Jump to content

Nowy MOD 1.6. Ankieta i opinie

Krystek
 Share

Głosowanie dotyczące nowego MODa  

35 members have voted

1. 1. Czy podoba Ci się pomysł takiego serwera?

• Podoba, na pewno będę grał
    • Podoba, ale to nie dla mnie
    • Nie podoba, bez sensu

Recommended Posts

Czołem. B-)

Wymyśliłem dosyć prosty, ale unikatowy mod i chciałbym się nim z wami podzielić. Jeszcze nie mam dla niego nazwy, ale zaprezentuję szczegóły, zatem:
- mod charakteryzowałby się zwiększoną ilością HP każdego gracza, w założeniu 300 HP (do regulacji)
- sama gra byłaby jak najbardziej klasyczna, bez jakiś większych modyfikacji. Gramy na popularnych mapach, lecz mamy inną taktykę drużynową i indywidualną. Wyobraźcie sobie grę w teamie, gdzie można rashować grupą nie martwiąc się o natychmiastowy zgon. 
- nie byłoby żadnych bajerów monet, jedynie chciałbym wykorzystać umiejętniej dolary serwerowe np. dokupowanie amunicji w różnych miejscach mapy, jednorazowe uleczenie części HP.
- serwer bez zbędnych usług, raczej byłoby tylko konto VIP z jakimiś delikatnymi bonusami (tak aby pozostawić serwer w stylu klasycznym - jakkolwiek to brzmi)

Czekam na wasze opinie i głosy w ankiecie. Od razu chciałbym zaznaczyć, że taki serwer (jeśli będzie sens i wam się spodoba) może bez problemu powstać w bardzo szybkim czasie. Powstanie wtedy gdy będzie pozytywny odbiór pomysłu. To tyle, liczę na waszą pomoc. :) 

Pomysł super, dla ludzi którzy lubią postrzelać ale strzelać nie umieją :D
Czyli dla mnie :(
Serwer dobry do nauki gry, taktyki czy innych aspektów gry... łatwiej wypróbować kampę w środku mapy bo nikt Cię nie odstrzeli 10 metrów od respa :P
Pozdrawiam THOR :)

1 minutę temu, THOR 1920 napisał:

Pomysł super, dla ludzi którzy lubią postrzelać ale strzelać nie umieją :D
Czyli dla mnie :(
Serwer dobry do nauki gry, taktyki czy innych aspektów gry... łatwiej wypróbować kampę w środku mapy bo nikt Cię nie odstrzeli 10 metrów od respa :P
Pozdrawiam THOR :)

No dosyć ciekawie by to wyglądało, gdy każdy miałby 300 HP. Rashujesz grupką i strzela do siebie po parę osób i nie każdy od razu ginie. Nowe taktyki, nowa gra. Może niekoniecznie dla nieumiejących strzelać, zabij kogoś kto ma 300 HP od razu, to też nie takie proste. :P 

4 minuty temu, Krystek napisał:

No dosyć ciekawie by to wyglądało, gdy każdy miałby 300 HP. Rashujesz grupką i strzela do siebie po parę osób i nie każdy od razu ginie. Nowe taktyki, nowa gra

To wydłużyłoby tylko rozgrywkę, bo jednak szanse wciąż są równe-bijesz tyle samo i każdy jeden ma więcej HP, ewentualnie więcej osób padnie od kosy z racji braku amunicji :D
Moim skromnym zdaniem byłoby lepsze coś na zasadzie losowania 1/2/3 osób (w zależności od ilości ludzi na serwerze) które posiadają te 300 hp, co rundę losowane są różne osoby i wtedy dopiero zespół musiałby pomyśleć jak to rozegrać...

Moim zdaniem ciężko będzie przyciągnać graczy na taki MOD 

Krystek ale jak chcesz to ja chętnie bym rozpoczął prace nad nowym modem , I Mam pomysł (dobrze ustawiony w głowie)  

Czyli DM + CELE Gry 

Na tym modzie jest DM zależny od rozgrywki czyli jeśli drużyna CT przegrywa to zamiast 20 sek na respawn ma np. 1 min na respawn.  

TT musi podłożyć pakę w 2 bs , wybuch paki nie kończy rundy tylko niszczy teleport i zwiększa czas respawn .  

Jeśli CT zniszczy pake / rozbroi to paka znika na 0:30 - 3 min  , ct może rozbroić pake także jeśli leży na ziemi 

2 lvl (które nie dają nie wiadomo czego) czyli Coś na podstaie LOL jest LVL Global który wbijasz max 1 na dzień :D i LVL map czyli lvl tylko na mapie (to znaczy "LVL map" każdy ma 0 na początku mapy , a lvl global jest taki sam po zmianie mapy lub wyższy . 

LVL global wbijasz za zadania na mapie i wykonane głowne cele .

Dużo do opisania ale mogę opisać ci o wiele lepiej. 

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Myślę, że znalazłby osoby do takiej rozgrywki. Tylko pytanie czy sam dałby radę siebie utrzymać. Poza tym grywalność 1.6 spada z roku na rok.. 

@d0naciak- zdanie? 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.