Jump to content

[Opinia] Xbox 360 / Xbox ONE / Ps4 / inne

KQLY
 Share

Opinia  

47 members have voted

1. 1. Która konsola jest lepsza?

• Xbox 360
      1
    • Xbox One
      15
    • PlayStation 4
      31
    • Inne
      0

Recommended Posts

Siema , ogolnie to chcialbym sprawdzic kto i ile osob lubi jeden z ww. konsol . Moim zdaniem najlepszy wybor to PS4, ale to jest cos w stylu ankiety wiec wybierzcie . Jezeli macie/chcecie miec inny to mozecie napisac . 

Ps. Najlepiej jak opiszecie plusy i minusy itp.

Pozdro

KQLY

Ja mam Xboxa 360. Mam go już prawie 2 lata i jak na razie dobrze się sprawuje, czasem mu odbija pod względem graficznym w grach, po prostu czasem jakiejś tekstury nie wczyta, ale to rzadko i jestem zadowolony z tej konsoli. 
Mój brat ma ps4, bardzo je chwali, jedyne problemy jakie były to jakaś wada fabryczna gdy kupił tą konsolę, ale oddał na gwarancji i od roku bardzo dobrze działa. Osobiście jeśli miałbym wybierać, to wybrałbym jednak PS4.

Posiadam ps4, pad rzucany od fify 17 i się dalej trzyma. Konsola kupiona głównie z tego samego powodu co ps3, po prostu brat, szwagier i każdy znajomy ją ma, więc ja też musiałem ją wybrać. Jeszcze fajne ekskluzywne gry, ja grałem w horizon zero down oraz little big planet 3 i polecam te gierki. :) 

Od ponad roku pogrywam w fifę na ps4, a wcześniej miałem ps3, na którym długi czas grałem tylko w fifę.  Długi już czas obracam się w środowisku fify i z tego co widzę i słyszę to lepiej wybrać xboxa pod fifę, gdyż tańsze są fifa pointsy + pad jest lepszy/wygodniejszy, a mnie osobiście nawet to nie przekonywało i nie zmieniłbym psa na xboxa. Warto zwrócić też uwagę na to w co chciałbyś pogrywać w przyszłości, Uncharted i God of war masz tylko na ps4, a np. Forza horizon na xboxa. Po premierze God of war większość ludzi stwierdziła, że to gra roku, wiele innych gierek robi ogromne wrażenie, a biorąc pod uwagę premiery gier to ps4 wychodzi na większy plus.

Edited by dodoo

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ja sam byłem posiadaczem xboxa 360 i bardzo mi się spodobała. Aktualnie posiadam xboxa one, pad dla mnie jest wygodniejszy od tego z ps4. Można go zdobyć za niską cenę w zestawie z grą Forza Horizon, która jako cała seria jest exclusivem na xboxa.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.