Jump to content

The Lion King.
 Share

Recommended Posts

Twój Nick: Unearned >.<

Nick gracza/admina na którego jest skarga: @Rossa Voorhees, @Nunko (chociaż na niego chyba troszkę mniej - wytłumaczę to w części głównej)

treść: Nie dostosowanie się do poleceń osoby wyżej postawionej na forum - Zaniedbanie swoich obowiązków. Na screenie jest zaznaczony dokładnie ten moment wypowiedzi @Zimny. Skarga jest głównie na @Rossa Voorhees, bo zrobił z siebie ch*j wie kogo w poście, z którego wyciągnąłem wypowiedz Zimnego. Pytałeś nas gdzie byliśmy wcześniej? Moja propozycja zmian oraz propozycje @Senbonzakura i @P00L były wstawione 11 listopada - od tego czasu minęły już ponad dwa tygodnie :).

Tak ja wiem, że nie musisz się nam tłumaczyć Rossa tylko, że jako opiekun jesteś pierwszą osoba do lania i tłumaczenia się, jak coś z serwerem jest nie tak. Coś na ten temat jednak wiem chyba :). Zrobiłeś z siebie zbawiciela serwera a teraz nie potrafisz zbalansowac vipa/svipa? Nie rób z siebie zbawiciela, bo nim nie jesteś i pewnie nigdy nie będziesz.

@Nunko w moim wcześniejszym poście przynajmniej starał się zachować jakiś poziom rozmowy i ma trochę pokory. Zdaje sobie sprawę, że jesteśmy już dość zasłużonymi na sieci i należy się troszkę szacunku chociażby za nasze zasługi:). Miałem was pod opieką przez pewien czas. Było to chyba nawet kilka miesięcy. Domyślam się, że Nunko nie zna się tak dobrze na ftp i tym wszystkim. To zrozumiałe nie każdy musi :), wszystkiego z czasem się nauczy. Najprawdopodobniej jest tylko po podstawowym szkoleniu z ftp.

Odniosę się jeszcze do punktu 3.a wypowiedzi Administratora Zimnego (post został zablokowany). Tak Zimny ciezko zabic rushujacych ct np. na mapie de_inferno gdzie leci salwa granatów na 2mida i rampe a czekanie nawet nie na respie skończy się banem :). Na nsie już zdarzyło mi się wyłapać ze 3 razy bana wyczekując ich rash :D 

A przypomnę, że klany dalej dają super przewagę a szczególnie statystyka dmg. 15 ulepszeń po 3% daje 45% dmg więcej, czyli zabicie na strzała w nogi z awpy, ponad 50dmg z ak pestką, bronie szybkostrzelne to już całkiem musi być kosiarka na fragi przemyślcie to sobie. Tak tak wiem, że to zwykły publik. A nie na zwykłym publiku nikt nie ma prawie 50% dmg więcej :) 

Oznaczam najbardziej odpowiednią osobę: @Roni

Buziaki ;* 

dowody(w przypadku skargi):

https://1shot2kill.pl/topic/32878-zmiany-na-gomod/

zimny.thumb.png.2e71071c6ca467cab75052ada108c447.png

Edited by The Lion King.

Dodam od siebie co do dmg 

Famas (polecam z klanem 1shot 1kill w hsa burst=minimalny rozrzut)

+ Zimny proszę nie pisz o rozgrywce na serwerze jeśli nie grasz (już tłumaczę,nie ma to na celu urażenia Twojej osoby.) 

Rush nie jest problemem na typowych serwerach na mixach nawet rush działa na korzyść drużyny przeciwnej lecz tam jest serwer "czysty" bez svipa z kevlarem kaskiem i hajsem na deagla,all granatami (2x hejk...) + Dmg z hejka dla svipa to czyni zablokowanie rushu bardzo ciężkim.Ilosc granatów które lecą od pistoletówki jest śmieszna (rozumiem VIP/svipa ma posiadać przewagę ale już kevlar z kaskiem jest bardzo silny.)  Potrafię na Nuke dostać dmg z kwadratu będąc na dachu (rozumiem dziurawa mapa normalne) problem jest w ilości otrzymanych dmg. 

Btw post z września interp oraz ratę nadal nie są wymuszane także zajrzyjcie proszę :)

Dziekuje za rady, wyciagnelem z tam tego tematu i z tej skargi sporo rzeczy.
Obiecujemy, ze sie poprawimy wszystkie minusy.

P.s mimo wszystko, mamy stabilny online, czego nie bylo jak zaczynalismy swoja prace na stanowisku opiekuna :)

Nie wiem czy mam jakieś wielkie prawo się tutaj wypowiedzieć, bo góra debatuje, ale zostawię coś po sobie. Połączenie svipa i klanu jest zabójcze chore leczenie DMG z kosmosu te 2 nejdy to przesada. Rozumiem płacisz masz, jednak na serverze są gracze casualowi, nie przywiązani do sieci i chcą miło spędzić czas, ale nie mają jak, gdy lecą 2 hejki po 140 to potrafią wyciąć pół teamu w pół sekundy. Ograniczenie nejdow na 1 rundę dla svipa dała by dużą różnicę w rozgrywce. Leczenie zmniejszyć  na 5/10 zamiast 10/20. To jest moja loozna opinia, której nie musicie brać pod uwagę pozdrawiam

Skoro mowa o mnie to i ja dodam pare groszy od siebie ...To ja tez wplacam jakis grosz na serwer 4 maps na reklaamy a ile co i jak to wiedza osoby ktore powinny wiedziec co do zmian jakich kolwiek sa omawiane i analizowane zastanawiam sie tylko co niektorym daje satysfakcje wytykac bledy jak nie kazdy jest idealem i idealny do wszystkiego .....Wiele osob otrzymuje warny i ostrzezenia albo sa zawieszani i siedza cicho bo zostali uciszeni i przychodza i maja wielkie ALE !!!! Ludzie poparzcie na siebie , zamiast sie unosic honorem i duma ,pokazywac co kto nie moze i nie potrafi ...To powinno byc tak ze kazdy powinien pomagac lub doradzac w jakis sposob bo siec ma tworzyc jednosc i zaufanie a jak widze ta komorke cos zaczyna jesc i zaczyna sie chaos . Tyle ode mnie ..

• Support

Skoro już nawet mnie oznaczyliście, to sprawę zamknę.

@The Lion King., jak widać, ekipa czyta wszelkie skargi i zażalenia. Balans nastąpi, natomiast sam wiesz, że pewne rzeczy są niemożliwe do wykonania z miejsca i trzeba na pewne ustalenia czasu... Skoro byłeś opiekunem, to wiesz, że pewne rzeczy idą łatwiej, natomiast pewne są z miejsca powstrzymywane/blokowane z pewnych względów strategicznych dla serwera.

Póki się pojawiam na tym serwerze i mimo, że moja osoba jest dość mocno z tyłu, to jednak moje zdanie w kwestiach serwerów GO:MOD liczy się najbardziej.

Przy ostatnim resecie przyznam się, nie pomagałem zbytnio chłopakom, nie pchałem się chcąc zobaczyć jak będzie to wszystko funkcjonowało beze mnie. Widać pewne rzeczy do poprawy i zdecydowana większość zostanie zrobiona przy najbliższej okazji, jednak taką okazję wyłapać niełatwo.

- Balans w formie vip/svip i klany jest już w fazie szlifu ostatnich elementów, więc zostanie wprowadzony przy pierwszej dobrej okazji. Sam nad tym się głowię, jak to dobrze rozwiązać, z poprawą dla rozgrywki, jednocześnie z zyskiem dla serwera (wiecie, vip i svip muszą jednak mieć to COŚ...)

- @P00L, plugin na wymuszanie interpu też zostanie dodany (sam dzisiaj się wściekałem z tego powodu, bo ileż mogę bić w głowę w model, a lać jak przez próżnię...), muszę znaleźć tylko czas i solidny plugin (chyba z dd2 go wezmę...)

- Co do @Rossa Voorhees, chłop włożył dużo pracy, nie ma co tego umniejszać, ma prawo poczuć się osobą, która na pewne rzeczy zapracowała, natomiast na obwoływanie kogokolwiek zbawicielem tego serwera jest zdecydowanie za szybko i nie można nazwać takim tytułem jednej osoby. SVIP i VIP owszem, mogą razem z @Nunko przedstawić propozycje, ale samo przerobienie pluginu i jego kompilacja to już wyższy poziom, czym zajmie się po prostu ktoś inny.

- W sprawie skinów, czekaj na PW ode mnie.

Pogadam z @d0naciak co sądzi o pewnych rzeczach, zgarnę opiekunów i w czasie (mam nadzieję, że niedługim) zobaczycie efekty/zmiany.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.