Jump to content

Pazula
 Share

Recommended Posts

Chciałbym poruszyć jak w nazwie tematu klasę granadier.

Czemu to piszę? Gdyż ta klasa jest trochę przesadzona, kiedy osoba grająca  nią będzie miała donaciaka to bije ponad 200dmg , czyli ma 4 tg na początku, więc zaproponował bym zmniejszyć przelicznik inteligencji do dmg zadanego prze he. 

Można byłoby zrobić że zwykła miała by 1/3 mniej dmg z he, na 40 lvl byłby 1/2, na 100 1/1 i na  160 lvl byłby 2/1.

Ułatwiło by to grę innym klasom, gdyż ciągle słychać jak ludzie narzekają, w sumie racja, że nie trzeba umieć strzelać tylko rzucać jedynie granaty a na niektórych mapach 1 he można zabić sporo liczbę osób. 

Oczywiście teraz zmiany bym nie wprowadził, tylko po resecie bym to dodał, żeby być fair wobec osób które nią aktualnie grają.

Mam nadzieje, że coś tym zrobicie a nie olejecie sprawę jak z lekkim snajperem, który nie raz był poruszana na forum, ts i serwie

Edited by Pazula

A ja myślę, że tak jak przybyło z tym resetem, tak i szybko znikną grenadierzy na następny reset. Bo to najnudniejsza klasa ze wszystkich klas. 
Zresztą, polecam pograć tą klasą i zobaczyć, że na poniżej 40lv, bez perka bijesz tyle, że musisz trafić typa 4 granatami :D Żeby tym coś bić to musisz co mape kupować bonus inta oraz mieć odpowiedni na tę klasę perk, bez perku ta klasa jest niczym. Dla mnie ona może być i usunięta, ale prawda jest taka, że tą klasa jest cienka.

Grenadier -- klasa tylko z he bo nieliczni potrafią coś zabić z p90 :D, klasa jest na pewno irytująca jak posiada dużo int, ponieważ zaczyna mieć tak jakby wbudowane TG... 

Jak dla mnie można dodać jakiś bonus do p90 , a pomyśleć nad odjęciem np 1 he. 

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.