Jump to content
  • Trivia about nicknames
  • Recommended Posts

Ciekawostki_o_avatarach.png.9ec513881732104e6b0363a6fe63c3b1.png.b77b420cf4092d706e0d7154af52efdb.png.a2c9ae47bddc959bd5c6d961f94f60c2.png

Witaj w serii

(Ciekawostki o awatarach)

Pytanie zadawane naszym użytkownikom

->  Skąd wziął się ten awatar, skąd on pochodzi i co w sobie kryję lub co dla Ciebie znaczy? <-

ffb21afd0bdacc4fde441bbf251570bda4193333

@Przystojniaczek;>

[Odpowiedź]: Cóż awatar,wziął się stąd, że nie wstydzę się pokazać ryjka publicznie, pochodzi on z telefonu siostry hahah xD.

Kryje On w sobie mój przystojny ryjek hahah xD.

No i to było by na tyle.

Pozdrawiam! :D

Bleach_(4).thumb.jpg.87e9317376df3829158

@KeiZ

[Odpowiedź]: Awatar wziął się z Bleacha czyli anime, Kurosaki Ichigo na nim. 

imageproxy.thumb.jpg.c77c1836224c31a4d13

@edis

[Odpowiedź]: Obecny avatar pochodzi z filmu (assassin's creed), w sobie nić nie kryje taki jest i tyle,

avatary nie mają dla mnie żadnego znaczenia. 

avatar-emo-girl-and-dark-6Ne_md.thumb.jp

@a/eQQ

[Odpowiedź]: Został wybrany na spontanie. Szukałem wtedy od pewnego czasu avatar`u na Steam i już stwierdziłem że dzisiaj sobie jakiś wybiorę bo inaczej nic z tego nie będzie i tak oto trafiłem na ten. Znaczenia większego dla mnie większego nie ma nie ten to byłby inny.

39298814_301142163978994_297877392389570

@Bajbito Pogodynek

[Odpowiedź]: Avatar zrobiłem sobie specjalnie do nicku żeby pasowało.

avatar.thumb.jpg.ec3982bbf5946df4bfb5e2d

@mkky

[Odpowiedź]: Natomiast avatarem w moim przypadku jest zdjęcie Simby, a raczej przerobionego Simby, którego to postać kojarzy mi się z moim ulubionym raperem o pseudonimie Szpaku. Zdjęcia takiego nie znajdziecie w internecie nigdzie indziej, gdyż zostało wykonane przeze mnie i jest udostępnione tylko na moim instagramie. Znaczenie tego avatara jest takie, iż bardzo się utożsamiam ze słowami nawiniętymi przez Szpaka, oddaje to co ukryte we mnie. 

imported-photo-13725.thumb.jpeg.0d7bdd58

@Dawno.

[Odpowiedź]: Moi znajomi dobrze wiedzą dla czego taki avatar,a  tak seria to jestem osobą bardzo wesołą :D Lubie świrować jak taka małpka. :P

logopng_qrahasn.thumb.png.572ef55156952f

@dualite.

[Odpowiedź]: Awatar to w sumie logo jakiejś bogatej firmy, spodobał mi się to za*******m. 

ava.thumb.jpg.bd4978da5844cb9ac051f09dbc

@mathi

[Odpowiedź]: Avatar nie ma żadnej historii. Nie jestem ani jego twórcą ani pomysłowa-dawcą.

Znalazłem go w internecie, przypadł mi do gustu i tak już ze mną jest. 

images.thumb.jpg.d262ee954e9bd5cd0b7a3ed

@kropeczka kropka.

[Odpowiedź]: Awatar pochodzi ze stronki grafiki w Google xd.

Dla mnie znaczy dożo mam go już 1 rok na inny forach.

Moderator

Simba najlepszy avatarek :D A z @BlancioR się nie zgadzam, co za dużo to nie zdrowo :D Lepiej dawać po małych dawkach wiedzy co jakiś czas. Gdybyśmy w jednym poście opisali wszystkie avatary na forum to nikt by tego nie czytał. Dobra robota :) 

Guest Nati.

Miło się to czyta, fajnie że niektórzy mają jakieś konkretne historie związane ze swoim awatarem ^^

Guest
    This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.