Jump to content

spped
 Share

Recommended Posts

Witam, już nie jeden gracz pisał temat że zabrało mu lvl, mnie również na Komandorze z 37lvl wskoczył 1lvl. Słuchajcie, odkąd gram na tym serwerze, zawsze są jakieś problemy. Po co ludzie kupują premki i vipy? Jeśli idę do sklepu i kupuję trefny towar to składam reklamację. Mam wrażenie że od pewnego czasu ten serwer jest typowo komercyjny. Więcej czasu spędza się na forum pisząc o problemach niż na samej grze, problemy z kontami, lvl, kody do premek i vipów, klany i tak w kółko. Nie piszę tego złośliwie, ale jeśli tak ma być dalej to może lepiej zawiesić serwer na kilka dni i w końcu poważnie zabrać się za ogarnięcie tego bałaganu? Jeśli opiekunowie nie dajecie rady bądź nie macie czasu to może poproście kogoś o pomoc?

Serwer potrzebuje kilku poprawek to prawda, lecz na to potrzeba czasu. Nie od razu Kraków zbudowano czyż nie? Nie gram dużo na serwerowni ale już o niecałych 2 tygodniu uczęszczam coraz częściej gdyż te serwery są naprawdę dobrze dopracowane. Myślę że to tylko przejściowe problemy, a w dziale z skargami nie widzę dużo skarg na premki czy też vipy. Chociaż nie ukrywam cofnięcie lvl nie jest fajne xD

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.