Jump to content

Zapobieganie toksycznym tematom


Krystek
 Share

Recommended Posts

Dzień Dobry.

 

Przeglądając ten smutny temat: 

 do głowy przyszła mi pewna propozycja.

 

Chciałbym zaproponować, aby wszelkie tematy agresywne, toksyczne, lub te, w których ktoś jest napiętnowany były z miejsca zamykane i nierozpatrywane. Często w takich topicach pojawiaja się szydera co mija się z celem. Temat powyżej jest idealnym odzwierciedleniem, a jak sami wiecie nie jest to wyjątek od reguły. W moim odczuciu takie osoby nie powinny otrzymywać empatii, pomocy czy zainteresowania tematem za taką postawę.

 

Poza tym warto, aby takie osoby przychodzące z odwołaniem w oczywistej sprawie, i tak się zachowując, dostawały dodatkowe kary w grze i na forum. Albo się szanujemy albo nara i burdel do konkurencji robić.

 

Ot moja mała propozycja, tego typu tematy od razu zamykać bez jakiejkolwiek odpowiedzi i karać! Po co tracić czas na takich ludzi, a tak 3 sekundy i temat rozwiązany (na życzenie). Szacunek za szacunek, brak szacunku = brak pomocy i zainteresowania. Każdy admin sieci (lepszy lub gorszy) pomaga i poświęca się dla innych, a praca w takich warunkach jest niegodziwa i zniechęcająca.

 

Pozdrowienia dla całej społeczności 1s2k.pl :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.