Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  

Od miesiąca borykam się z problemem wyboru telefonu. Aktualnie posiadam Sg Galaxy A5 2016. Niestety nie działa on tak jak ma działać.  Często się przegrzewa, zawiesza, bateria słabo trzymie. Po nowym roku chciałbym sie przenieść na coś inego, nowego. Z "aioesem" nie miałem stycznośći w życiu prywatnym, nie posiadałem marki Apple w swoim domu. 

Iphone 7, 7+, 8, 8+, X, Xr

Te telefony wchodzą w rachubę. Teraz tylko pytanie który polecacie i dlaczego bądz nie. Bardzo proszę o wypowiedź osoby które takowy telefon posiadają z wyżej wymienionych. Nie chciałbym usłyszeć wypowiedzi ludzi, którzy nie mieli styczności z danym modelem, ponieważ nie wiedzą oni dużo a zazwyczaj mają dużo do powiedzienia. Ja wiem, że są różne poradniki, tak tak tylko wolał bym się oprzeć i wasze doświadczenia. 

Z góry dziekuję za poświęcony czas. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam od 10 miesięcy IPhone'a 7+ i jestem mega zadowolony. Wcześniej również nie miałem styczności z iOSem i przestawienie się zajęło mi kilka dni. Mimo, że telefon wyszedł w pod koniec 2016 roku to sprawuje się wyśmienicie. Wszystko "ładuje się" szybko, aplikacje odpalają się praktycznie sekundę po dotknięciu ikony palcem, a bateria trzyma dość długo (mówię tutaj o iPhon'ie 7+, nie zwykłej "siódemce"). Podczas używania używam zawsze trybu oszczędzania baterii (nie wyłącza to żadnych ważnych funkcji). Przy miarę częstym używaniu mojego jabłuszka, ładuję je co 2/3 dni. Znajomy z drugiej strony ma iPhone'a 8. Miałem okazję się nim bawić i szczerze mówiąc nie zauważyłem praktycznie żadnej różnicy w porównaniu do mojego. Podsumowując, jeżeli chcesz kupić telefon, który będzie jeszcze bardzo dobrze śmigał przez parę lat to bardziej skłaniałbym się w kierunku 8/8+. Cena nie jest wiele wyższa, a wiadomo, że pociągnie dłużej niż jego poprzednik. Jeżeli chcesz być "trendy" to bierz, któraś z nowszych wersji, chociaż nie wiem, czy jest sens ładować w telefon cztery, czy ponad cztery tysiące złotych.

PS: iOS to bardzo przyjemny system operacyjny. W moim odczuciu dużo lepszy, stabilniejszy i płynniejszy od Androida.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak. Jaki telefon posiadasz teraz? Jeżeli nie był to iOS to może być CI ciężko ogarnąć IPhona (np. IPhona`e 6 lub 7) ;) Miałem styczność z tymi telefonami, lecz przerzuciłem się na Samsunga, obecnie posiadam S9. Mam go rok i nie powiem złego słowa na ten telefon. Przed jakąkolwiek decyzja z Twojej strony pomyśl czy chcesz się pchać w iOS`a. Oczywiście nie odradzam, bo zapewne @Kub1nho ma większą wiedzę o modelach Iphona`e. Ale osobiście to nie bardzo bym się w to pchał ;)  

Co do tego, że iOS jest stabilniejszy oraz płynniejszy, to mógłbym ubolewać, z tego co pamiętam to dużo aplikacji z Androida jest płatnych na iOS`ie. (Może się coś zmieniło,, nie mam pojęcia, lecz wyrażam swoją opinię) 

Następna sprawa jest taka... iOS jest trudniejszy w ogarnięciu niż Android.

Hmm... chcesz być "trendy?"  S9 lub S9+ Jeżeli Cię interesuje robienie jakikolwiek fotografii to jakością powala wszystkie modele na kolana.

Mam nadzieję, że pomogłem ;) Pozdrawiam.

Kolejna sprawa wyraźne menu, które nie jest trudne w obsłudze.  Jeżeli byłeś posiadaczem owego samsunga to ogarnięcie iOS`a może sprawić Ci lekki problem noo.

@Michasssss zapewne przytoczysz teraz swój obecny telefon i powiesz, że miałeś styczność z Samsungami i nie jesteś zadowolony. Nie odbieraj tego co powiem teraz w taki sposób, że chciałbym Cię urazić... Po prostu Modele Samsunga z Początkiem A5/6 to są nie wypały z ich strony, oczywiście tak, wiele osób może się nie zgodzić z moim słowem. ale to jest tylko moja opinia.

PS: Dodałem 2 odpowiedź ze względu na to, że nie mogłem go edytować po raz kolejny ;)

Edytowane przez tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam iphone 8+, kupiłam głównie ze względu na wydajność. I z tych wszystkich właśnie poleciłabym 8+. 7emki nie maja szybkiego ladowania i ladowania indukcyjnego, co w tych czasach jest dużym plusem, a X to dla mnie niczym się nie różni po za tym wyświetlaczem, w iSPocie wlasnie mi też polecili 8+. Xr ewentualne jak cena Ci nie robi ale nie różni się niczym tylko wersją procesora i wyświetlaczem, A11 w zupelnosci wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, tak. napisał:

Co do tego, że iOS jest stabilniejszy oraz płynniejszy, to mógłbym ubolewać, z tego co pamiętam to dużo aplikacji z Androida jest płatnych na iOS`ie. (Może się coś zmieniło,, nie mam pojęcia, lecz wyrażam swoją opinię) 

Co dostępność darmowych aplikacji ma płynności oraz stabilności?

Następna sprawa jest taka... iOS jest trudniejszy w ogarnięciu niż Android.

Nie zgadzam się z tym w żadnym wypadku. iOS jest naprawdę bardzo prosty w obsłudze.

Powiem tak. Jaki telefon posiadasz teraz? Jeżeli nie był to iOS to może być CI ciężko ogarnąć IPhona

Też głupota moim zdaniem. Tak, jak pisałem wcześniej, całkowite "przestawienie się" na iPhone'a zajęło mi raptem kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, Kub1nho napisał:

Co dostępność darmowych aplikacji ma płynności oraz stabilności?

Źle to ująłem... jak znajdę chwilę to rozszerze swoją wypowiedź. 

Nie zgadzam się z tym w żadnym wypadku. iOS jest naprawdę bardzo prosty w obsłudze.

Mordo, nie dla wszystkich ( jak napisałem "to jest moje zdanie"

Też głupota moim zdaniem. Tak, jak pisałem wcześniej, całkowite "przestawienie się" na iPhone'a zajęło mi raptem kilka dni.

To samo... nie dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam IP 7 od 5 miesięcy i jestem na razie mega zadowolony, nie zacina się chodzi jak marzenie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam najnowszego iphon" który wyszedł sprawuję się bardzo db bateria mi 3ma około 8 godzin.

polecam ci : iphone Xs max smartfon aplle. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi