Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Enzo 

Nick admina na którego składasz skargę: CHRIS

Opis sytuacji: Sytuacja wygląda tak że wielokrotnie admin ma po prostu wyje*** jeśli ktoś zgłasza czitera , albo wejdzie dla "picu" na spect na 2 rundy lub wychodzi z serwera, a podejrzany dalej sobie gra mimo że jest to 100% oszust , a ludzie cały czas się skarzą. Jedyne co potrafi ten admin to dać  kicka i wyzwać osobę która upomina się o to że jest marnym adminem, bez żadnego pojęcia o grze. Dziś puściły mi nerwy i nazwałem szanownego pana admina cytyje "admin to pizda" i dostałem  bana 1h. No dobra ok zasłużyłem to dostałem, ale nie składam w tej chwili skargi z powodu bana. Dodam że admin wielokrotnie mówił że ma w du**e admina i chce tu tylko pograć i mam się nie czepiać, wiec jeśli admin mu nie jest potrzebny(w sumie i tak nic nie robi) to pora zakończyć jego karierę? Ja chętnie zastąpię go w tej roli, mam duże doświadczenie w adminowaniu. 

IP/ID gracza:

copy to clipboardSTEAM_0:1:98733888

Data i czas zdarzenia: 19.11.2018 21:39

Dowód (ss/demko): Demko można pobrać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciesz się że na tak krótko dostałeś za te wyzwiska. A i typ był czysty więc nie wiem jaki masz problem. A i ja nic nie robię jako admin ta ? XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo się wysiliłeś widzę, wyczerpujący post. Na demku można sprawdzić jaki ten typ był czysty(typ ma nick "lecedoperu" czy jakoś tak), a tak ogólnie skarga nie dotyczy tylko dzisiaj, wielokrotnie taka sytuacja ma miejsce że olewasz zgłoszenia od graczy. Więc jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to nic nie pisz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją admina to zapraszam do działu tutaj, swobodnie możesz zgłosić czitera ---> https://1shot2kill.pl/forum/756-anticheat-zgłoszenia-cheaterów/

Jeśli składasz skargę to daj jakiś dowód że admin tak napisał bo ja na słowo nikomu wierzyć nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Problem został rozwiązany!

Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.