Jump to content

Serwer - mix.

Cherry.
 Share

Recommended Posts

Witam.

Piszę propozycje, pt."Serwer", a dokładniej chodzi o stworzenie serwera do mixów (dla adminów, graczy, itd.) na którym były by mapy wybrane przez osoby, które grają w dane chwili mixa (mirage, nuke, train, dd2 - tak dla przykładu, takie by mapy były wgrane). Osoba, która lubi grać mixy, czyli 5v5 byłaby jako opiekun i wgrywała daną mapę na serwer po zdecydowaniu pozostałych osób, a wszystko to toczyłoby się na serwerowym TS (oczywiście kanał np. "Czekam na mix"). Kiedy już 10 osób na takim kanale TS by było, a mapa wybrana przez te 10 osób wgrana to następnie dwie osoby wybrałyby team na cs i grały, a na TS byliby podzieleni. - Chyba każdy mniej więcej wie o co chodzi.

Czekam na Waszą wypowiedź, czy chcecie, czy nie i pytanie do właścicieli, czy jest to możliwe do zrobienia takiego serwera.

Najważniejsza pytanie brzmi: "Kto będzie płacił za ten serwer?"

Z własnego doświadczenia wiem, że każdy na początku pisze, że jest mega chętny, itp, a jak przyjdzie co do czego, to jednemu się nie chce, drugi jest chory, trzeci woli pograć na jakimś innym serwerze itp.

Pomysł sam w sobie nie jest zły, natomiast nie do końca jestem przekonany co do takiego wykorzystania serwera (tak, jak opisałaś to na górze).

Swojego czasu razem z chłopakami (między innymi @selfie, @P00L, @Zborek ツ) tworzyliśmy team 1s2k i rozgrywaliśmy mixy na inne sieci. Szło nam tak dobrze, że wygrywaliśmy każdy mecz. Jeżeli osoby z tamtego teamu, które są obecnie na sieci wykazałyby zainteresowanie w sprawie reaktywacji drużyny to można by było coś w tym kierunku pomyśleć. Byłbym nawet skłonny opłacać ten serwer jak za starych czasów. Oczywiście @Cherry w międzyczasie, kiedy nie byłyby rozgrywane żadne "międzysieciowe" mecze można by było udostępnić serwer dla każdej osoby z naszej sieci.

Mixy w 1.6? Gdzie 3/4 osób gra na odpale? Jak chcesz żeby te mixy wypaliły znajdź 10 osób które ciągle będą oglądać demka i jednym z pkt w regulaminie powinno być nagrywanie gry OBS albo innym programem 

3 minuty temu, Kub1nho napisał:

Najważniejsza pytanie brzmi: "Kto będzie płacił za ten serwer?"

Z własnego doświadczenia wiem, że każdy na początku pisze, że jest mega chętny, itp, a jak przyjdzie co do czego, to jednemu się nie chce, drugi jest chory, trzeci woli pograć na jakimś innym serwerze itp.

Pomysł sam w sobie nie jest zły, natomiast nie do końca jestem przekonany co do takiego wykorzystania serwera (tak, jak opisałaś to na górze).

Swojego czasu razem z chłopakami (między innymi @selfie, @P00L, @Zborek ツ) tworzyliśmy team 1s2k i rozgrywaliśmy mixy na inne sieci. Szło nam tak dobrze, że wygrywaliśmy każdy mecz. Jeżeli osoby z tamtego teamu, które są obecnie na sieci wykazałyby zainteresowanie w sprawie reaktywacji drużyny to można by było coś w tym kierunku pomyśleć. Byłbym nawet skłonny opłacać ten serwer jak za starych czasów. Oczywiście @Cherry w międzyczasie, kiedy nie byłyby rozgrywane żadne "międzysieciowe" mecze można by było udostępnić serwer dla każdej osoby z naszej sieci.

Ta pogram żeby mi znów dali perma xDDD 

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.