Jump to content

Skarga

Suchy Chleb
 Share

Recommended Posts

Twój nick:Suchy Chleb

Nick gracza/admina: Kub1nho

Opis sytuacji:A więc tak wszedłem sobie spokojnie na serwer słuchając muzyki i nagle na czacie napisałem cytat z tej piosenki, którym nikogo nie obraziłem pisałem to do samego siebie wtedy Kub1nho bez żadnego ostrzeżenia wlepił mi bana na 10h za "Obrażanie" (tak jak wcześniej pisałem nikogo nie obrażałem), a gdy pisałem do Kub1nho na forum i prosiłem by odpisał on po prostu to olewał. Dziękuje myślę ze dostane unbana, ponieważ ten czas jest dla mnie cenny.

IP/SID: STEAM_1:0:1589796844

Data i czas zdarzenia:Około 15:52 do 16:23

Dowody(ss/demko):

17 godzin temu, Suchy Chleb napisał:

Opis sytuacji:A więc tak wszedłem sobie spokojnie na serwer słuchając muzyki i nagle na czacie napisałem cytat z tej piosenki, którym nikogo nie obraziłem pisałem to do samego siebie wtedy Kub1nho bez żadnego ostrzeżenia wlepił mi bana na 10h za "Obrażanie" (tak jak wcześniej pisałem nikogo nie obrażałem)

Nie no, masz rację. Teraz jak każdy będzie pisał jakieś obraźliwe słowa na czacie to będę sobie wklejał tekst do google i patrzył, czy to tekst piosenki, czy nie. :frog_mmm:

Jeżeli to jest dla Ciebie normalna wypowiedź i uważasz, że nikogo tym nie mogłeś urazić, to chyba jest coś z Tobą nie tak.

Cytat

L 12/02/2018 - 16:14:55: "Suchy Chleb<1360><STEAM_1:0:1589796844><TERRORIST>" say "mozesz w burdelu tak skomlec jebana szmato tutututut"

I taki mały bonusik ode mnie:

Cytat

L 12/02/2018 - 13:17:52: "Suchy Chleb<457><STEAM_1:0:1589796844><TERRORIST>" say "lotek can you wypie*dalac"

Cytat

L 12/02/2018 - 13:07:23: "Suchy Chleb<457><STEAM_1:0:1589796844><TERRORIST>" say "Lubisz w dupe?

Ciesz się, że dostałeś bana tylko na 10 godzin, bo gdybym widział, co wypisywałeś wcześniej to dłużej byś sobie odpoczął.

Jako, że skarga dotyczy mojej osoby nie będę jej rozwiązywał.

@d0naciak, @selfie, @LemoN ?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.