Jump to content

[MODERATOR]don Erwin- najgorszy z najlepszych.


Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
 Share

Recommended Posts

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
Nick: Czasami zadaję pytanie, czemu @aXenBiceps™ jest tak głupi i daje tak bezsensowną rzecz we wzorze... don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
Imię: Erwin
Wiek: 18 wiosenek już za mną. 
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Zejdę do maksymalnie zaniżonej bariery pod tym względem, 3 godziny.
Opisz siebie: (Nie)Dojrzały 18 latek, który stara się, aby te forum pod każdym względem wyglądało stabilnie, a także szło do przodu. Niekiedy miły z pozoru, lecz z chamskim poczuciem humoru były head administrator.
Na co dzień uczeń 3 klasy technikum, poza szkołą działacz przy serwerach CS:GO, co tu mówić więcej? Myślę, że każdy mnie zna i każdy wie jaki jestem, nie będę się pucować- jestem sobą. 
Dlaczego akurat Ty?: Kto wie ten wie, pełniłem prawie wszystkie rangi, osoba aktywna i przede wszystkim ogarnięta w tym co robi. Kilkukrotny moderator, dwukrotny junior administrator, a także head administrator- tej sieci, poza tą siecią współwłaściciel jednej z największych już upadłych sieci- How2Kill.pl. 
Wiem co jak działa, posiadam spore doświadczenie w tej branży. Nie próżnuję, nie boje się ryzyka- bo jak inaczej określić obecne wyniki? Obecne rokowania? No właśnie...
Co chcesz wprowadzić na forum, jeżeli otrzymasz moderatora?: Stabilność, co innego miałbym wprowadzić? Jako moderator nie miałbym zbyt wiele opcji- niestety. 
Czy pełniłeś już funkcję moderatora? (Opisz, jeżeli tak): Tak, pełniłem. Kto pamięta czasy moje i Szymona (Futuby)? Najaktywniejsi moderatorzy w dziejach, potrafiący robić po 500 postów łącznie tygodniowo, najwięksi posiadacze postów w obecnym otoczeniu. Robiłem to co do mnie należy, nie byłem ideałem. 
Lecz robiłem to co powinien robić każdy moderator- czasem skuriwały i podły, czasem pracoholik i ambitny. Tak, mówię o sobie. 
Kontakt: Od wyboru do koloru- od GG, przez STEAM, aż po same FORUM. 

 

Miałem sobie zrobić sporą przerwę, ale patrząc obiektywnie chcąc nie chcąc przydałbym się ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Technician
Twoje podanie zostało przyjęte!

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.