regulaminu. 

Link to comment
Share on other sites

1. Aktywność adminów jest ponad normę.Nie ma się do czego przyczepić.

2. Jeżeli nie ma admina robisz demko i piszesz skargę może jest to monotonne ale co poradzić.Równie dobrze można  do któregoś z adminów napisać.

3. Zazwyczaj gdy ktoś zgłosi kogoś na forum bany są trochę dłuższe.

4. Jak sam mówisz rush,skanowanie płotu lub używanie umiejętności przed czasem to lekkie naruszenia więc raczej nikt nie będzie za to dawał długich banów.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.