Jump to content
  • Create New...
  • 0

Norton Security - dodatek Safe Web

Question

Cześć i witam.

Używam Norton Security z dodatkiem do przeglądarki Safe Web niestety mam jeden mały problem, nie wiem jak do Safe Web dodać wyjątki jeśli chodzi o strony WWW, gdyż program widzi amxbans jako strona niebezpieczna przez co nie tyle, że nie mogę totalnie korzystać z witryny co mam ograniczone pole manewru, np, nie działa mi wyszukiwarka czy to po nicku, czy to po SID itd.

Byłbym bardzo wdzięczny za małą instrukcję, bo nawet na stronie wydawcy dziwnie nie mogłem znaleźć tego zagadnienia. Niby jest w ustawieniach "Lista Wykluczeń" lecz widnieje tam tylko opcja "wyczyść", a mi potrzebne "DODAJ"

Bez tytułu.png

• Answers 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Posted Images

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Taaa, dostałem opinie na temat tego antywirusa od testera i tego samego dnia zainstalowałem nortona.

Niestety jego testy co do wbudowanego zabezpieczenia win 10 były negatywne, co więcej powiedział mi, że microsoft jest tego świadomy dlatego microsoft zaleca instalacje McAfee.

Nie wspominając o tym, że ten antywirus blokował mi połowę gier ze steama, tworzenie auto zapisów i masę innych rzeczy ;) no nie, sorry ale nie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.