Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate
KQLY

[Opinia] Xbox 360 / Xbox ONE / Ps4 / inne

Opinia  

15 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema , ogolnie to chcialbym sprawdzic kto i ile osob lubi jeden z ww. konsol . Moim zdaniem najlepszy wybor to PS4, ale to jest cos w stylu ankiety wiec wybierzcie . Jezeli macie/chcecie miec inny to mozecie napisac . 

Ps. Najlepiej jak opiszecie plusy i minusy itp.

Pozdro

KQLY

By aXenBiceps™,

Dodałem ankietę, aby było Ci łatwiej zdecydować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem PS4 jest lepsze pod względem jakości gier i ich ilości.

Nic nie przebije tytułów takich jak: The Last Of Us, Uncharted, LittleBigPlanet, Until Down, Spiderman itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam PS4 i jestem bardzo zadowolony, z tego co wiem to z Xboxa koledzy moji nie są zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam Ps4, grałem również na Xboxie, jedyną różnicą jak dla mnie to dwa różne pady, pad od Xboxa nie leży mi w rękach, zdecydowanie wolę Ps4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ps4 wali na łopatki xboxa pod względem gier. Co możemy znaleźć na xboxie ciekawego czego nie ma ps4 ?

Jedynie "Forza Horizon", a ps4 "Uncharted", " The Last Of Us" czy też "Spiderman"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam Xboxa 360. Mam go już prawie 2 lata i jak na razie dobrze się sprawuje, czasem mu odbija pod względem graficznym w grach, po prostu czasem jakiejś tekstury nie wczyta, ale to rzadko i jestem zadowolony z tej konsoli. 
Mój brat ma ps4, bardzo je chwali, jedyne problemy jakie były to jakaś wada fabryczna gdy kupił tą konsolę, ale oddał na gwarancji i od roku bardzo dobrze działa. Osobiście jeśli miałbym wybierać, to wybrałbym jednak PS4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam ps4, pad rzucany od fify 17 i się dalej trzyma. Konsola kupiona głównie z tego samego powodu co ps3, po prostu brat, szwagier i każdy znajomy ją ma, więc ja też musiałem ją wybrać. Jeszcze fajne ekskluzywne gry, ja grałem w horizon zero down oraz little big planet 3 i polecam te gierki. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam ps3 i tylko w gta V grałam. Do komputera dokupiłam sobie pad xboxa do fify i szczerze mówiąc nie leży mi on.. A tak to planuję kupić ps4 pro głównie ze względu na grafikę, tylko czekam na dobrą okazję cenową ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od ponad roku pogrywam w fifę na ps4, a wcześniej miałem ps3, na którym długi czas grałem tylko w fifę.  Długi już czas obracam się w środowisku fify i z tego co widzę i słyszę to lepiej wybrać xboxa pod fifę, gdyż tańsze są fifa pointsy + pad jest lepszy/wygodniejszy, a mnie osobiście nawet to nie przekonywało i nie zmieniłbym psa na xboxa. Warto zwrócić też uwagę na to w co chciałbyś pogrywać w przyszłości, Uncharted i God of war masz tylko na ps4, a np. Forza horizon na xboxa. Po premierze God of war większość ludzi stwierdziła, że to gra roku, wiele innych gierek robi ogromne wrażenie, a biorąc pod uwagę premiery gier to ps4 wychodzi na większy plus.

Edytowane przez dodoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie rzecz ujmując  gram tylko na lapku czy to W FIFE  JOYPAD ( HDMI ) jak również w inne gry.  Jednakże grywałem z rzadka również na PS4 jak i xboxie , gdzie zdecydowanie wybieram PS4 !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

imo PS4, lecz w XBOX fajne jest to, że możesz pada do kompa dać z niego.

O kurde tego nie wiedziałem :D nie korzystam na codzień to nie wiem 

By aXenBiceps™,

Z PS4 też

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystam sporo ostatnio z Xboxa ONE i w porównaniu (dla mnie żeby nie było) do ps3 to jest mega. 

O wiele lepiej mi leżą pady i jakoś w nba częściej wygrywam :D 

PS4 nie używałem a z chęcią bym się skusił więc najwyżej kiedyś jakaś recenzja wleci :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi