Jump to content

Pytanie


Pl4y3R
 Share

Recommended Posts

  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zależy jaką linie preferujesz, ale polecam grać każdą postacią. Nie ograniczaj się do 2-3 postaci gdy zaczynasz grę w Ligę Legend. Graj każda postacią z rotacji i sprawdź na jakiej postaci dobrze się czujesz. Gdy będziesz chciał grać gry rankingowe, to polecam na każdą linie wybrac jedną postać która będziesz mainował. Gdy zbanuja Ci maina, to miej w zapasie 2 postaci które w miarę ogarniasz.

Link to comment
Share on other sites

Champion pool to podstawa.
Wybór ulubionej linii i najlepiej drugiej.

Mamy czasy, gdzie "i said first" nie występuje w draftach/rankedach, więc fill może się przytrafić, także polecam się wyuczyć każdej linii - nie zawsze się ktoś swapnie.

Polecam też swap-lane champy typu: Pyke (grywam i na suppie i na midzie, bardzo dobry, lepszy nawet niż na bocie, polecam), Annie (Mid, Supp, a nawet TOP, jest bardzo mocna, tylko dobry build i masterki na topa to podstawa), Brand (Mid/Supp, łatwy i przyjemny), Diana (Mid/Jungle), Cho'Gath (Mid/Top/Jungle), Camille (Top/Jungle), Mundo (Top/Jungle), Ekko (Top/Jungle/Mid), Gragas (Mid/Top/Jungle/Supp), Jax (Top/Jungle), Pantheon (Top/Jungle/Mid), Poppy (Top/Jungle/Supp), Shyvana (Top/Jungle), Sion (Top/Jungle/Supp), Swain (Top/Mid), Viktor (Top/Mid), Vel'Koz (Mid/Supp), Volibear (Top/Jungle/Supp), Zyra (Mid/Supp).

Generalnie, większością champów nie grałem więcej niż raz, mimo tego, że gram praktycznie od samego początku, ale przez ten czas zbudowałem swój własny champ pool. Jak wychodziła nowa postać dla mnie niezrozumiała starałem się nią grać podczas darmowej rotacji i uczyć skilli (teraz np. po powrocie Pyke, nawet skilli nie znałem i grywam praktycznie cały czas jak mam okazje). 

Powiem Ci tak, ja zaczynałem od mainowania w rolach: Support, Top (bardzo krótko), ADC, Jungle (najwięcej). Mid'a w ogóle nie tykałem, bo nie trawię tej linii od kiedy Nidalee przestała być tam playable i pojawiły się nowe cancer champy z sezonu na sezon. Teraz sobie grywam jak mówiłem Pyke'iem, ale farmienie w dużym stopniu sprawia mi na liniach trudność (też zależy na kogo gram). Better safe play than wyjebka w imię zasad.

Próbuj, szeroki wachlarz champion poolu też spadł po wielu update'ach (chociażby top, gdzie zaczynałem grać Kha'Zixem po jego wyjściu, potem mid, zanim zaczął być popularny przez LCS'y i w końcu nerf, gdzie [W] nie działa podczas skoku [E] no i dupa).

 

Tam gdzie poczujesz się najlepiej tam zostań, ale nie zapominaj o fillu, bo się przekręcisz podczas grania. Najlepiej potrafić chociaż podstawowo zagrać na każdej linii, bo potem się obudzisz z ręką w nocniku pewnego razu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.