Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate
d0naciak

Zmiana IP serwerów, zabezpieczenie przed atakami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio mieliśmy do czynienia z nie małą porcją ataków na nasze serwery. Z resztą, obrywały nie tylko nasze serwery, były momenty gdzie leżała nawet połowa polskich maszyn do CS'ka, stąd zdecydowałem się podjąć odpowiednie kroki. Wraz z hostingiem przenieśliśmy 3 serwery na nowe, dużo lepiej zabezpieczone maszyny, co wiąże się też ze zmianą IP, mianowicie:

GO:MOD 4MAPS -> 145.239.16.112:27015

COD 401 -> 147.135.199.78:27015

JAIL BREAK -> 147.135.197.49:27015

Zdążyłem już jednak zauważyć, że w trakcie całego procesu zniknęło parę usług, rang, poziomów, itd. Oczywiście wyciągniemy do graczy przysłowiową pomocną dłoń, jednak po kolei. Przeniesienie danych z poprzedniej maszyny na nową miało miejsce około godziny 16? Jakoś tak, więc od godziny 16 mniej więcej do godziny 23-24 Ci gracze, który kupowali jakieś usługi w Sklepie SMS bądź przez administrację, prosimy o zgłoszenie się do Nas gdzieś prywatnie najlepiej, a my będziemy tłumaczyć co dalej i usługi oddamy (to samo tyczy się graczy, którym zniknął poziom itp.). Aby ten proces przyspieszyć, proszę o stosowanie się do poniższego wzoru:

Nick z serwera:

Co straciłem/am:

Pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.